Sodniki: | Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Šmajc David (4. sodnik) , Jug Matej (5. sodnik) , Perić Dragoslav (6. sodnik) |
Delegat: | Močnik Vlado |
Št. gledalcev: | 3500 |
Olimpija Ljubljana | ||
---|---|---|
41 | Nejc Vidmar | V |
9 | Mustafa Nukić | |
10 | Timi Max Elšnik | K |
20 | Eric Boakye | |
23 | Nik Kapun | |
62 | Michael Pavlović | |
70 | Antonio Delamea Mlinar | |
77 | Almedin Ziljkić | |
88 | Uroš Korun | |
90 | Tomislav Tomić | |
97 | Aldair Adulai Djalo Balde | |
Rezervni igralci |
||
69 | Matevž Vidovšek | V |
14 | Marcel Ratnik | |
16 | Gal Kurež | |
17 | Matic Fink | |
25 | Svit Sešlar | |
28 | Sava Petrov | |
29 | Dino Špehar | |
37 | Enrik Ostrc | |
48 | Jan Andrejašič |
Maribor | ||
---|---|---|
1 | Ažbe Jug | V |
4 | Blaž Vrhovec | |
5 | Robert Voloder | |
8 | Marko Alvir | |
11 | Danijel Šturm | |
15 | Jan Repas | |
22 | Martin Milec | K |
32 | Nemanja Mitrović | |
42 | Vid Koderman | |
77 | Žan Vipotnik | |
99 | Nino Žugelj | |
Rezervni igralci |
||
81 | Menno Alexander Bergsen | V |
2 | Mirko Mutavčić | |
6 | Aleks Pihler | |
10 | Rudi Požeg Vancaš | |
12 | Gregor Sikošek | |
13 | Rok Sirk | |
17 | Aljoša Matko | |
29 | Antoine Makoumbou | |
66 | Ilija Martinović |
Trener |
---|
Savo Milošević |
Trener |
---|
Simon Rožman |
Sodnik | ||
---|---|---|
Nejc Kajtazović |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Antonio Delamea Mlinar
as. Elšnik |
1 : 0 | 37' | |
Almedin Ziljkić
as. Djalo Balde |
2 : 0 | 52' | |
Antonio Delamea Mlinar
as. Elšnik |
3 : 0 | 56' | |
Blaž Vrhovec (11m) | 3 : 1 | 67' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Nemanja Mitrović | 20' | |||
Požeg Vancaš / Žugelj | 46' | |||
Marko Alvir | 51' | |||
Sirk / Vipotnik | 58' | |||
Pihler / Šturm | 58' | |||
Sešlar / Elšnik | 70' | |||
Kurež / Ziljkić | 70' | |||
Makoumbou / Vrhovec | 77' | |||
Ratnik / Delamea Mlinar | 77' | |||
Sikošek / Koderman | 81' | |||
Andrejašič / Djalo Balde | 92' |
3. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 0 : 2 | Kalcer Radomlje |
Mura | 1 : 1 | Bravo |
Celje | 1 : 3 | Koper |
Domžale | 1 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 70 | |
2 | Koper | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 35 | 59 | |
4 | Mura | 36 | 57 | |
5 | Bravo | 36 | 49 | |
6 | Kalcer Radomlje | 36 | 46 | |
7 | Domžale | 36 | 45 | |
8 | Celje | 35 | 42 | |
9 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 30 | |
10 | Aluminij | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ognjen Mudrinski | 17 |
2. | Maks Barišič | 13 |
3. | Mustafa Nukić | 12 |
Arnel Jakupović | 12 | |
5. | Kaheem Anthony Parris | 10 |
Lamin Colley | 10 | |
Dino Stančič | 10 | |
8. | Tomi Horvat | 9 |
Gedeon Guzina | 9 | |
10. | Tomislav Mrkonjić | 8 |
Mario Kvesić | 8 | |
Bede Amarachi Osuji | 8 | |
13. | Luka Bobičanec | 7 |
Almedin Ziljkić | 7 | |
Ivan Šarić | 7 | |
16. | Ivan Božić | 6 |
Ester Sokler | 6 | |
Rok Kronaveter | 6 | |
Amadej Maroša | 6 | |
20. | Gregor Bajde | 5 |