16. krog |  Velenje, Mestni stadion ob jezeru |  06.11.2010 ob 17.00

Rudar

5 : 0

Triglav Gorenjska

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč) , Tošeski Boris (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Velenja.
0'
  Na Mestnem stadionu ob jezeru se bo čez nekaj trenutkov začel obračun med Rudarjem in Triglavom.
0'
  Obe ekipi sta v prvenstvu dvakrat zapored zmagali, torej v obeh taborih je dobra atmosfera in videli bomo kaj se bo zgodilo na tem srečanju.
0'
  Rudar je trenutno na 5. mestu prvenstvene razpredelnice z 19-imi točkami. Triglav ima 2 točki manj in zasedo 7. mesto.
0'
  Oba trenerja tokrat nimata kaznovanih igralcev.
0'
  Na prvem medsebojnem obračunu v Kranju (7. krog) je slavil Triglav z 1:0.
0'
  Ekipi sta v letošnji sezoni pomerili tudi v pokalnem tekmovanju, kjer so bili tudi uspešnejši igralci Triglava (2:1).
0'
1'
  Prva priložnost na srečanju, Djermanovič je streljal za las mimo leve vratnice Gracarja.
6'
  Po tisti priložnosti se je igra umirila.
8'
  Obetavna akcija domačih, a je bil Mešič v prepovedanem položaju.
10'
  Strel Burgarja, brez težav za Jahiča.
12'
  Gledamo dokaj nezanimivo nogometno predstavo, nekolikjo boljši so zaenkrat domači igralci.
13'
  Mešič se je odločil za strel, žoga pa je zletela preko gostujočega gola.
14'
  Odličen poskus Mešiča od daleč, izkazal se je vratar Gracar.
15'
  Po podaji Roja iz kota, je Novakovič z glavo streljal preko gola.
16'
  Še ena nevarna akcija domačih, Djermanovič je bil za odtenek nenatančen.
18'
  V zadnjih minutah so domači veliko boljši nasprotnik.
22'
  Korun je žogo poslal visoko preko gola Triglava.
25'
  Po podaji Jeseničnika je z glavo sprožil Mešič, brez težav za gostujočega vratarja.
27'
  Po podaji Trifkoviča je znova z glavo streljal Mešič, tokrat pa odlična reakcija vratarja Gracarja.
31'
  Marijan je nevarno streljal od daleč, za las preko gola Jahiča.
34'
  GOOOL! Zadel je Mirza Mešič!
36'
  Prava mala mojstrovina Mešiča, natančen strel s kakšnih 17-ih metrov in vratar Gracar je bil premagan.
37'
  Jeseničnik je lepo našel Djermanoviča, ob njegovem strelu pa je Gracar poslal žogo v kot.
42'
  Strel Pokorna od daleč, lahek plen za Jahiča.
45+1'
45+1'
  V 1. polčasu povsem zasluženo vodstvo domačih, saj so prikazali bistveno več kot nasprotna ekipa.
45'
47'
48'
  Po podaji Roja iz prostega udarca se je na pravem mestu znašel Mešič in še drugič na srečanju premagal vratarja Triglava.
50'
  Trifkovič je izsilil prvi kot v 2. polčasu.
55'
  Menjava: iz igre Nikola Tolimir, v igro František Metelka.
58'
  GOOOL! Zadel je Dejan Djermanovič!
60'
  Metelka je poslal natančen predložek v kazenski prostor iz kota, kjer je bil najvišji Djermanovič in premagal vratarja Gracarja.
62'
  Gostujoči nogometaši na današnji tekmo poskušajo zgolj s streli od daleč, tokrat je streljal Potokar, brez težav za Jahiča.
63'
  Menjava: iz igre Damir Marijan, v igro Dragan Ovčina.
64'
  Dragan Ovčina je dobil rumeni karton.
65'
  František Metelka je dobil rumeni karton.
66'
  V drugem delu srečanja smo videli precej manj priložnosti kot v prvem, smo pa zato videli dva zadetka.
70'
  Menjava: iz igre Rok Roj, v igro Doris Kelenc.
71'
  Cipot je poslal žogo v kot za Triglav.
73'
  Po kotu gostov je Najdenov izvrstno streljal z volejem, zadel pa le prečko.
74'
75'
  Djermanovič je lepo našel Mešiča v kazenskem prostoru, ob njegovem prvem strelu je bil vratar Gracar še zanesljiv, ob drugem pa je bil premagan. Hat-trick Mirze Mešiča.
80'
  Ovčina je podal do Špeliča, njegov strel pa ni prestavljal preglavic za vratarja Jahiča.
81'
  Menjava: iz igre Mirza Mešič, v igro Denis Grbič.
82'
  Menjava: iz igre Josip Špelič, v igro Uroš Smolej.
86'
  Metelka je streljal mimo gola.
89'
  Najlepša priložnost za goste na tekmi, a je ob strelu Ovčine odlično reagiral vratar Jahič.
89'
90'
  Rudar je imel hitri protinapad, Grbič je lepo našel Djermanoviča, ki je še drugič na tekmi premagal vratarja Gracarja.
90+2'
90+2'
  Navijači odhajajo domov dobro razpoloženi, Rudar je namreč povsem nadigral Triglav. Tretja zaporedna zmaga domačih in 6. v letošnji sezoni. Triglav ostaja pri eni sami zmagi na gostovanjih.