7. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  02.09.2023 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

Bravo Kostel

2 : 0

Aluminij


Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Špur Staša (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč) , Tozan Mateo (4. sodnik) , Bubek Alen (5. sodnik) , Ponis Roberto (6. sodnik)
Delegat: Šturm Emil
Št. gledalcev: 400

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Kostel
Z
Kalcer Radomlje 0 : 1 Bravo Kostel
N
Bravo Kostel 0 : 0 Koper
P
Maribor 2 : 1 Bravo Kostel
N
Bravo Kostel 0 : 0 Celje
Z
Domžale 1 : 3 Bravo Kostel
Aluminij
Z
Aluminij 2 : 0 Mura
P
Aluminij 0 : 4 Olimpija Ljubljana
Z
Kalcer Radomlje 1 : 2 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Koper
P
Maribor 7 : 0 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 14 5 5 4 13
Aluminij 14 4 5 5 15
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 7 2 3 2 5
Aluminij 7 2 3 2 4
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 7 3 2 2 8
Aluminij 7 2 2 3 11



Vse medsebojne tekme

23/24  16.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 10.11.2023, ob 17.30  Aluminij - Bravo 1:1  (0:1) 
23/24  7.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 02.09.2023, ob 15.00  Bravo - Aluminij 2:0  (1:0) 
21/22  29.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 03.04.2022, ob 15.00  Aluminij - Bravo 0:2  (0:0) 
21/22  20.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 12.12.2021, ob 15.00  Bravo - Aluminij 2:1  (0:0) 
21/22  11.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 26.09.2021, ob 15.00  Aluminij - Bravo 0:1  (0:0) 
21/22  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.07.2021, ob 17.00  Bravo - Aluminij 0:0  (0:0) 
20/21  35.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.05.2021, ob 17.00  Aluminij - Bravo 3:0  (2:0) 
20/21  26.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 10.03.2021, ob 15.00  Bravo - Aluminij 0:1  (0:1) 
20/21  17.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 12.12.2020, ob 15.00  Aluminij - Bravo 1:1  (0:0) 
20/21  8.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.10.2020, ob 12.00  Bravo - Aluminij 1:1  (1:0) 
19/20  32.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 08.07.2020, ob 18.00  Aluminij - Bravo 1:2  (1:0) 
19/20  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 29.02.2020, ob 14.30  Bravo - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  14.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 20.10.2019, ob 16.30  Aluminij - Bravo 5:1  (2:0) 
19/20  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 09.08.2019, ob 17.30  Bravo - Aluminij 0:1  (0:0) 

7. krog
Bravo Kostel 2 : 0 Aluminij
Domžale 1 : 2 Koper
Rogaška 1 : 1 Kalcer Radomlje
Celje 2 : 0 Maribor
Mura 1 : 3 Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Celje 24 55
2 Olimpija Ljubljana 24 48
3 Maribor 23 39
4 Bravo Kostel 24 37
5 Koper 23 34
6 Domžale 24 26
7 Mura 22 26
8 Aluminij 24 24
9 Kalcer Radomlje 24 21
10 Rogaška 24 19

STRELCI
1. Arnel Jakupović 11
2. Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
El Arabi Hilal Soudani 8
6. Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Nejc Gradišar 7
10. Danijel Šturm 6
Tin Matić 6
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 6
Nemanja Motika 6
14. Edmilson De Paula Santos Filho 5
Raul Alexander Florucz 5
Marcel Ratnik 5
Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
20. Denis Popović 4

DELI NA