1.krog 14.07.2019 
ob 19.00
Arena Z'dežele  Celje 2 : 2 Mura
2.krog 21.07.2019 
ob 18.00
Mestni stadion Fazanerija  Mura 4 : 3 Bravo
3.krog 12.09.2019 
ob 20.10
Športni park Domžale  Domžale 0 : 0 Mura
4.krog 03.08.2019 
ob 20.10
Mestni stadion Fazanerija  Mura 1 : 1 Maribor
5.krog 10.08.2019 
ob 17.30
Športni center Kranj  Triglav Kranj 1 : 3 Mura
6.krog 18.08.2019 
ob 18.00
Mestni stadion Fazanerija  Mura 2 : 0 Rudar Velenje
7.krog 24.08.2019 
ob 20.15
Stadion Stožice Ljubljana  Olimpija Ljubljana 1 : 1 Mura
8.krog 31.08.2019 
ob 20.15
Športni park NK Aluminij  Aluminij 2 : 0 Mura
9.krog 15.09.2019 
ob 18.00
Mestni stadion Fazanerija  Mura 1 : 0 CB24 Tabor Sežana
10.krog 22.09.2019 
ob 18.00
Mestni stadion Fazanerija  Mura : Celje
11.krog 25.09.2019 
ob 15.45
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo : Mura
12.krog 28.09.2019 
ob 20.15
Mestni stadion Fazanerija  Mura : Domžale
13.krog 05.10.2019 
ob 20.15
Ljudski vrt Maribor  Maribor : Mura
14.krog 19.10.2019  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Triglav Kranj
15.krog 26.10.2019  Mestni stadion Ob jezeru, Velenje  Rudar Velenje : Mura
16.krog 02.11.2019  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Olimpija Ljubljana
17.krog 09.11.2019  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Aluminij
18.krog 23.11.2019  Stadion Rajko Štolfa Sežana  CB24 Tabor Sežana : Mura
19.krog 30.11.2019  Štadion Z'dežele  Celje : Mura
20.krog 04.12.2019  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Bravo
21.krog 07.12.2019  Športni park Domžale  Domžale : Mura
22.krog 14.12.2019  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Maribor
23.krog 22.02.2020  Športni center Kranj  Triglav Kranj : Mura
24.krog 26.02.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Rudar Velenje
25.krog 29.02.2020  Stadion Stožice Ljubljana  Olimpija Ljubljana : Mura
26.krog 04.03.2020  Športni park NK Aluminij  Aluminij : Mura
27.krog 07.03.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : CB24 Tabor Sežana
28.krog 14.03.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Celje
29.krog 21.03.2020  Športni park Šiška Ljubljana  Bravo : Mura
30.krog 04.04.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Domžale
31.krog 11.04.2020  Ljudski vrt Maribor  Maribor : Mura
32.krog 18.04.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Triglav Kranj
33.krog 25.04.2020  Mestni stadion Ob jezeru, Velenje  Rudar Velenje : Mura
34.krog 02.05.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Olimpija Ljubljana
35.krog 09.05.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Aluminij
36.krog 16.05.2020  Stadion Rajko Štolfa Sežana  CB24 Tabor Sežana : Mura
MURA

Stadion: Mestni stadion Fazanerija
Kopališka ulica 45
9000 Murska Sobota
tel:
fax:
email: info@nsmura.si
www: www.nsmura.si

STRELCI
1. Luka Bobičanec 5
2. Luka Šušnjara 3
3. Amadej Maroša 2
4. Andrija Bubnjar 1
Žan Karničnik 1
Klemen Šturm 1
Marin Karamarko 1

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 9 18
2 Aluminij 9 18
3 Celje 9 16
4 Mura 9 16
5 Maribor 9 15
6 Bravo 9 11
7 CB24 Tabor Sežana 9 10
8 Domžale 9 7
9 Triglav Kranj 9 6
10 Rudar Velenje 9 4




DELI NA