27. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  09.04.2011 ob 16.30

Primorje

0 : 1

CM Celje

Sodniki: Čeferin Darko (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč) , Vehar Jože (4. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Pozdravljeni iz Ajdovščine!
0'
  V sončnem in toplem vremenu se bosta v prvi tekmi 27. kroga pomerili ekipi Primorja in Celja.
0'
  Gre za obračun najslabših ekip letošnje sezone. Celjani so trenutno na predzadnjem mestu, Ajdovci pa na zadnjem mestu.
0'
  Celjani imajo pet točk prednosti pred Primorjem. CM Celje ima 26, Primorje pa 21 točk.
0'
  V primeru današnjega poraza, bi bili Ajdovci že devet krogom pred koncem prvenstva bržkone obsojena na izpad v drugo ligo.
0'
  Tudi Celjani v primeru zmage ne bi bili v mirnih vodah, saj zadnje predzadnje, deveto mesto, ne prinaša neposrednega obstanka v prvoligaški druščini, saj predzadnje moštvo Prve lige si igra dodatne kvalifikacije za obstanek z drugim iz druge lige.
0'
  Pri gostih manjkata poškodovani Močič in kaznovani Beršnjak, pri domačih pa ni poškodovanega Huskiča.
0'
  Obe medsebojni tekmi v letošnji sezoni so dobili domači. Primorje je slavilo v Ajdovščini z 2:0, v Celju pa Celjani s 3:0.
0'
1'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Dobil ga je Klemen Medved.
2'
  Akakpo je poizkušal s podajo do Bezjaka, a je bila to predolga žoga.
3'
  Na drugi strani poizkus globinske podaje za S. A. Živca, ki pa prav tako ni uspel dobiti žoge.
4'
  Zaenkrat obe moštvi igrata zelo previdno in poizkušata z globinskimi podajami v konico napada.
4'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Amer Jukan.
4'
  Slaba podaja Pavloviča do Močivnika, ki je vtekal.
5'
  Streljal je Neven Čuturilo, a mimo vrat.
5'
  Slab strel od daleč, ki je zletel visoko preko gola.
6'
6'
  Še ena podaja proti S. A. Živcu, ki je vtekal, a je bil prepočasen, dabi ujel to žogo.
7'
  Na drugi strani so Celjani podali proti Firerju, ki je bl prav tako neuspešen.
7'
  Tokrat je nevarno v kazenski prostor gostov vtekel Ihbeisheh, a je bil vratar Mujčinovič hitrejši.
8'
  Streljal je Sebastjan Gobec, a mimo vrat.
8'
  Prvi strel Celjanov. Strel Gobca od daleč je letel visoko preko gola.
8'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Škrbina. Dobil ga je Roman Bezjak.
9'
  Prosti strel za Celjane močno z desne strani. Priložnost za predložek pred vrata. Podal bo Pavlovič...
9'
  ...izbija Božič.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roman Bezjak.
10'
  Najlepša priložnost na tekmi zaenkrat. Z glavo je streljal Bezjak, a je Božjak uspel odbiti žogo.
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sašo Ogrič.
11'
  Slab strel Ogriča od daleč.
12'
12'
  Prosti strel s kakih 30-ih metrov.
13'
  Strel Pavloviča so domači odbili že na robu kazenskega prostora.
13'
  Prevlado na igrišču so prevzeli Celjani.
16'
16'
  Še enkrat bo Pavlovič izvajal prosti strel...
16'
  ...Marič izbija z glavo njegov predložek.
17'
  Akcija Primorja po dolgem času. Spet je vtekel Ihbeisheh, a je bil Mujčinovič spet hitrejši.
18'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Milidrag Marič. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
18'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Radulovič. Dobil ga je Saša Aleksander Živec.
19'
  Ajdovci so v zadnjih trenutkih vzpostavili ravnotežje.
20'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Neven Čuturilo. Dobil ga je Danijel Brezič.
