32. krog |  Krško, Matija Gubec |  27.04.2016 ob 18.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

Krško

1 : 1

Rudar Velenje

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Friš Tadej (2. pomoč) , Fekonja Štefan (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 3

0'
  Spoštovani, lep pozdrav s stadiona Matije Gubca, kjer bomo spremljali srečanje 32. kroga med Krškim in Rudarjem. #KRSRUD
0'
  To bo šele četrti prvenstveni obračun današnjih tekmecev. Enkrat je zmago slavilo Krško, dvakrat pa sta se ekipi razšli brez zmagovalca.
0'
  Krško je edino zmago na medsebojnih obračunih doseglo v gosteh, in sicer v 23. krogu z golom Volariča.
0'
  Krčani so v izjemni formi. Če štejemo le drugo polovico sezone se nahajajo celo na drugem mestu lestvice. Po Velenju, Domžalah, Celju in Kopru so Posavci tri točke vknjižili še v Ljubljani ter se s šestega pomladanskega gostovanja še petič vrnili s polnim izkupičkom.
0'
  Rudar je tako v drugi polovici kot v skupnem seštevku na šestem mestu, moštvi pa sta do danes zbrali vsaka po 37 točk.
0'
  Danes bomo torej spremljali "derbi" sredine lestvice, saj je tudi Rudar v izvrstni formi. Velenjčani so morali po odlični seriji štirih zaporednih zmag v soboto priznati tudi prvi aprilski poraz. Zmage so se veselili Domžalčani, s čimer so Velenjčanom preprečili, da bi se prvič letos prebili v zgornjo polovico lestvice.
0'
  Krško: Zalokar, Pušaver, Gregov, Vuklišević, Sikošek, Urbanč, Žinko, Volarič, Hotić, Kramarič in Đurković. #KRSRUD
0'
  Rudar: Radan, Jahić, Kašnik, Džinić, Bolha, Pišek, Črnčič, S. Babić, Trifković, M. Babić in Eterović. #KRSRUD
0'
  Krško bo danes prvič v sezoni začelo srečanje s praznim bolniškim listom.
0'
  Na drugi strani bodo Velenjčani pogrešali steber obrambe Knezoviča.
0'
  Srečanje bomo spremljali v za ta čas nekoliko nenavadnih razmerah. Na stadionu Matije Gubca namreč rahlo sneži pri 3°C.
1'
1'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Senad Jahič. Utrpel ga je Martin Kramarič.
2'
  Priložnost za Krško, ki bo izvedlo prosti strel na dobrih 25 metrih.
3'
  Hotič je podal na drugo vratnico, kjer je bil nekoliko prepozen Gregov.
3'
  Prekršek je utrpel Enis Đurkovič .
4'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Utrpel ga je Luka Volarič.
4'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Klemen Bolha.
5'
  Krčani so na začetku srečanja pritisnili, a še niso uspeli resneje ogroziti Radanovega gola.
7'
  Izvrstna akcija Rudarja! Trifkovič je sprejel dolgo diagonalno podajo v kazenski prostor, kjer je žogo nemudoma oddal do Eteroviča, a je bil ta s kakšnih desetih metrov nenatančen.
7'
  Streljal je Mate Eterovič, a mimo vrat.
8'
  Strel v okvir vrat! Po podaji Sikoška je v kazenskem prostoru s strelom ob nepokriti prvi vratnici Volarič, a so gostje v zadnjem hipu izbili v kot.
8'
  Krško ima udarec iz kota.
10'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
11'
  Mate Eterovič je dobil rumeni karton zaradi zaigranega prekrška v kazenskem prostoru Rudarja.
13'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Utrpel ga je Dino Hotič.
13'
  Damjan Trifkovič je dobil rumeni karton.
15'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Vukliševič. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
15'
  Damjan Vukliševič je dobil rumeni karton in bo izpustil naslednje srečanje.
17'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Hotič. Utrpel ga je Mario Babič.
19'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mate Eterovič.
19'
20'
  V protinapadu je zapretil Rudar. M. Babič je z globinsko podajo dobro zaposlil Eteroviča, ki je iz neposredne bližine najprej meril v Zalokarja, nato pa odbito žogo poslal mimo vrat.
22'
  Z glavo je streljal Pišek, a mimo vrat.
22'
  Rudar se je otresel začetnega naleta in je na trenutke nevarnejši od Krškega.
23'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Kramarič. Utrpel ga je David Kašnik.
24'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Stjepan Babič, Zalokar se je moral pošteno potruditi, da je izbil v kot.
28'
  Rudar ima udarec iz kota.
28'
28'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
