27. krog |  Celje, Arena Petrol |  20.03.2010 ob 16.00

CM Celje

1 : 0

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Zirnstein Robert (1. pomoč), Patarić Dejan (2. pomoč) , Frank Pavel (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz zelo vetrovnega Celja.
0'
  Čakamo na začetek srečanja 27. kroga Prve slovenske lige med CM Celjem in Domžalami.
0'
  Celjani so po dveh zaporednih zmagah (v prvenstvu in med tednom v pokalu) optimistični za obračun z Domžalami, ki v spomladanskem delu prvenstva še niso okusili zmage.
0'
  Ekipi sta se v letošnji sezoni dvakrat pomerili. V Areni Petrol so s 3:2 slavili Domžalčani, v Domžalah pa so Celjani zmagali s kar 5:1.
0'
  Pri Domžalah manjkata zaradi poškodbe kapetan Hanžič in Šturm. Pri domači ekipi nimajo težav zaradi poškodb.
0'
  Ekipi sta že prišli na travnato površino.
0'
3'
  Prosti udarec za goste. Teinovič je poslal predložek v kazenski prostor, Andelkovič je posredoval, a žoga se je odbila do Lo Duce, ki je streljal preko gola.
6'
  Lepa priložnost za Celjane, po lepi akciji domačih je prišel do strela Duspara, toda izkazal se je vratar Duspara, ki je žogo izbil v kot.
7'
  GOOL !!! 1:0 za CELJANE !!!
7'
  Marijo Močič je z roba kazenskega prostora izvedel natančen strel in vratar Vidmar je bil premagan.
14'
  Rumeni karton je prejel Rajko Rep (Celje);
15'
  Prosti strel za Domžale. Slabo izveden, Celjani so prišli do hitrega protinapada, potem pa so se zanšli v prepovedanem položaju.
21'
  V zadnjih minutah manj priložnosti, Domžalčani poskušajo priti do izenačenja, a se ne prebijejo do domačega kazenskega prostora.
26'
  Po daljšem obdobju smo videli priložnost. Po podaji Močiča je s strelom poskušal Rajko Rep, žoga pa je zletela visoko preko gostujočega gola.
27'
  Kljub vodstvu so Celjani tisti, ki ostajajo nevarnejši.
31'
  Znova so bili nevarni Celjani. Po podaji Repa je prišel do strela Purišič, ampak je iz desne strani zadel le zunanji del mrež domžalskega gola.
36'
  Po obetavnem začetku obračuna in hitrem vodstvu Celajnom smo nato v nadaljevanju videli bolj malo priložnosti.
39'
  Celjani so imeli novo priložnost. S kakšnih 20-ih metrov je streljal Rajko Rep, žoga je zletela kakšen meter preko gola Domžal.
40'
  Rumeni karton je prejel Sebastjan Gobec (Celje);
45'
  Po dolgi podaji Urbanča je prišel do priložnosti Močič, a je bil njegov strel prešibak za Vidmarja.
45+1'
  Še minuta sodniškega dodatka v Celju.
45+2'
  Po predložku Apatiča iz prostega strela je do strela prišel Vidovič, celjski vratar pa je bil na mestu.
45+3'
  Rumeni karton je prejel Mato Šimunovič (Domžale).
45+3'
45+3'
  Ekipi sta se že vrnili na igrišče.
45'
45'
  Menjava pri Domžalah - v igro Janez Perme (iz igre Blaž Brezovački).
51'
  Po 5-ih minutah nadaljevanja so prvi zapretili Celjani. Od daleč je poskušal Gobec, brez težav za Vidmarja.
53'
  Najlepša priložnost za izenačenje. Mitja Zatkovič je odlično streljal z roba kazenskega prostora in zadel prečko celjskega gola.
55'
  Domžalčani igrajo v drugem delu bolj agresivno ter kažejo precej boljšo igro kot v 1. polčasu.
60'
  Domžalčani so iz minute v minuto nevarnejši, tokrat je imel Perme priložnost za izenačenje, a se je znašel v prepovedanem položaju.
61'
  Menjava Domžale - Amer Krcič v igro (iz igre Matic Seferovič).
65'
  Rumeni karton je prejel Tadej Apatič (Domžale).
67'
  Rumeni karton je prejel Aleš Kačičnik (Celje).
69'
  Strel Zatkoviča iz prostega udarce je bil prelahek plen za Mujčinoviča.
71'
  Rumeni karton Zatkovič (Domžale).
72'
  Rumeni karton Vidovič (Domžale).
72'
  Enajstmetrovka za Celjane, zaradi prekrška Vidoviča nad Dusparo.
74'
  Najstrožjo kazen je izvedel Urbanč, vratar Vidmar pa je s hitro reakcijo poskrbel, da je ostalo pri 1:0 za domače.
75'
  Menjava Domžale - v igro Darko Zec (iz igre Tim Lo Duca).
77'
  Menjava Celje - v igro Boris Bjelkanovič (iz igre Marijo Močič).
77'
  GOOOL! Zadel je Marijo Močič! (bilo je v 7. minuti)
80'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Dejan Urbanč je zgrešil enajstmetrovko!
80'
  Domžalčani so v 2. polčasu izrazito boljši nasprotnik, toda si ne ustvarjajo pravih priložnosti.
82'
  Strel Repa s kakšnih 25-ih metrov preko gostujočega gola.
85'
  Po napaki Topiča je imel ponovno Rep priložnost, ob njegovem strelu pa je žoga za las švignila mimo desne vratnice.
90'
  Menjava: iz igre Domagoj Duspara, v igro Denis Popovič.
90'
  V Celju bomo videli še 3. minute sodniškega dodatka.
90+3'
  Menjava: iz igre Rajko Rep, v igro Jernej Leskovar.
90+4'
  Ob koncu še ena priložnost za domače. Po podaji Gobca je poskušal rezervist Popovič, izkazal se je vratar Vidmar.
90+4'
90+4'
  Celjani so prišli do 10. prvenstvene zmage, Domžalčani pa ostajajo pri le eni osvojeni točki v spomladanskem delu prvenstva.