20. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor |  11.02.2024 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

Maribor

7 : 0

Aluminij


Sodniki: Bubek Alen (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Brezar Davor (2. pomoč) , Šmajc David (4. sodnik) , Sagrković Asmir (5. sodnik) , Gabrovec David (6. sodnik)
Delegat: Režonja Slavko
Št. gledalcev: 2500

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 7 : 0 Aluminij
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Maribor
N
Koper 3 : 3 Maribor
Z
Maribor 3 : 1 Olimpija Ljubljana
P
Maribor 0 : 1 Celje
Aluminij
Z
Kalcer Radomlje 1 : 2 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Koper
P
Maribor 7 : 0 Aluminij
P
Aluminij 1 : 3 Celje
P
Aluminij 0 : 5 Domžale


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 31 20 7 4 67
Aluminij 31 4 7 20 30
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 16 11 4 1 36
Aluminij 16 1 4 11 12
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 15 9 3 3 31
Aluminij 15 3 3 9 18



Vse medsebojne tekme

23/24  20.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 11.02.2024, ob 17.30  Maribor - Aluminij 7:0  (3:0) 
23/24  11.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 01.10.2023, ob 20.15  Aluminij - Maribor 1:0  (1:0) 
23/24  2.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 30.07.2023, ob 17.30  Maribor - Aluminij 1:0  (0:0) 
21/22  35.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 14.05.2022, ob 20.15  Maribor - Aluminij 3:1  (0:1) 
21/22  26.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 10.03.2022, ob 15.00  Aluminij - Maribor 3:3  (1:2) 
21/22  17.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 21.11.2021, ob 17.00  Maribor - Aluminij 3:0  (1:0) 
21/22  8.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 12.09.2021, ob 20.15  Aluminij - Maribor 3:0  (1:0) 
20/21  28.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 16.04.2021, ob 16.45  Aluminij - Maribor 0:0  (0:0) 
20/21  19.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 20.12.2020, ob 17.15  Maribor - Aluminij 2:2  (2:2) 
20/21  10.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 02.11.2020, ob 20.15  Aluminij - Maribor 1:3  (0:2) 
20/21  1.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 23.08.2020,   Maribor - Aluminij 3:0   
19/20  36.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.07.2020, ob 18.00  Aluminij - Maribor 1:4  (0:0) 
19/20  27.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 14.06.2020, ob 20.30  Maribor - Aluminij 3:0  (1:0) 
19/20  18.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 24.11.2019, ob 17.00  Aluminij - Maribor 0:2  (0:1) 
19/20  9.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 14.09.2019, ob 20.15  Maribor - Aluminij 2:1  (0:0) 
18/19  30.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 01.05.2019, ob 17.00  Maribor - Aluminij 1:1  (0:1) 
18/19  21.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 03.03.2019, ob 15.15  Aluminij - Maribor 0:1  (0:0) 
18/19  12.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 06.10.2018, ob 17.00  Maribor - Aluminij 2:1  (1:0) 
18/19  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 05.08.2018, ob 17.30  Aluminij - Maribor 2:5  (0:1) 
17/18  28.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.04.2018, ob 16.50  Aluminij - Maribor 0:2  (0:0) 
17/18  19.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 25.02.2018, ob 15.00  Maribor - Aluminij 0:0  (0:0) 
17/18  10.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 22.09.2017, ob 20.20  Aluminij - Maribor 2:3  (1:0) 
17/18  1.krog  Maribor, Ljudski vrt, 15.07.2017, ob 20.20  Maribor - Aluminij 1:0  (0:0) 
16/17  33.krog  Kidričevo, Športni park Aluminij, 14.05.2017, ob 16.55  Aluminij - Maribor 3:1  (3:0) 
16/17  24.krog  Maribor, Ljudski vrt, 11.03.2017, ob 20.15  Maribor - Aluminij 4:1  (1:0) 
16/17  15.krog  Kidričevo, Športni park Aluminij, 30.10.2016, ob 14.00  Aluminij - Maribor 0:0  (0:0) 
16/17  6.krog  Ljudski vrt, 21.08.2016, ob 20.15  Maribor - Aluminij 0:2  (0:1) 
12/13  36.krog  Maribor, Ljudski vrt, 26.05.2013, ob 17.30  Maribor - Aluminij 2:2  (1:1) 
12/13  27.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 07.04.2013, ob 16.00  Aluminij - Maribor 1:2  (1:1) 
12/13  18.krog  Maribor, Ljudski vrt, 11.11.2012, ob 16.00  Maribor - Aluminij 2:1  (2:0) 
12/13  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.09.2012, ob 16.00  Aluminij - Maribor 1:5  (1:2) 

20. krog
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Rogaška
Domžale 1 : 3 Bravo Kostel
Koper 0 : 1 Kalcer Radomlje
Celje 4 : 1 Mura
Maribor 7 : 0 Aluminij

LESTVICA
1 Celje 21 51
2 Olimpija Ljubljana 22 44
3 Koper 21 33
4 Bravo Kostel 21 33
5 Maribor 20 32
6 Mura 20 25
7 Domžale 22 23
8 Aluminij 22 21
9 Kalcer Radomlje 22 20
10 Rogaška 21 15

STRELCI
1. Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
2. Arnel Jakupović 9
Matej Poplatnik 9
4. Nejc Gradišar 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Madžid Šošić 7
7. El Arabi Hilal Soudani 6
Mario Krstovski 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
Aljoša Matko 6
12. Jan Repas 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
15. Raul Alexander Florucz 4
Tin Matić 4
Marko Božić 4
Mustafa Nukić 4
Mark Zabukovnik 4
Amadej Maroša 4

DELI NA