Sodniki: | Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Friš Tadej (2. pomoč) , Glažar Roman (4. sodnik) |
Delegat: | Roglič Leopold |
Št. gledalcev: | 200 |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
N |
Rudar Velenje | 0 : 0 | Kalcer Radomlje |
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Maribor |
P |
Krško | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 4 | Koper |
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Celje |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Koper | 0 : 1 | Gorica |
N |
Krško | 1 : 1 | Koper |
N |
Koper | 1 : 1 | Olimpija |
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 4 | Koper |
Z |
Koper | 3 : 0 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 20 | 5 | 4 | 11 | 21 | ||
Koper | 20 | 11 | 4 | 5 | 41 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 1 | 4 | 5 | 10 | ||
Koper | 10 | 5 | 4 | 1 | 20 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | ||
Koper | 10 | 6 | 0 | 4 | 21 |
23/24 | 29.krog | Domžale, Športni park Domžale, 06.04.2024, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:1 | (0:0) |
23/24 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 10.02.2024, ob 17.30 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:0) |
23/24 | 11.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 01.10.2023, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:1 | (0:0) |
23/24 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 29.07.2023, ob 17.30 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) |
22/23 | 32.krog | Domžale, Športni park Domžale, 22.04.2023, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 23.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 21.02.2023, ob 15.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (0:1) |
22/23 | 14.krog | Domžale, Športni park Domžale, 24.10.2022, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 2:2 | (1:1) |
22/23 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 13.08.2022, ob 20.15 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 5:0 | (2:0) |
21/22 | 35.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 16.05.2022, ob 17.30 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:3 | (1:2) |
21/22 | 26.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 09.03.2022, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 0:1 | (0:1) |
21/22 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 21.11.2021, ob 20.15 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 3:2 | (1:0) |
21/22 | 8.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 12.09.2021, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:4 | (0:1) |
16/17 | 33.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 12.05.2017, ob 17.00 | Radomlje | - | Koper | 0:4 | (0:2) |
16/17 | 24.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 11.03.2017, ob 18.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 4:1 | (2:1) |
16/17 | 15.krog | Domžale, Športni park Domžale, 30.10.2016, ob 16.00 | Radomlje | - | Koper | 1:3 | (0:1) |
16/17 | 6.krog | ŠRC Bonifika, 20.08.2016, ob 18.15 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 3:0 | (2:0) |
14/15 | 28.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 18.04.2015, ob 20.00 | Luka Koper | - | Kalcer Radomlje | 2:0 | (1:0) |
14/15 | 19.krog | Domžale, Športni park, 30.11.2014, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 2:1 | (2:1) |
14/15 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 24.09.2014, ob 20.00 | Luka Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (0:1) |
14/15 | 1.krog | Domžale, Športni park, 20.07.2014, ob 18.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:2 | (0:1) |
15. krog | ||
---|---|---|
Celje | 0 : 3 | Krško |
Olimpija | 1 : 0 | Domžale |
Aluminij | 0 : 0 | Maribor |
Kalcer Radomlje | 1 : 3 | Koper |
Gorica | 1 : 3 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 73 | |
2 | Gorica | 36 | 60 | |
3 | Olimpija | 36 | 60 | |
4 | Domžale | 36 | 56 | |
5 | Celje | 36 | 55 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Rudar Velenje | 36 | 41 | |
8 | Krško | 36 | 39 | |
9 | Aluminij | 36 | 38 | |
10 | Kalcer Radomlje | 36 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | John Mary Uzuegbunam Honi | 17 |
2. | Dominik Glavina | 16 |
3. | Luka Zahović | 15 |
Dalibor Volaš | 15 | |
5. | Miran Burgić | 14 |
6. | Filip Dangubić | 13 |
7. | Milivoje Novaković | 11 |
8. | Leon Benko | 10 |
9. | Marcos Magno Morales Tavares | 9 |
Dare Vršič | 9 | |
Žiga Škoflek | 9 | |
12. | Slobodan Vuk | 8 |
Marko Alvir | 8 | |
14. | Lovro Bizjak | 7 |
Miha Zajc | 7 | |
16. | Marko Nunić | 6 |
Blaž Kramer | 6 | |
Dejan Žigon | 6 | |
Rifet Kapić | 6 | |
Senijad Ibričić | 6 |