8. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  25.10.2020 ob 12.00  | Prenos: Planet 2

Bravo

1 : 1

Aluminij


Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč) , Jug Matej (4. sodnik)
Delegat: Gustinčič Iztok
Št. gledalcev:
Bravo
31 Matija Orbanić V
2 Žan Trontelj
4 David Brekalo
8 Ovbokha Agboyi K
10 Mustafa Nukić
11 Michele Šego
15 Vanja Drkušić
21 Miha Kancilija
23 Luka Žinko
26 Sandi Ogrinec
30 Almin Kurtovič


Rezervni igralci
22 Gal Lubej Fink V
3 Marko Klemenčič
5 Mark Španring
7 Nino Žugelj
9 Martin Kramarič
14 Chanwoo Kim
18 Ibrahim Arafat Mensah
19 Rok Kidrič
28 Rok Maher

Aluminij
22 Luka Janžekovič K V
5 Mario Lucas Horvat
6 Nemanja Jakšić
7 Tilen Pečnik
14 Marcel Čermak
16 David Flakus Bosilj
18 Lovro Grajfoner
23 Jure Matjašič
42 Renato Pantalon
55 Emir Azemović
99 Alen Krajnc


Rezervni igralci
51 Aljaž Cotman V
4 Aljaž Džankič
12 Roko Prša
13 Dohyun Kim
17 Juš Štusej
20 Jan Majcen
21 Aljaž Ploj
93 Marko Maletić
97 Mihael Klepač

Trener
Dejan Grabić

Trener
Slobodan Grubor

Sodnik
Dragoslav Perić

Zadetki
Michele Šego
as. Trontelj
1 : 0 25'
Roko Prša
as. Matjašič
1 : 1 72'

Dogodki
Nemanja Jakšić 53'
Alen Krajnc 55'
Renato Pantalon 57'
Menjava Prša /  Grajfoner 62'
Menjava Kim /  Čermak 62'
Menjava Kramarič /  Ogrinec 67'
Menjava Klepač /  Pečnik 72'
Menjava Maletić /  Flakus Bosilj 72'
Ovbokha Agboyi 77'
Menjava Žugelj /  Kancilija 78'
Mihael Klepač 78'
Nino Žugelj 79'
Menjava Kidrič /  Šego 88'
Roko Prša 89'

8. krog
Celje 1 : 1 Gorica
Maribor 1 : 1 Koper
Bravo 1 : 1 Aluminij
CB24 Tabor Sežana 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Domžale 1 : 1 Mura

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 32 58
2 Maribor 32 56
3 Mura 32 55
4 Domžale 32 51
5 Koper 32 42
6 Bravo 32 40
7 CB24 Tabor Sežana 32 40
8 Aluminij 32 35
9 Celje 32 31
10 Gorica 32 23

STRELCI
1. Nardin Mulahusejnović 13
2. Dario Kolobarić 11
Andres Vombergar 11
Đorđe Ivanović 11
5. Jan Mlakar 10
6. Filip Dangubić 9
Christos Rovas 9
Luka Bobičanec 9
9. Milan Tučić 7
Aljoša Matko 7
Rok Kronaveter 7
Rudi Požeg Vancaš 7
13. Dare Vršič 6
Arnel Jakupović 6
Senijad Ibričić 6
Mustafa Nukić 6
Nino Kouter 6
18. Aldair Adulai Djalo Balde 5
David Flakus Bosilj 5
Dino Stančič 5

DELI NA