12. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor |  07.10.2023 ob 20.15  | Prenos: Šport TV

Maribor

3 : 1

Mura


Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč) , Halilović Denis (4. sodnik) , Sagrković Asmir (5. sodnik) , Praprotnik Jure (6. sodnik)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 4500
Maribor
1 Ažbe Jug V
2 El Arabi Hilal Soudani
6 Aleks Pihler K
15 Jan Repas
20 Max Watson
24 Marko Kolar
25 Sven Šoštarič Karič
29 Andraž Žinič
40 Ignacio Guerrico
55 Marcel Lorber
99 Erico Roberto Mendes Alves De Castro


Rezervni igralci
52 Marko Zalokar V
81 Menno Alexander Bergsen V
3 Mark Strajnar
4 Blaž Vrhovec
7 Behar Feta
23 Luka Uskoković
30 Marin Laušić
31 Ishaq Kayode Rafiu
32 Nemanja Mitrović
72 Josip Iličić

Mura
1 Klemen Mihelak V
9 Matic Maruško
11 Žiga Kous K
17 Amadej Maroša
22 Nikola Jovićević
23 Roko Jurišić
26 Borna Proleta
30 Almin Kurtovič
32 Žan Trontelj
73 Gaber Dobrovoljc
99 Dardan Shabanhaxhaj


Rezervni igralci
28 Vid Šumenjak V
5 Leard Sadriu
7 Emir Saitoski
8 Ben Arron Cottrell
10 Ivan Šarić
16 Filippo Tripi
20 Niko Kasalo
21 Tilen Ščernjavič
49 Timotej Brkić
70 Darick Kobie Morris
90 Mihajlo Spasojević

Trener
Ante Šimundža

Trener
Vladimir Vermezović

Sodnik
Rade Obrenović

Zadetki
Jan Repas
as. Lorber
1 : 0 30'
Dardan Shabanhaxhaj
as. Jovićević
1 : 1 32'
El Arabi Hilal Soudani
as. Repas
2 : 1 46'
Marcel Lorber
as. Repas
3 : 1 52'

Dogodki
Ignacio Guerrico 21'
Menjava Morris /  Dobrovoljc 56'
Menjava Spasojević /  Jovićević 56'
Menjava Sadriu /  Proleta 56'
Menjava Iličić /  Soudani 65'
Menjava Laušić /  Kolar 65'
Menjava Tripi /  Maroša 72'
Menjava Šarić /  Trontelj 72'
Aleks Pihler 79'
Menjava Strajnar /  Žinič 81'
Ažbe Jug 84'
Menjava Vrhovec /  Lorber 89'
Menjava Rafiu /  Mendes Alves De Castro 89'

12. krog
Celje 2 : 1 Bravo Kostel
Maribor 3 : 1 Mura
Domžale 3 : 0 Rogaška
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Kalcer Radomlje
Koper 4 : 1 Aluminij

LESTVICA
1 Celje 24 55
2 Olimpija Ljubljana 24 48
3 Maribor 23 39
4 Bravo Kostel 24 37
5 Koper 23 34
6 Domžale 24 26
7 Mura 22 26
8 Aluminij 24 24
9 Kalcer Radomlje 24 21
10 Rogaška 24 19

STRELCI
1. Arnel Jakupović 11
2. Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
El Arabi Hilal Soudani 8
6. Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Nejc Gradišar 7
10. Danijel Šturm 6
Tin Matić 6
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 6
Nemanja Motika 6
14. Edmilson De Paula Santos Filho 5
Raul Alexander Florucz 5
Marcel Ratnik 5
Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
20. Denis Popović 4

DELI NA