25. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  31.03.2010 ob 17.00

1 : 0

Olimpija

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Kogej Milan (1. pomoč), Kepe Štefan (2. pomoč) , Fekonja Štefan (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz deževne Nove Gorice.
0'
  Vodilni Koper ima za seboj serijo tekem brez poraza, ki se je začela že novembra lani, ko je enega od treh porazov prinesel iz Lendave.
0'
  Olimpija je zapadla v serijo tekem brez zmage, ki traja že osem krogov. Nazadnje so zeleno-beli zmagali v 19. krogu, ko so na mestnem derbiju z 2:0 premagali Interblock.
0'
  Koper je ena redkih ekip, ki v tem krogu nima kaznovanih igralcev, pri Olimpiji pa kar štirje odsotni: Ibraimi, Cvijanović, Roj in Bonifacio.
0'
  Manjkajo tudi poškodovani igralci. Pri Kopru so to: Aljaž Struna, Guberac, Nenezič in Radujko, pri Olimpiji pa Da Silva, De Abreu in seveda Cimerotič.
0'
3'
  GOOOL! Zadel je Miran Pavlin!
4'
  Po prvi podaji iz kota je bil pred vrati najvišji v skoku Miran pavlin in rutinirano zatresel mežo.
10'
  Koper je torej hitro prevzel pobudo in si podredil tekmeca.
11'
  V tem trenutku je sicer igra dokaj izenačena in poteka okrog sredine igrišča.
12'
  Lep prodor Davorja Škerjanca, a nato slab zaključek Rujoviča, ki je žogo poslal visoko preko koprskih vrat.
20'
  Koper je letos dobil obe tekmi z Olimpijo; v Ljubljani je za 0:1 zadel Radujko, na Bonifiki je bilo 2:1 (Brulc, Pavlin; Ibraimi)
33'
  Spet je za nami obdobje manj zanimive igre, ko si ekipi nista priigrali zrelih priložnosti.
37'
  Kot za Olimpijo; priložnost iz prekinitve!
37'
  Brez težav za koprsko obrambo.
40'
  Nov pritisk Kopra in strel Božičića, ki je sprožil mimo daljše vratnice Oblakovih vrat. Na drugi strani je po protinapadu žogo pred Prašnikarjem zaustavil Hasič.
45'
  Minuta sodniškega dodatka
45+1'
  Vršič je sprožil z razdalje in žogo poslal mimo leve stative ljubljanskih vrat.
45+1'
45+1'
  Koper je povedel iz prve prave priložnosti, si podredil tekmeca in polčas zanesljivo pripeljal do zmage.
45+1'
  Miran Pavlin je dosegel deseti letošnji zadetek, skupaj je bil v slovenski prvi ligi uspešen že 28 - tič. Zadeval je še za Naklo in Olimpijo.
45'
45'
  Menjava: iz igre Saša Božičič, v igro Darijo Biščan.
45'
  Menjava: iz igre Andrej Dugolin, v igro Joao Gabrijel Da Silva.
48'
  11 metrovka za Olimpijo
48'
  Enes Handanagič je dobil rumeni karton.
48'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Milan Purovič je zgrešil enajstmetrovko!
48'
  Prekršek za najstrožjo kazen je naredil Handanagič, ki je oviral Škerjanca. Toda vse dileme kje rešil Hasič!!!
52'
  Še ena izjemna priložnost za Olimpijo; Rujovič je podal v kazenski prostor, Kašnik je streljal z glavo, Hasič pa z natančno parado žogo preusmeril v stativo svojih vrat.
61'
  Milan Purovič je dobil rumeni karton.
62'
  Purovič je protestiral pri stranskem sodniku po akciji Olimpije, ko naj bi po njegovem strelu žoga že prešla golovo črto. Hasič je zaustavil novo nevarno akcijo Olimpije, ki je v drugm polčasu boljši nasprotnik.
64'
  Menjava: iz igre Milan Purovič, v igro Peter Stojanovič.
67'
  V Novi Gorici se pripravlja k nevihti.
67'
  Sodnik je zaradi hudega naliva in celo sodre prekinil tekmo!!!!
68'
  Igralci so v garderobi, gledalci čakajo na nadaljnje odločitve sodnika.
68'
  Še vedno dežuje, še vedno čakamo na odločitev sodnika!!!
69'
  Ker sta že bili odigrani 2/3 tekme, lahko sodnik dosežen rezultat potrdi kot končni.
69'
  Sodnik se vrača na igrišče. Na igrišče so se vrnili tudi igralci.
70'
  Tekma se bo nadaljevala.
71'
  Tekma se nadaljuje od 69. minute. Pogoji za igro so zelo težki.
76'
  Brez prave igre, saj poplavljeno igrišče ne omogoča kombinatorike.
77'
  Menjava: iz igre Ivan Sesar, v igro Damir Hadžič.
81'
  Amir Karič je dobil rumeni karton.
84'
  Menjava: iz igre Mitja Brulc, v igro Davor Bubanja.
86'
  Menjava: iz igre Enes Rujovič, v igro Sait Idrizi.
87'
  Davor Škerjanc je dobil rumeni karton.
87'
  Škerjanc je na sredini igrišča podrl Kariča.
88'
  Darijo Biščan je dobil rumeni karton.
89'
  Še en prekršek na sredini igrišča.
90+1'
  Četri sodnik še ni pokazal koliko bo trajal sodniški dodatek!!!
90+1'
  Končno: 3 minute sodniškega dodatka.
90+4'
90+4'
  Zanimiva tekma s prekinitvijo zaradiu naliva in sodre. Koprčani so dvoboj dobili z zadetkom Mirana Pavlina, Olimpija je zapravila 11 - metrovko, saj je Hasič ubranil strel Puroviča.
90+4'
  Razmerje na vrhu lestvice ostaja torej nespremenjeno.
90+4'
  V zadnjih minutah je bilo zaradi težkih pogojih zelo malo pravega nogometa. Olimpija je poskusila z ofenzivo, Koprčani so stavili na protinapade in nazadnje zadržali minimalno zmago.