34. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  11.05.2016 ob 19.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

2 : 3

Krka

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Borošak Alen (4. sodnik) , Balažič Alen (5. sodnik) , Goričan Vojko (6. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz deževnega Kopra, kjer se 34. krog zaključuje s tekmo za obstanek. #KOPKRK
0'
  Ekipi bosta odigrali eno ključnih tekem v boju za obstanek v ligi. Luka Koper ima na 9. mestu tri točke več od zadnje Krke. V primeru poraza bi Novomeščani zapravili vse možnosti za obstanek.
0'
  V primeru, da bi bili ekipi v zadnjem krogu točkovno izenačeni, so v prednosti Koprčani, ki so Novomeščane dvakrat premagali, ena tekma se je končala z remijem.
0'
  Koper je najskromnejše domače moštvo, s samo tremi zmagami na Bonifiki (3-4-9). #KOPKRK
0'
  Krka je najskromnejša gostujoča ekipa s samo dvema zmagama v gosteh (2-6-8). #KOPKRK
0'
  Luka Koper je ekipa z največ prejetimi zadetki (51 prejetih zadetkov), Krka je za Krškim druga najskromnejša v napadu (26 doseženih zadetkov).
0'
  Krka je neporažena tri tekme zapored (zmaga in dva remija), Koper je na zadnjih treh tekmah vknjižil vse tri rezultate; v prejšnjem krogu je slavil v Velenju.
0'
  Koper na domačem igrišču na zadnjih dveh tekmah ni premagal Krke. Maja lani je bilo 0:2, jeseni pa 0:0.
0'
  Na dosedanjih 15-ih medsebojnih tekmah 11 zmag Kopra, 2 zmagi Krke in 2 remija. #KOPKRK
0'
  Na Bonifiki 5 zmag Kopra ter po en remi in ena zmaga Krke. #KOPKRK
0'
  Zadnjo medsebojno tekmo, marca letos na Portovalu so z 1:0 (Lokaj) dobili Koprčani.
0'
  Prvi koprski strelec je Štromajer (8 zadetkov) najboljši Krkin je Fuček (6 zadetkov). #KOPKRK
0'
  V koprski ekipi ni kaznovanih igralcev, Krka prihaja na Bonifiko brez Kostanjška.
0'
  Krka: Mitrović, Marotti, Bogdan, Ejup, Boccaccini, Brkljača, Fuček, Welbeck, Novak, Potokar, Majcen. #KOPKRK
0'
  Koper: Tomič, Horvat, Dedič, Datković, Batur, Radujko, Štulac, Belimo, Valencia, Štromajer, Ferreira. #KOPKRK
0'
  Tekmo bo vodil Matej Jug iz Čiginja pri Tolminu. Njegova 118. prvoligaška tekma. #KOPKRK
0'
  Na koprskem je deževno vreme s temperaturo 15º celzija. #KOPKRK
0'
  Ekipi sta na igrišču, na tribunah skromen obisk.
1'
2'
  Ekipi sta krenili v odprt boj.
3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Brkljača Mario. Utrpel ga je Ruben Belima Rodriguez.
3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Ivor Horvat.
5'
  Jaka Štromajer v prepovedanem položaju.
6'
  Krka ima udarec iz kota.
6'
8'
  Dva zaporedna kota Krke, brez uspešnega zaključka.
12'
  Igra se je preselila na sredino igrišča.
12'
  Streljal je Matej Potokar, a mimo vrat.
12'
15'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jefthon Ferreira De Sena. Utrpel ga je Matteo Boccaccini.
17'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Novak. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Štulac.
19'
  Po prodoru Štromajerja in obrambi Mitrovića, še en strel Štulca in še ena obramba Mitrovića.
19'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Cesar Joel Valencia Castillo.
20'
20'
21'
  Po podaji Horvata z desne, je Štulac streljal iz prve, obramba Mitrovića.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček.
23'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
24'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Batur. Utrpel ga je Luka Majcen.
24'
25'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Potokar. Utrpel ga je Toni Datkovič.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Cesar Joel Valencia Castillo.
28'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Luka Bogdan.
