9. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  23.09.2023 ob 13.00  | Prenos: Sportklub 1

Bravo Kostel

4 : 2

Olimpija Ljubljana


Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč) , Obrenović Rade (4. sodnik) , Sagrković Asmir (5. sodnik) , Praprotnik Jure (6. sodnik)
Delegat: Levačič Danilo
Št. gledalcev: 1400
Bravo Kostel
31 Matija Orbanić V
5 Mark Španring
6 Jakov Gurlica
8 Gašper Trdin K
15 Matej Poplatnik
17 Matic Ivanšek
19 Matija Kavčič
20 Beno Selan
21 Lan Štravs
30 Jakoslav Stanković
72 Martin Pečar


Rezervni igralci
12 Luka Dakić V
22 Gal Lubej Fink V
7 Luka Štor
11 Luka Kerin
14 Marin Žgomba
16 Nikola Janjić
18 Rok Maher
27 Gal Puconja
66 Lan Hribar

Olimpija Ljubljana
69 Matevž Vidovšek V
2 Jorge Fernando Dos Santos Silva
6 Mateo Karamatić
9 Mustafa Nukić
14 Marcel Ratnik K
20 Nemanja Motika
21 Ivan Posavec
34 Agustin Doffo
43 Aljaž Krefl
80 Peter Agba
99 Rui Pedro Da Silva E Sousa


Rezervni igralci
22 Denis Pintol V
3 David De Senna Fernandes Sualehe
8 Justas Lasickas
10 Timi Max Elšnik
11 Saar Fadida
16 Ahmet Muhamedbegović
18 Marko Brest
23 Diogo Costa Pinto
24 Reda Boultam
26 Vall Janković
37 Pedro Lucas Schwaizer
82 Redi Kasa

Trener
Aleš Arnol

Trener
Oliveira Nunes Henriques João Alexandre De

Sodnik
Martin Matoša

Zadetki
Martin Pečar 1 : 0 18'
Mustafa Nukić
as. Krefl
1 : 1 32'
Nemanja Motika
as. Doffo
1 : 2 35'
Martin Pečar 2 : 2 48'
Matej Poplatnik 3 : 2 65'
Rok Maher
as. Štor
4 : 2 91'

Dogodki
Mateo Karamatić 17'
Menjava Fadida /  Posavec 46'
Menjava Schwaizer /  Motika 59'
Menjava Elšnik /  Agba 59'
Menjava Janjić /  Ivanšek 70'
Menjava De Senna Fernandes Sualehe /  Krefl 75'
Menjava Brest /  Da Silva E Sousa 75'
Menjava Štor /  Poplatnik 77'
Menjava Maher /  Pečar 80'
Saar Fadida 83'

9. krog
Domžale 2 : 1 Aluminij
Bravo Kostel 4 : 2 Olimpija Ljubljana
Rogaška 0 : 2 Mura
Celje 1 : 0 Kalcer Radomlje
Maribor 0 : 1 Koper

LESTVICA
1 Celje 24 55
2 Olimpija Ljubljana 24 48
3 Maribor 23 39
4 Bravo Kostel 24 37
5 Koper 23 34
6 Domžale 24 26
7 Mura 22 26
8 Aluminij 24 24
9 Kalcer Radomlje 24 21
10 Rogaška 24 19

STRELCI
1. Arnel Jakupović 11
2. Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
El Arabi Hilal Soudani 8
6. Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Nejc Gradišar 7
10. Danijel Šturm 6
Tin Matić 6
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 6
Nemanja Motika 6
14. Edmilson De Paula Santos Filho 5
Raul Alexander Florucz 5
Marcel Ratnik 5
Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
20. Denis Popović 4

DELI NA