18. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  28.11.2021 ob 13.00  | Prenos: Sportklub 1

Bravo

1 : 2

Koper


Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik)
Delegat: Levačič Danilo
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo
N
Bravo 0 : 0 Koper
Z
CB24 Tabor Sežana 0 : 1 Bravo
Z
Bravo 3 : 1 Maribor
P
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Bravo
P
Bravo 0 : 2 Domžale
Koper
N
Bravo 0 : 0 Koper
P
Koper 1 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Koper 1 : 0 CB24 Tabor Sežana
N
Maribor 1 : 1 Koper
Z
Koper 1 : 0 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 9 3 4 2 7
Koper 9 2 4 3 4
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 2 2 1 5
Koper 5 1 2 2 2
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 4 1 2 1 2
Koper 4 1 2 1 2



Vse medsebojne tekme

22/23  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.07.2022, ob 17.30  Bravo - Koper 1:0  (1:0) 
21/22  36.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 22.05.2022, ob 17.30  Bravo - Koper 0:0  (0:0) 
21/22  27.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 13.03.2022, ob 20.15  Koper - Bravo 0:0  (0:0) 
21/22  18.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 28.11.2021, ob 13.00  Bravo - Koper 1:2  (1:2) 
21/22  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 19.09.2021, ob 17.00  Koper - Bravo 0:1  (0:0) 
20/21  31.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 01.05.2021, ob 20.00  Koper - Bravo 0:0  (0:0) 
20/21  22.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.02.2021, ob 14.30  Bravo - Koper 3:0  (1:0) 
20/21  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 24.11.2020, ob 16.00  Koper - Bravo 2:1  (1:0) 
20/21  4.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 19.09.2020, ob 15.45  Bravo - Koper 0:0  (0:0) 

18. krog
Kalcer Radomlje 0 : 2 Domžale
Aluminij 3 : 2 CB24 Tabor Sežana
Bravo 1 : 2 Koper
Mura 3 : 1 Maribor
Celje 1 : 1 Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Maribor 36 70
2 Koper 36 67
3 Olimpija Ljubljana 36 62
4 Mura 36 57
5 Bravo 36 49
6 Kalcer Radomlje 36 46
7 Domžale 36 45
8 Celje 36 42
9 CB24 Tabor Sežana 36 30
10 Aluminij 36 24

STRELCI
1. Ognjen Mudrinski 17
2. Maks Barišič 13
3. Mustafa Nukić 12
Arnel Jakupović 12
5. Kaheem Anthony Parris 10
Lamin Colley 10
Dino Stančič 10
8. Tomi Horvat 9
Gedeon Guzina 9
10. Tomislav Mrkonjić 8
Mario Kvesić 8
Bede Amarachi Osuji 8
13. Luka Bobičanec 7
Almedin Ziljkić 7
Ivan Šarić 7
16. Ivan Božić 6
Ester Sokler 6
Rok Kronaveter 6
Amadej Maroša 6
20. Gregor Bajde 5

DELI NA