10. krog |  Celje, Arena Z'dežele |  27.09.2023 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

Celje

1 : 3

Aluminij


Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Brezar Davor (2. pomoč) , Šmajc David (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Halilović Denis (6. sodnik)
Delegat: Setnikar Gojko
Št. gledalcev: 800

Celje

6,4
(9)
Matko Obradovič
6,9
(11)
Damjan Vuklišević
Ni slike
6,8
(12)
Nino Milić
8,4
(12)
Klemen Nemanič
5,6
(6)
Nino Kouter
6,7
(9)
Matic Vrbanec
Ni slike
6,6
(6)
Mario Kvesić
5,9
(8)
Gregor Bajde
5,8
(6)
Nejc Ajhmajer
Ni slike
6,3
(6)
Julien Elle Lamy
6,0
(5)
Lovro Bizjak

Menjave

5,3
(8)
David Zec
Ni slike
5,4
(4)
Marco-Alexandru Dulca
5,4
(5)
Žan Karničnik
6,0
(6)
Luka Bobičanec
Ni slike
5,0
(4)
Edmilson De Paula Santos Filho

Aluminij

7,4
(7)
Samo Pridgar
Ni slike
9,3
(18)
Gašper Pečnik
Ni slike
8,2
(12)
Aleksandar Zeljković
Ni slike
7,6
(7)
Mario Šubarić
Ni slike
8,6
(8)
Gašper Jovan
8,6
(11)
Luka Koblar
Ni slike
9,4
(17)
Tomislav Jagić
8,5
(9)
Gal Gorenak
Ni slike
8,9
(11)
Sandro Jovanović
Ni slike
8,0
(8)
Daniel Mikolaj Skiba
Ni slike
8,6
(7)
Bamba Susso

Menjave

Ni slike
8,7
(7)
Rok Schaubach
8,4
(7)
Filip Kosi
Ni slike
9,4
(7)
Žan Baskera
8,1
(7)
Loren Maružin
Ni slike
8,3
(6)
Jakov Katuša

10. krog
Rogaška 2 : 0 Bravo Kostel
Celje 1 : 3 Aluminij
Domžale 0 : 2 Mura
Maribor 3 : 1 Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Koper

LESTVICA
1 Celje 24 55
2 Olimpija Ljubljana 24 48
3 Maribor 23 39
4 Bravo Kostel 24 37
5 Koper 23 34
6 Domžale 24 26
7 Mura 22 26
8 Aluminij 24 24
9 Kalcer Radomlje 24 21
10 Rogaška 24 19

STRELCI
1. Arnel Jakupović 11
2. Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
El Arabi Hilal Soudani 8
6. Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Nejc Gradišar 7
10. Danijel Šturm 6
Tin Matić 6
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 6
Nemanja Motika 6
14. Edmilson De Paula Santos Filho 5
Raul Alexander Florucz 5
Marcel Ratnik 5
Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
20. Denis Popović 4

DELI NA