25. krog |  Novo mesto, Portoval Novo mesto |  22.03.2015 ob 15.00

Krka

3 : 0

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Lunežnik Janez (1. pomoč), Pospeh Tomislav (2. pomoč) , Obrenović Rade (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 1

0'
  Pozdravljeni, tokrat bomo spremljali tekmo 25. kroga. Pomerila se bosta Krka in Luka Koper. #KRvKP
0'
  Krka zaseda 9. mesto, Luka Koper je tri mesta višje.
0'
  Gostje so v prejšnjem krogu zabeležili pomembno zmago nad Domžalami (1:0), medtem ko so Krkaši remizirali z velenjskim Rudarjem (0:0).
0'
  Krka do zdaj na desetih medsebojnih srečanjih še ni zmagala. Statistika je premočno na strani Kopra, ki je zabeležil 8 zmag, enkrat pa sta moštvi remizirali.
0'
  Razmerje v goli je 19:3 v prid Kopra.
0'
  Obramba kanarčkov v tej sezoni sicer ni najbolj bleščeča. Letos so prejeli že 36 zadetkov. Več golov sta prejeli le dve moštvi, in sicer Radomlje ter Krka, ki je prejela tri zadetke več.
0'
  V vrstah Luke Koper bodo danes manjkali Črnigoj, Halilovič in Palčič, medtem ko Krka praktično nima težav z igralskim kadrom.
0'
  Postava Krke: Mitrović, Žižić, Fuček, Novinić, Mojstrovič, Ejup, Palić, Rašić, Welbeck, Perić in Rašić. #KRvKP
0'
  Postava Luke Koper: Simčič, Šme, Blažič, Guberac, Rahmanović, Hadžibulić, Štulac, Kokol, Hadžić, Pučko in Peshevski. #KRvKP
0'
  Nogometaši so že na zelenici, tekma se začne ob 15. uri.
1'
1'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Peshevski. Utrpel ga je Nikola Žižič.
2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Dejan Peshevski.
4'
  Začetek srečanja precej izenačen z nekaj napakami na obeh straneh...
4'
  Kapetan Luke Kopra Guberac, se je odločil za strel z dobrih 20 metrov, a je meril mimo vrat.
5'
  Po prodoru Fučka je žogo sračno prišla do Paliča, ki pa ni znal izkoristit priložnosti.
6'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Rašič. Utrpel ga je Sead Hadžibulič.
7'
  Streljal je Dejan Peshevski, a mimo vrat.
8'
  Strel v okvir vrat! Z leve strani je prodrl Peshevski, a je meril naravnost v vratarja Mitroviča.
10'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
11'
  Z leve strani kazenskega prostora je sprožil Fuček, a nekaj centimetrov mimo vrat.
12'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Enes Novinič.
13'
  Streljal je Antun Palič, a mimo vrat.
15'
  Gostje nekaj več pri žogi, vendar brez konkretnega strela proti vratom Mitroviča.
16'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
17'
  Sead Hadžibulič v prepovedanem položaju.
17'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Antun Palič.
18'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Peshevski. Utrpel ga je Danijel Rašič.
18'
19'
  Streljal je Sead Hadžibulič, a mimo vrat.
21'
  Streljal je Marin Perič, a mimo vrat.
22'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Matej Pučko.
22'
  Strel v okvir vrat! Po podaji Guberca je z glavo poskusil je Hadžibulič, a se je izkazal Mitrovič!
22'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
23'
  Dejan Peshevski v prepovedanem položaju.
24'
  Krka ima udarec iz kota.
24'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Rašič. Utrpel ga je Matej Pučko.
25'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Peshevski. Utrpel ga je Josip Fuček.
26'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amar Rahmanovič.
27'
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Antun Palič.
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marin Perič.
29'
  Dve izvrstni priložnosti za Krko, a se je dvakrat izkazal Simčič!
30'
30'
30'
31'
  Dvakrat je izvrstno poizkusil Palič! Najprej je zadel vratnico, nato pa je zbrano posredoval Simčič!
32'
  Strel v okvir vrat! Po podaji Peshevskega je imel stoodstotno priložnost Pučko, a je dobro posredoval Mitrovič!
32'
  Prekršek je utrpel Nana Addo Welbeck-Maseko .
32'
  Nana Addo Welbeck-Maseko je dobil rumeni karton.
34'
34'
  Streljal je Nana Addo Welbeck-Maseko, a mimo vrat.
35'
37'
  Streljal je Amar Rahmanovič, a mimo vrat.
38'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Vasja Simčič.
39'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Dejan Peshevski.
42'
  Enes Novinič v prepovedanem položaju.
44'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Josip Fuček.
45'
  Amar Rahmanovič je dobil rumeni karton.
45'
45+1'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45+1'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Nikola Žižič.
45+2'
46'
47'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Antun Palič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
47'
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Antun Palič. Brani Simčič!
51'
52'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Leo Štulac.
53'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
55'
56'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Rašič.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Štulac.
56'
  Danijel Rašič je dobil rumeni karton.
57'
  Izvrsten strel Guberca v okvir vrat, a se je izkazal Mitrovič!
57'
59'
  GOOOL! Zadel je Nana Addo Welbeck-Maseko! Po lepi akciji Krke je sprožil iz slabih 30 metrov in premagal Simčiča.
60'
  Menjava: iz igre Amar Rahmanovič, v igro Mitja Lotrič.
60'
  Menjava: iz igre Miha Kokol, v igro Miha Gregorič.
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivica Guberac.
63'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Ivica Guberac.
63'
65'
  GOOOL! Zadel je Enes Novinič! Levji delež k povišanju vodstva je prispeval Welbeck, ki je hitro potegnil v protinapad, nato pa v kazenskem prostoru lepo našel Noviniča, ki je prvič v dresu Krke zatresel mrežo.
67'
68'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
69'
  Prekršek je utrpel Dejan Peshevski .
70'
72'
  Menjava: iz igre Dejan Peshevski, v igro Jaka Štromajer.
72'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
73'
  SIz protinapada je streljal Palič, a mimo vrat.
73'
  Menjava: iz igre Enes Novinič, v igro Urban Kramar.
76'
78'
  Streljal je Ivica Guberac, a mimo vrat.
79'
79'
  Menjava: iz igre Nana Addo Welbeck-Maseko, v igro Danijel Dežmar.
80'
82'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Ivica Guberac.
82'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Štromajer. To je bil izvrsten strel, a se je izkazal Mitrovič.
83'
  Menjava: iz igre Marin Perič, v igro Kevin Kauber.
84'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Leo Štulac.
84'
  Kevin Kauber v prepovedanem položaju.
85'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Damir Rašič.