28'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Batur. Utrpel ga je Brkljača Mario.
29'
  GOOOL! Zadel je Luka Majcen!
31'
  Po nizkem strelu Potokarja z desne strani, je žogo pred vrati preusmeril Majcen in zadel za 0:1. #KOPKRK
32'
32'
  Streljal je Luka Batur, a mimo vrat.
32'
  Po podaji iz kota je Batur z glavo meril preko gola.
35'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Ruben Belima Rodriguez.
36'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Leo Štulac.
37'
37'
  Streljal je Brkljača Mario, a mimo vrat.
39'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Potokar. Utrpel ga je Cesar Joel Valencia Castillo.
39'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
41'
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matteo Boccaccini.
42'
42'
  Po dolgi visoki podaji je Boccaccini streljal z glavo, nevaren poskus je Tomič odbil preko stative v kot.
45'
45+1'
  GOOOL! Zadel je Toni Datkovič!
45+2'
  Po podaji Radujka iz kota izjemen strel Datkovića z glavo in strel pod prečnik Krkinih vrat. #KOPKRK
45+2'
45+2'
  Krka je bila v prvem polčasu boljši tekmec, Koper se je "rešil" v remi ob polčasu z zadetkom iz prekinitve.
45+2'
  Menjava v koprski ekipi: namesto poškodovanega Belime, vstopa Jurina.
45+2'
  Menjajo tudi gostje: kambič namesto Potokarja.
46'
46'
  Menjava: iz igre Ruben Belima Rodriguez, v igro Marin Jurina.
46'
  Menjava: iz igre Matej Potokar, v igro Luka Kambič.
49'
  Cesar Joel Valencia Castillo v prepovedanem položaju.
51'
51'
52'
  Po visoki podaji z desne, je na oddaljenejši vratnici Majcen žogo z glavo preusmeril v mrežo. 1:2. #KOPKRK
55'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Brkljača Mario.
55'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Brkljača Mario. Utrpel ga je Cesar Joel Valencia Castillo.
56'
  Marin Jurina v prepovedanem položaju.
56'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Luka Majcen.
57'
  GOOOL! Zadel je Marin Jurina!
58'
  Po podaji Štulca z desne, je na oddaljenejši vratnici žogo v padcu v mrežo zabil Jurina. 2:2. #KOPKRK
63'
  Menjava: iz igre Jan Novak, v igro Filip Dangubič.
64'
  Menjava: iz igre Jaka Štromajer, v igro Zlatan Muslimovič.
64'
69'
  Zlatan Muslimovič v prepovedanem položaju.
72'
73'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Bogdan. Utrpel ga je Zlatan Muslimovič.
74'
74'
  Po podaji Radujka s prostega strela, je Štulac poskusil s strelom z glavo, a nenevarno za Mitrovića.
75'
  Menjava: iz igre Cesar Joel Valencia Castillo, v igro Patrik Posavac.
75'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Bruno Marotti. Utrpel ga je Ivor Horvat.
76'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Posavac. Utrpel ga je Matteo Boccaccini.
76'
  Jefthon Ferreira De Sena je dobil rumeni karton.
77'
77'
  GOOOL! Zadel je Matteo Boccaccini!
78'
  Po podaji iz kota in nespretni korpski obrambi je z glavo zadel Boccaccini. 2:3. #KOPKRK
82'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matteo Boccaccini. Utrpel ga je Patrik Posavac.
84'
  Odprt nogomet na Bonifiki od prve minute.
85'
85'
  Menjava: iz igre Brkljača Mario, v igro Denis Mojstrovič.
86'
  Patrik Posavac v prepovedanem položaju.
90'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+3'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Batur. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
90+5'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Marin Jurina.
90+5'
  Denis Mojstrovič je dobil rumeni karton.
90+5'
Rdeči karton
  Marin Jurina dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
90+6'
90+6'
  Velika zmaga Krke in težak poraz Kopra. Ekipi ostajata v boju za deveto mesto. #KOPKRK