20'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Pavlovič. Dobil ga je Amer Jukan.
21'
  Prosti strel z desne s kakih 20-ih metrov bo izvajal Jukan.
21'
  Brezič je izbil žogo.
21'
  Ajdovska obramba je zaustavila protinapad Pavloviča in Močivnika.
22'
  Mark Božič v prepovedanem položaju.
23'
  Tempo igre je v zadnjih minutah nekoliko padel.
24'
  Streljal je Roman Bezjak, a mimo vrat.
25'
  Medved je podal na drugo vratnico, kjer pa je Bezjak streljal s povsem mrtvega kota.
26'
  Firer in Bezjak sta lepo kombinirala, a jima je na koncu zmanjkalo moči za zaključek akcije.
26'
  CM Celje ima udarec iz kota.
27'
  Klemen Medved v prepovedanem položaju.
28'
  Radulovič je poslal premočno žogo za Bezjaka.
29'
  Močivnik je lepo preigraval, a na koncu izgubil žogo v kazenskem prostoru.
29'
  Celjani se Ajdovce povsem stisnili na njihovo polovico.
30'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Almir Tanjič. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
30'
  Pavlovič je poslal dober predložek, toda offside.
30'
  Marko Krajcer v prepovedanem položaju.
33'
  Sporna situacija v kazenskem prostoru Celja. Medved je bil ob Ihbeishehu, ki je padel v kazenskem prostoru, a je sodnikova piščalka ostala nema.
33'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Jaka Ihbeisheh.
33'
  Sebastjan Gobec je dobil rumeni karton.
33'
34'
  Odličen strel Čuturila s prostega strela, a je žoga za malo zletela mimo vrat.
34'
  Nova akcija Celjanov, ki pa so še enkrat več podali premočno žogo v kazenski prostor.
35'
  Tanjič je preigraval, nato pa podal slabo žogo na drugo stran.
36'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Amer Jukan.
37'
  Streljal je Saša Aleksander Živec, a mimo vrat.
38'
  Super akcija S. A. Živca, ki je prišel sam pred vratarja Mujčinoviča, ga tudi premagal, a je žoga zletela mimo leve vratnice.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Firer.
39'
  Firer se je znašel sam pred vratarjem Božjakom, a je bil slednji na pravem mestu.
39'
  Nov pritisk Celjanov proti domačim vratom.
40'
  Streljal je Jaka Ihbeisheh, a mimo vrat.
41'
  Podajo Medveda v kazenski prostor je izbil Marič.
41'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Pavlovič.
42'
  Pavlovič je dobil lepo žogo na levi strani kazenskega prostora, kjer je imel dovolj časa, da se pripravi za strel, a mu je žoga nerodno odskočila in ga zadela v roko.
43'
  Firer je lepo zaustavil žogo kakih pet metrov od domačih vrat, nato pa slabo podal proti Pavloviču, ki je čakal na robu kazenskega prostora.
43'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Almir Tanjič.
44'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Vladimir Ostojič. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
44'
  Še en prosti strel za Celjane. Tokrat z leve strani.
45'
  Podaja Pavloviča v kazenski prostor...
45'
  ...izbita žoga domačih.
45'
45'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo.
45+1'
  Akakpo je igral z roko. Prosti strel za Primorje. Razdalja je 25 metrov.
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amer Jukan.
45+1'
  Luka Škrbina v prepovedanem položaju.
45+2'
  Škrbina je dosegel gol, a je bil v offsidu.
45+2'
45'
47'
  Tanjič je podal v kazenski prostor do Božiča, toda priložnost je splavala po vodi.
48'
  Še ena akcija Primorja. Na koncu je Jukan slabo podal.
49'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Radulovič.
49'
  Miroslav Radulovič je dobil rumeni karton.
50'
50'
  Streljal je Danijel Brezič, a mimo vrat.
51'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Neven Čuturilo.
