2. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  24.07.2021 ob 20.15  | Prenos: Sportklub 1

Koper

3 : 2

Mura


Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik) , Jug Matej (5. sodnik) , Obrenović Rade (6. sodnik)
Delegat: Šturm Emil
Št. gledalcev: 500

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
N
Bravo 0 : 0 Koper
P
Koper 1 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Koper 1 : 0 CB24 Tabor Sežana
N
Maribor 1 : 1 Koper
Z
Koper 1 : 0 Olimpija Ljubljana
Mura
P
Mura 1 : 3 Maribor
N
Olimpija Ljubljana 3 : 3 Mura
Z
Mura 3 : 1 Domžale
Z
Celje 1 : 3 Mura
P
Kalcer Radomlje 3 : 2 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 9 3 2 4 12
Mura 9 4 2 3 14
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 4 2 1 1 7
Mura 4 1 1 2 7
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 5 1 1 3 5
Mura 5 3 1 1 7



Vse medsebojne tekme

22/23  9.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 11.09.2022, ob 17.30  Mura - Koper 2:1  (1:0) 
21/22  29.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 03.04.2022, ob 17.30  Mura - Koper 1:2  (0:0) 
21/22  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 12.12.2021, ob 17.00  Koper - Mura 2:2  (0:0) 
21/22  11.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 26.09.2021, ob 20.15  Mura - Koper 0:0  (0:0) 
21/22  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 24.07.2021, ob 20.15  Koper - Mura 3:2  (2:1) 
20/21  32.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 05.05.2021, ob 15.00  Mura - Koper 2:1  (0:1) 
20/21  23.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 25.02.2021, ob 17.15  Koper - Mura 1:0  (1:0) 
20/21  14.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 28.11.2020, ob 14.15  Mura - Koper 2:1  (0:0) 
20/21  5.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 27.09.2020, ob 18.00  Koper - Mura 1:3  (0:2) 

2. krog
CB24 Tabor Sežana 0 : 1 Celje
Bravo 0 : 0 Aluminij
Koper 3 : 2 Mura
Kalcer Radomlje 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Maribor 3 : 1 Domžale

LESTVICA
1 Maribor 36 70
2 Koper 36 67
3 Olimpija Ljubljana 35 59
4 Mura 36 57
5 Bravo 36 49
6 Kalcer Radomlje 36 46
7 Domžale 36 45
8 Celje 35 42
9 CB24 Tabor Sežana 36 30
10 Aluminij 36 24

STRELCI
1. Ognjen Mudrinski 17
2. Maks Barišič 13
3. Mustafa Nukić 12
Arnel Jakupović 12
5. Kaheem Anthony Parris 10
Lamin Colley 10
Dino Stančič 10
8. Tomi Horvat 9
Gedeon Guzina 9
10. Tomislav Mrkonjić 8
Mario Kvesić 8
Bede Amarachi Osuji 8
13. Luka Bobičanec 7
Almedin Ziljkić 7
Ivan Šarić 7
16. Ivan Božić 6
Ester Sokler 6
Rok Kronaveter 6
Amadej Maroša 6
20. Gregor Bajde 5

DELI NA