14. krog |  Domžale, Športni park, Domžale |  29.10.2023 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

Kalcer Radomlje

1 : 1

Mura


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Vidali Manuel (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik) , Matoša Martin (5. sodnik) , Ponis Roberto (6. sodnik)
Delegat: Levačič Danilo
Št. gledalcev: 400

Kalcer Radomlje

Ni slike
7,8
(2)
Emil Velić
Ni slike
7,8
(3)
Stipo Marković
Ni slike
7,5
(2)
Vicko Ševelj
Ni slike
8,7
(3)
Tin Hrvoj
Ni slike
6,5
(1)
Ognjen Gnjatić
9,0
(3)
Uroš Korun
Ni slike
7,0
(1)
Dominik Prpić
Ni slike
8,5
(4)
Sandi Nuhanović
Ni slike
8,2
(3)
Andrej Pogačar
Ni slike
7,0
(1)
Caio Da Cruz Oliveira Queiroz
Ni slike
7,0
(1)
Madžid Šošić

Menjave

Ni slike
8,8
(3)
Luka Baš
8,3
(2)
Luka Cerar
8,7
(3)
Dejan Vokić
Ni slike
7,7
(3)
Darly Nlandu Lufuilu
Ni slike
6,5
(1)
Nino Kukovec

Mura

7,4
(4)
Klemen Mihelak
Ni slike
7,8
(4)
Leard Sadriu
Ni slike
7,7
(3)
Tilen Ščernjavič
8,0
(3)
Darick Kobie Morris
8,2
(5)
Matic Maruško
Ni slike
8,1
(4)
Filippo Tripi
7,1
(5)
Almin Kurtovič
8,1
(5)
Žan Trontelj
Ni slike
7,3
(4)
Timotej Brkić
7,6
(7)
Amadej Maroša
Ni slike
7,5
(4)
Dardan Shabanhaxhaj

Menjave

Ni slike
7,0
(1)
Daniel Katić
Ni slike
7,7
(3)
Borna Proleta
Ni slike
7,0
(2)
Ivan Šarić
Ni slike
7,0
(1)
Niko Kasalo

14. krog
Celje 3 : 1 Domžale
Koper 1 : 1 Bravo Kostel
Maribor 2 : 1 Rogaška
Kalcer Radomlje 1 : 1 Mura
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij

LESTVICA
1 Celje 24 55
2 Olimpija Ljubljana 24 48
3 Maribor 23 39
4 Bravo Kostel 24 37
5 Koper 23 34
6 Domžale 24 26
7 Mura 22 26
8 Aluminij 24 24
9 Kalcer Radomlje 24 21
10 Rogaška 24 19

STRELCI
1. Arnel Jakupović 11
2. Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
El Arabi Hilal Soudani 8
6. Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Nejc Gradišar 7
10. Danijel Šturm 6
Tin Matić 6
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 6
Nemanja Motika 6
14. Edmilson De Paula Santos Filho 5
Raul Alexander Florucz 5
Marcel Ratnik 5
Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
20. Denis Popović 4

DELI NA