12. krog |  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana |  08.10.2023 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

Olimpija Ljubljana

1 : 1

Kalcer Radomlje


Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Perger Primož (2. pomoč) , Kondić Božo (4. sodnik) , Borošak Alen (5. sodnik) , Klančnik Tomaž (6. sodnik)
Delegat: Bole Stojan
Št. gledalcev: 1233
Olimpija Ljubljana
69 Matevž Vidovšek V
2 Jorge Fernando Dos Santos Silva
6 Mateo Karamatić
9 Mustafa Nukić
10 Timi Max Elšnik K
14 Marcel Ratnik
21 Ivan Posavec
23 Diogo Costa Pinto
30 Raul Alexander Florucz
43 Aljaž Krefl
99 Rui Pedro Da Silva E Sousa


Rezervni igralci
22 Denis Pintol V
8 Justas Lasickas
11 Saar Fadida
16 Ahmet Muhamedbegović
17 Admir Bristrić
18 Marko Brest
24 Reda Boultam
26 Vall Janković
33 Nemanja Gavrić
37 Pedro Lucas Schwaizer
80 Peter Agba
82 Redi Kasa

Kalcer Radomlje
73 Luka Baš V
3 Stipo Marković
6 Vicko Ševelj
8 Sandi Nuhanović K
14 Tin Hrvoj
24 Dejan Vokić
27 Caio Da Cruz Oliveira Queiroz
33 Ognjen Gnjatić
66 Madžid Šošić
88 Uroš Korun
99 Dominik Prpić


Rezervni igralci
1 Emil Velić V
37 Patrik Mesarić V
4 Tibor Gorenc Stankovič
7 Franjo Posavac
9 Nino Kukovec
10 Luka Cerar
11 Noel Bilić
21 Andrej Pogačar
23 Ivan Krolo
29 Rok Jazbec
77 Žan Žaler

Trener
Oliveira Nunes Henriques João Alexandre De

Trener
Oliver Bogatinov

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki
Marcel Ratnik
as. Elšnik
1 : 0 14'
Madžid Šošić
as. Da Cruz Oliveira Queiroz
1 : 1 36'

Dogodki
Menjava Fadida /  Posavec 46'
Menjava Kasa /  Florucz 46'
Menjava Bristrić /  Elšnik 58'
Uroš Korun 67'
Rui Pedro Da Silva E Sousa 67'
Menjava Krolo /  Gnjatić 70'
Menjava Posavac /  Da Cruz Oliveira Queiroz 70'
Menjava Schwaizer /  Nukić 71'
Franjo Posavac 82'
Menjava Pintol /  Vidovšek 83'
Menjava Gorenc Stankovič /  Vokić 84'
Tibor Gorenc Stankovič 91'
Menjava Kukovec /  Šošić 92'
Sandi Nuhanović 92'
Pedro Lucas Schwaizer 93'

12. krog
Celje 2 : 1 Bravo Kostel
Maribor 3 : 1 Mura
Domžale 3 : 0 Rogaška
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Kalcer Radomlje
Koper 4 : 1 Aluminij

LESTVICA
1 Celje 24 55
2 Olimpija Ljubljana 24 48
3 Maribor 23 39
4 Bravo Kostel 24 37
5 Koper 23 34
6 Domžale 24 26
7 Mura 22 26
8 Aluminij 24 24
9 Kalcer Radomlje 24 21
10 Rogaška 24 19

STRELCI
1. Arnel Jakupović 11
2. Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
El Arabi Hilal Soudani 8
6. Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Nejc Gradišar 7
10. Danijel Šturm 6
Tin Matić 6
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 6
Nemanja Motika 6
14. Edmilson De Paula Santos Filho 5
Raul Alexander Florucz 5
Marcel Ratnik 5
Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
20. Denis Popović 4

DELI NA