29'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Babič. Utrpel ga je Luka Žinko.
29'
  Martin Kramarič v prepovedanem položaju.
32'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Šime Gregov. Utrpel ga je Leon Črnčič.
32'
  Šime Gregov je dobil rumeni karton.
32'
  Rudar bo izvedel prosti strel na 20 metrih.
32'
  GOOOL! Zadel je Mate Eterovič, ki je s prostega strela z desne strani neubranljivo zadel v zgornji desni kot. #KRSRUD
34'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Dino Hotič.
35'
  Stjepan Babič je dobil rumeni karton.
39'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Utrpel ga je Luka Žinko.
42'
  Sikošek je oddal žogo v kazenski prostor, a tam ni bilo nikogar od soigralcev...
43'
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Robert Pušaver.
45+1'
45+1'
  Minuta sodnikovega nadomestila igralnega časa.
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dino Hotič, ki je želel presenetiti Radana, a je bil ta dovolj zbran, da je žogo zaustavil.
45+2'
46'
46'
  Menjava: iz igre Martin Kramarič, v igro Luka Štefanac.
47'
  Sneg je popolnoma prekril zelenico in razmere za igro so postale bistveno težje. Videli bomo, kdo se bo v njih bolje znašel.
50'
  V drugem polčasu spremljamo manj povezano igro, k čemur botrujejo težke razmere na igrišču.
52'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Stjepan Babič.
52'
  Mate Eterovič v prepovedanem položaju.
56'
  Volarič je bil v obetavnem prodoru, a nikakor ni prišel do strela pred kazenskim prostorom, ki bi bil prav gotovo nevaren za Radanov gol.
57'
  Srečanje je prekinjeno Trifkoviča bodo odnesli z nosili.
58'
  Menjava: iz igre Damjan Trifkovič, v igro Jaka Ihbeisheh.
61'
  Še naprej spremljamo borbeno igro na obeh straneh in v težkih zimskih razmerah.
62'
  Streljal je Luka Volarič, a je žogo blokiral Kašnik.
63'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Pušaver. Utrpel ga je Leon Črnčič.
63'
  Robert Pušaver je dobil rumeni karton.
63'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Kašnik.
63'
64'
  V nepredvideni akciji je v neposredni bližini vratarja Zalokarja do strela prišel Kašnik, a meril naravnost v čuvaja mreže, odbito žogo pa je mimo gola poslal Eterovič.
65'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Tim Čeh.
67'
  Kočljiva situacija v kazenskem prostoru Rudarja. Volarič je padel po posredovanju Jahiča, a po mnenju glavnega sodnika Perića ni bilo najstrožje kazni.
70'
  Srečanje je prekinjeno, saj bo organizator počistil talne označbe.
72'
  Igra se nadaljuje.
75'
  Krčani poizkušajo izenačiti in so bolj aktivni v napadu, medtem ko Velenjčani potrpežljivo stojijo na igrišču in čakajo na morebitne protinapade.
76'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Mario Babič.
77'
  Menjava: iz igre Mate Eterovič, v igro Luka Prašnikar.
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mario Babič, a povsem z desne strani, tako da mu je Zalokar zaprt pot do gola.
82'
  Menjava: iz igre Dino Hotič, v igro Jure Petric.
83'
  Prekršek je utrpel Damjan Vukliševič .
83'
  Menjava: iz igre Mario Babič, v igro Amer Krcič.
84'
  Streljal je Luka Prašnikar, a za nekaj centimetrov mimo vrat.
85'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amer Krcič.
85'
  Prekršek je utrpel Robert Pušaver .
86'
  Prekršek je utrpel Gregor Sikošek .
88'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Pišek. Utrpel ga je Luka Žinko.
89'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Senad Jahič. Utrpel ga je Luka Štefanac.
90'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Tim Čeh. Utrpel ga je David Kašnik.
90'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Luka Prašnikar.
90+2'
  Luka Prašnikar v prepovedanem položaju.
90+2'
  Osem minut sodnikovega dodatka.
90+4'
  Krcič je prodiral in skoraj prišel do odprtega strela na prazna vrata, a mu je na koncu zmanjkalo moči.
90+5'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Amer Krcič.
90+6'
90+7'
  GOOOL! Zadel je Damjan Vukliševič! Po podaji na drugo vratnico je najvišje skočil Vukliševič in žogo ob prvi vratnici pospravil v gol.
90+9'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Pišek. Utrpel ga je Robert Pušaver.