Sodniki: | Balažič Dejan (glavni sodnik), Podobnik Mitja (1. pomoč), Pavlič Franci (2. pomoč) , Horvat Tomislav (4. sodnik) |
Delegat: | Kodarin Janko |
Št. gledalcev: | 300 |
Triglav Gorenjska | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija | 1 : 3 | Triglav Gorenjska |
Z |
Triglav Gorenjska | 1 : 0 | Hit Gorica |
N |
Rudar | 0 : 0 | Triglav Gorenjska |
Z |
Triglav Gorenjska | 4 : 0 | Nafta |
P |
Triglav Gorenjska | 2 : 4 | Domžale |
Nafta | |||
---|---|---|---|
Z |
Nafta | 2 : 1 | Luka Koper |
P |
Rudar | 4 : 0 | Nafta |
N |
Nafta | 0 : 0 | CM Celje |
P |
Triglav Gorenjska | 4 : 0 | Nafta |
N |
Nafta | 1 : 1 | Maribor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | ||
Nafta | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | ||
Nafta | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | ||
Nafta | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 |
11/12 | 28.krog | Lendava, Športni park, 03.04.2012, ob 18.00 | Nafta | - | Triglav Kranj | 1:2 | (0:1) |
11/12 | 19.krog | Kranj, Športni center Kranj, 23.11.2011, ob 13.30 | Triglav | - | Nafta | 1:1 | (0:1) |
11/12 | 10.krog | Lendava, Športni park, 21.09.2011, ob 20.00 | Nafta | - | Triglav Kranj | 1:0 | (0:0) |
11/12 | 1.krog | Kranj, Športni center Kranj, 17.07.2011, ob 18.00 | Triglav | - | Nafta | 2:1 | (1:0) |
10/11 | 33.krog | Kranj, Športni center Kranj, 11.05.2011, ob 17.00 | Triglav Gorenjska | - | Nafta | 4:0 | (3:0) |
10/11 | 24.krog | Lendava, Športni park, 19.03.2011, ob 18.00 | Nafta | - | Triglav Kranj | 1:1 | (1:1) |
10/11 | 15.krog | Kranj, Športni center Kranj, 31.10.2010, ob 14.00 | Triglav Gorenjska | - | Nafta | 2:0 | (1:0) |
10/11 | 6.krog | Lendava, Športni park, 21.08.2010, ob 17.00 | Nafta | - | Triglav Kranj | 2:1 | (1:1) |
15. krog | ||
---|---|---|
CM Celje | 0 : 4 | Maribor |
Luka Koper | 2 : 0 | Olimpija |
Primorje | 0 : 2 | Hit Gorica |
Triglav Gorenjska | 2 : 0 | Nafta |
Domžale | 2 : 3 | Rudar |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 75 | |
2 | Domžale | 36 | 67 | |
3 | Luka Koper | 36 | 60 | |
4 | Olimpija | 36 | 55 | |
5 | Hit Gorica | 36 | 48 | |
6 | Rudar | 36 | 46 | |
7 | Triglav Gorenjska | 36 | 39 | |
8 | Nafta | 36 | 37 | |
9 | CM Celje | 36 | 37 | |
10 | Primorje | 36 | 29 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Marcos Magno Morales Tavares | 16 |
2. | Milan Osterc | 13 |
Damir Pekič | 13 | |
4. | Jože Benko | 11 |
5. | Vedran Vinko | 10 |
Vito Plut | 10 | |
Etien Velikonja | 10 | |
8. | Dragan Čadikovski | 9 |
Dejan Burgar | 9 | |
10. | Davor Škerjanc | 8 |
Robert Berić | 8 | |
Elvis Bratanović | 8 | |
Dejan Djermanović | 8 | |
Adnan Bešić | 8 | |
15. | Dalibor Volaš | 7 |
Roman Bezjak | 7 | |
Xavier Junior Wilson Aparecido | 7 | |
Tomo Šokota | 7 | |
Mitja Zatkovič | 7 | |
Darko Kremenović | 7 |