14. krog |  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana |  29.10.2023 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

Olimpija Ljubljana

0 : 0

Aluminij


Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Černe Tomaž (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč) , Mertik Bojan (4. sodnik) , Antič Mihael (5. sodnik) , Žunič Matej (6. sodnik)
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 750
Olimpija Ljubljana
22 Denis Pintol V
2 Jorge Fernando Dos Santos Silva
8 Justas Lasickas
10 Timi Max Elšnik K
14 Marcel Ratnik
16 Ahmet Muhamedbegović
17 Admir Bristrić
18 Marko Brest
30 Raul Alexander Florucz
34 Agustin Doffo
99 Rui Pedro Da Silva E Sousa


Rezervni igralci
31 Žan Mauricio V
6 Mateo Karamatić
9 Mustafa Nukić
11 Saar Fadida
20 Nemanja Motika
21 Ivan Posavec
23 Diogo Costa Pinto
24 Reda Boultam
33 Nemanja Gavrić
43 Aljaž Krefl
80 Peter Agba
82 Redi Kasa

Aluminij
13 Jan Petek V
2 Gašper Pečnik
3 Aleksandar Zeljković
4 Tin Martić K
14 Tomislav Jagić
17 Filip Kosi
21 Gašper Jovan
23 Sandro Jovanović
37 Luka Koblar
45 Bamba Susso
77 Žan Baskera


Rezervni igralci
12 Lan Jovanović V
15 Dario Michael Maricevic V
5 Mario Šubarić
8 Aleksa Radivojević
11 Loren Maružin
16 Domen Brumec
22 Jakov Katuša
24 Tin Matić
32 Rok Schaubach
48 Klemen Rahle
99 Artem Bilyi

Trener
Zoran Zeljković

Trener
Robert Pevnik

Sodnik
Alen Borošak

Zadetki

Dogodki
Tin Martić 37'
Agustin Doffo 44'
Menjava Fadida /  Elšnik 53'
Menjava Boultam /  Brest 64'
Menjava Motika /  Florucz 64'
Menjava Šubarić /  Koblar 70'
Menjava Maružin /  Baskera 70'
Menjava Agba /  Doffo 72'
Menjava Nukić /  Bristrić 72'
Ahmet Muhamedbegović 78'
Menjava Bilyi /  Jovanović 79'
Menjava Katuša /  Kosi 79'
Menjava Schaubach /  Pečnik 85'

14. krog
Celje 3 : 1 Domžale
Koper 1 : 1 Bravo Kostel
Maribor 2 : 1 Rogaška
Kalcer Radomlje 1 : 1 Mura
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij

LESTVICA
1 Celje 23 54
2 Olimpija Ljubljana 23 47
3 Maribor 22 36
4 Koper 21 33
5 Bravo Kostel 22 33
6 Domžale 23 26
7 Mura 21 26
8 Kalcer Radomlje 23 21
9 Aluminij 23 21
10 Rogaška 23 16

STRELCI
1. Arnel Jakupović 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
5. Nejc Gradišar 7
Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
9. El Arabi Hilal Soudani 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
12. Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
Raul Alexander Florucz 5
18. Marko Božić 4
Tin Matić 4
Marko Brest 4

DELI NA