17. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij |  12.12.2020 ob 15.00

Aluminij

  :  

Bravo


Sodniki:
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Aluminij
N
Aluminij 0 : 0 CB24 Tabor Sežana
P
Celje 4 : 0 Aluminij
P
Aluminij 1 : 3 Maribor
P
Aluminij 1 : 2 Domžale
Bravo
P
Koper 2 : 1 Bravo
P
Bravo 1 : 2 Maribor
N
Gorica 0 : 0 Bravo
P
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Bravo
N
Bravo 1 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 2 2 1 8
Bravo 5 1 2 2 4
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 2 1 0 1 6
Bravo 2 1 0 1 3
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 1 2 0 2
Bravo 3 0 2 1 1



Vse medsebojne tekme

20/21  8.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.10.2020, ob 12.00  Bravo - Aluminij 1:1  (1:0) 
19/20  32.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 08.07.2020, ob 18.00  Aluminij - Bravo 1:2  (1:0) 
19/20  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 29.02.2020, ob 14.30  Bravo - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  14.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 20.10.2019, ob 16.30  Aluminij - Bravo 5:1  (2:0) 
19/20  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 09.08.2019, ob 17.30  Bravo - Aluminij 0:1  (0:0) 

17. krog
Gorica  :  Celje
Aluminij  :  Bravo
Olimpija Ljubljana  :  CB24 Tabor Sežana
Koper  :  Maribor
Mura  :  Domžale

LESTVICA
1 Maribor 13 25
2 Olimpija Ljubljana 13 24
3 Koper 13 23
4 Mura 13 22
5 CB24 Tabor Sežana 13 18
6 Celje 13 16
7 Domžale 12 13
8 Bravo 12 12
9 Gorica 13 10
10 Aluminij 13 10

STRELCI
1. Đorđe Ivanović 7
2. Nardin Mulahusejnović 6
3. Dario Kolobarić 5
Rok Kronaveter 5
5. Dare Vršič 4
Rudi Požeg Vancaš 4
Nino Kouter 4
Žan Žužek 4
Aljoša Matko 4
Filip Dangubić 4
Luka Bobičanec 4
Andres Vombergar 4
Christos Rovas 4
14. Aldair Adulai Djalo Balde 3
Andrija Filipović 3
Jasmin Mešanović 3
Jan Mlakar 3
Nemanja Mitrović 3
19. Miral Samardžić 2
Kevin Žižek 2

DELI NA