12. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  30.09.2012 ob 16.00

Triglav

4 : 0

Sodniki: Huselja Emir (glavni sodnik), Rojko Gregor (1. pomoč), Vozlič Vinko (2. pomoč) , Goričan Vojko (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 6

0'
  Lep nedeljski pozdrav iz Kranja.
0'
  Imamo obe postavi.
0'
  Postava Triglav: Pelko, Zolić, Roškar, Sever, Đurković, Dolžan, Poplatnik, Kongnyuy, Šmit, Pokorn in Stojnić.
0'
  Postava Koper: Hasić, Žibert, Guberac, Majcen, Filipovič, Rožič Mavrič, Hadžič, Đukić, Palčič, Pučko in Čadikovski.
0'
  Zadnjeuvrščeni Triglav bo danes po 4-ih zaporednih tekmah brez zmage iskal tri točke proti tretjeuvrščenemu Kopru.
0'
  Prvi medsebojni obračun v letošnji sezoni se je na slovenski obali končal brez zadetkov.
0'
  Pri domačih tokrat manjka Šturm zaradi dosežene kvote 4-ih rumenih kartonov. V ekipi tudi ni Jelarja. So se pa v ekipo vrnili Pokorn, Đurković in Sever.
0'
  Ekipi sta že na travnati površini. Kmalu se bo začelo zares.
0'
1'
  Streljal je Jalen Pokorn, a mimo vrat.
1'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Rok Dolžan.
2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Bojan Đukič.
3'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Utrpel ga je Žan Pelko.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Poplatnik.
8'
  Prvi strel na tekmi v okvir gola. Po odbiti žogo iz gostujočega kazenskega prostora je poskušal Poplatnik, a ob njegovem strel brez težav za vratarja Hasića.
8'
  GOOOL! Zadel je Matej Poplatnik!
8'
9'
  Stojnić je lepo podal do Poplatnika, ki je s kakšnih 10-ih metrov zanesljivo premagal vratarja Hasića.
11'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
12'
  Kranjčani na začetku obračuna izgledajo razpoloženi.
13'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Utrpel ga je Luka Majcen.
14'
  Matej Poplatnik v prepovedanem položaju.
15'
  Streljal je Matej Pučko, a mimo vrat.
15'
  Krasna dolga podaja Palčiča v kazenski prostor do Pučka, ki je lepo počakal, potem pa za las poslal žogo preko gola Triglava.
16'
16'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Vlado Šmit. Utrpel ga je Luka Majcen.
18'
  Streljal je Enis Đurkovič, a mimo vrat.
18'
  Po napačni podaji Pučka je do strela na koncu prišel Đurković, a je bil nenatančen.
21'
  Triglav ima udarec iz kota.
22'
23'
  Po podaji Filipoviča je Pučko prišel do nekaj prostora za strel, a je bil potem v zaključku nenatančen.
23'
  Streljal je Dragan Čadikovski, a mimo vrat.
24'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Romeo Filipovič.
24'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
24'
25'
  Po gneči v kazenskem prostoru je tokrat Čadikovski streljal mimo domačega gola.
26'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
27'
28'
  Koprčani v zadnjih minutah silovito pritiskajo.
29'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Petar Stojnič.
29'
  Urban Žibert je dobil rumeni karton.
30'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Utrpel ga je Matej Pučko.
32'
  Tempo igre je nekoliko padel.
34'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Utrpel ga je Petar Stojnič.
34'
  Bojan Đukič je dobil rumeni karton.
36'
  V zadnjih trenutkih je bolj malo priložnosti.
37'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Jalen Pokorn.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič.
39'
40'
41'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dinnyuy Kongnyuy.
41'
42'
  Nevarna akcija domačih. Po podaji Stojnića je najprej poskušal Poplatnik, njegov strel je bil zblokiran, potem pa je poskušal še Kongnyuy, a vratar Hasić ni imel težav.
42'
43'
  Sever je zapustil igro zaradi poškodbe.
44'
  Menjava: iz igre Matic Sever, v igro Tilen Klemenčič.
44'
  Še dve minuti dodatka.
45'
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragan Čadikovski.
45+2'
45+2'
  Menjava: iz igre Urban Žibert, v igro Mitja Lotrič.
45+2'
  Menjava: iz igre Luka Majcen, v igro Ivan Brečevič.
45'
45'
  Bomo videli kaj bosta prinesli dve menjavi za goste iz obale.
46'
48'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Poplatnik. Utrpel ga je Damir Hadžič.
48'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Utrpel ga je Ivan Brečevič.
50'
50'
  Po podaji Guberca iz prostega strela je Čadikovski ob strelu z glavo iztržil le kot.
50'
52'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
55'
  Đurković je iz desne poslal podajo v kazenski prostor, kjer je Mavrič igral z roko in sodnik je dosodil 11-metrovko.
55'
Gol (11m)
  GOOOL! Enis Đurkovič je zadel enajstmetrovko!
57'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Utrpel ga je Romeo Filipovič.
58'
61'
  Enis Đurkovič je dobil rumeni karton.
62'
63'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivica Guberac.
63'
  Po strelu Guberca brez pravega dela za domačega vratarja Pelka.
65'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Roškar. Utrpel ga je Dragan Čadikovski.
66'
69'
  Menjava: iz igre Matej Pučko, v igro Wellington Teixeira Dos Montes.
70'
70'
  GOOOL! Zadel je Enis Đurkovič!
70'
71'
  Odlično odigran protinapad Triglava. Stojnić je lepo podal do Đurkovića, ki je nato rutinsko premagal Hasića.
72'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Tim Kern.
74'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Mavrič Rožič. Utrpel ga je Matej Poplatnik.
74'
  Matej Mavrič Rožič je dobil rumeni karton.
75'
  GOOOL! Zadel je Edvin Zolič!
76'
  Iz prostega strela je Šmit poskušal z zvitim strelom, vratar Hasić je žogo s skrajnimi močmi še obranil, potem pa je pritekel Zolić in žogo pospravil v mrežo.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Edvin Zolič.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Lotrič.
77'
78'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Poplatnik. Utrpel ga je Matej Palčič.
79'
  Dober strel z razdalje Filipovića, a je vratar žogo izbil v kot.
79'
80'
  Danes pravi praznik golov v Kranju. Triglav je danes dosegel toliko golov, kot na vseh letošnjih obračunih v prvenstvu.
83'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Brečevič. Utrpel ga je Edvin Zolič.
83'
  Ivan Brečevič je dobil rumeni karton.
83'
  Menjava: iz igre Vlado Šmit, v igro Martin Šušteršič.
85'
  Ivica Guberac je dobil rumeni karton.
86'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Ivica Guberac je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
86'
  Guberac je prvi rumen karton dobil ob koncu prvega dela, sedaj pa še drugega. Koprčani so vidno nervozni.
87'
  Streljal je Matej Poplatnik, a mimo vrat.
88'
  Tim Kern v prepovedanem položaju.
90'
  V Kranju še tri minute sodniškega dodatka.
90+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Brečevič.
90+2'
  Streljal je Romeo Filipovič, a mimo vrat.
90+2'
  Po strelu Brečeviča je bil dobro postavljen Roškar, potem pa je Filipovič zadel vratnico.
90+3'
90+3'
  Povsem zaslužena zmaga Triglava (tretja v prvenstvu), medtem ko so bili Koprčani povsem razglašeni.