8. krog |  Kidričevo, Športni park Kidričevo |  16.09.2023 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

Aluminij

1 : 2

Rogaška


Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Herženjak Eric (1. pomoč), Kranjc Tomaž (2. pomoč) , Novarlić Damjan (4. sodnik) , Vinčić Slavko (5. sodnik) , Halilović Denis (6. sodnik)
Delegat: Kranjec Sandi
Št. gledalcev: 400
Aluminij
1 Samo Pridgar V
4 Tin Martić K
14 Tomislav Jagić
19 Gal Gorenak
21 Gašper Jovan
22 Jakov Katuša
23 Sandro Jovanović
32 Rok Schaubach
37 Luka Koblar
45 Bamba Susso
99 Artem Bilyi


Rezervni igralci
13 Jan Petek V
2 Gašper Pečnik
3 Aleksandar Zeljković
5 Mario Šubarić
9 Daniel Mikolaj Skiba
17 Filip Kosi
24 Tin Matić
30 Maj Škoflek
48 Klemen Rahle
66 Marko Simonič
77 Žan Baskera

Rogaška
25 Rok Vodišek V
2 Rok Pirtovšek K
3 Emanuel Mihalić
5 Rene Rantuša Lampreht
8 Thalisson Charles Alves Moreira
9 Nejc Gradišar
23 Žan Benedičič
33 Antonio Majcenić
44 Žan Flis
88 Alen Korošec
98 Vice Miljanić


Rezervni igralci
13 Vice Baždarić V
6 Jan Majcen
10 Andrej Pavlović
11 Matic Marcius
17 Dejan Kantužer
19 Toni Vinogradac
20 Jan Andrejašič
22 Oliver Kregar
24 Bozhidar Mitrevski
26 Filip Braut
27 David Sim
29 Shakeone Sean Satchwell

Trener
Robert Pevnik

Trener
Oskar Drobne

Sodnik
Bojan Mertik

Zadetki
Vice Miljanić
as. Flis
0 : 1 2'
Nejc Gradišar
as. Benedičič
0 : 2 14'
Daniel Mikolaj Skiba
as. Jovanović
1 : 2 76'

Dogodki
Tin Martić 13'
Žan Benedičič 44'
Menjava Skiba /  Katuša 46'
Žan Flis 54'
Luka Koblar 57'
Rok Schaubach 60'
Menjava Majcen /  Korošec 62'
Menjava Šubarić /  Koblar 64'
Bamba Susso 65'
Menjava Pavlović /  Gradišar 67'
Menjava Matić /  Gorenak 75'
Menjava Vinogradac /  Miljanić 84'
Menjava Pečnik /  Schaubach 86'
Mario Šubarić 88'
Jan Majcen 95'

8. krog
Aluminij 1 : 2 Rogaška
Mura 1 : 1 Bravo
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Maribor
Kalcer Radomlje 3 : 1 Domžale
Koper 1 : 1 Celje

LESTVICA
1 Celje 36 79
2 Maribor 36 67
3 Olimpija Ljubljana 36 64
4 Bravo 36 50
5 Koper 36 48
6 Mura 36 43
7 Domžale 36 43
8 Rogaška 36 36
9 Kalcer Radomlje 36 33
10 Aluminij 36 31

STRELCI
1. Aljoša Matko 18
2. Arnel Jakupović 17
3. El Arabi Hilal Soudani 15
4. Patrik Mijić 11
Matej Poplatnik 11
6. Amadej Maroša 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
8. Madžid Šošić 9
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 9
Raul Alexander Florucz 9
Jošt Pišek 9
12. Josip Iličić 8
Mario Krstovski 8
14. Nemanja Motika 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Timi Max Elšnik 7
Jan Repas 7
Nejc Gradišar 7
Martin Pečar 7
20. Bede Amarachi Osuji 6

DELI NA