52'
  Drugi polčas so veliko bolje začeli domači.
52'
  Primorje ima udarec iz kota.
54'
Rdeči karton
  Almir Tanjič dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
54'
  Iztok Močivnik je dobil rumeni karton.
55'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Iztok Močivnik. Dobil ga je Almir Tanjič.
55'
  Močivnik je napravil prekršek nad Tanjičem, ta pa ga je udaril v obraz s komolcem.
56'
  Menjava: iz igre Mark Božič, v igro Nejc Vidmar.
59'
  Škrbina je poslal predložek v kazenski prostor. Žoga je postala lahek plen vratarja Mujčinoviča.
59'
60'
  Streljal je Amer Jukan, a mimo vrat.
61'
  Kljub igralcu več na igrišču so Celjani v drugem polčasu še vedno zelo neprepričljivi.
62'
  Ostojič je izbil podajo Gobca.
62'
  Menjava: iz igre Iztok Močivnik, v igro Gorazd Zajc.
63'
65'
  Solo akcija Zajca, ki je preigral vse, nato pa namesto strela poizkušal s podajo.
65'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Saša Aleksander Živec.
67'
  Firer je zapravil celjski protinapad štirih proti trem. Namesto da bi podal, je Firer poizkušal s preigravanjem.
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Pavlovič.
68'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Gorazd Zajc. Dobil ga je Amer Jukan.
68'
  Menjava: iz igre Ivan Firer, v igro Rok Štraus.
71'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Vidmar. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
71'
  Nejc Vidmar je dobil rumeni karton.
71'
  GOOOL! Zadel je Marko Krajcer! Prosti strel z leve je izvajal Pavlovič, ki je podal ostro žogo v kazenski prostor, kjer je ob zmedi v domači obrambi iz neposredne bližine z glavo zadel Krajcer.
73'
73'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Štraus.
75'
  Protinapad Celja je po podaji Bezjaka zaključil Štraus, ki iz desetih metrov neoviran ni uspel premagati vratarja Božjaka.
76'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Milidrag Marič. Dobil ga je Roman Bezjak.
77'
  Igra Ajdovcev je po prejetem zadetku povsem razpadla.
78'
  Menjava: iz igre Luka Škrbina, v igro Saša Božičič.
81'
  Dvestoodstotna priložnost za Celje. Trije Celjani so šli sami proti vratarju Božjaku, obramba Primorja se je že predala in ni stekla nazaj v obrambo, nato pa je Zajc že dvakrat nakazal udarec, nato pa se odločil za podajo proti Bezjaku, ki pa ni uspel ujeti žogo. Že druga podobna priložnost Celjanov, ki so jo zapravili danes.
81'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Amer Jukan.
81'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Sašo Ogrič.
81'
  Menjava: iz igre Sašo Ogrič, v igro Nejc Kolman.
82'
  Menjava: iz igre Klemen Medved, v igro Saša Bakarič.
83'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Saša Aleksander Živec.
83'
  Serge Akakpo je dobil rumeni karton.
84'
  Prekršek povsem na robu kazenskega prostora.
84'
  Streljal bo Jukan...
84'
  ...ki pa je zadel živi zid.
85'
86'
  Namesto da bi podal, se je Pavlovič odločil za strel z velike oddaljenosti. Božjak je imel ogromno dela, a je uspel izboksati žogo v polje.
87'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Milidrag Marič. Dobil ga je Serge Akakpo.
87'
88'
  Odlična bomba Pavloviča s prostega strela, a je Božjak žogo s skrajnimi močmi izboksal v kot.
88'
90'
  Celjani so se odločili za branjenje vodstva.
90'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Štraus. Dobil ga je Saša Božičič.
90'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška.
90'
  Streljal je Nejc Vidmar, a mimo vrat.
90+1'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Dobil ga je Marko Krajcer.
90+2'
  Teče zadnja od treh minut sodnikovega podaljška.
90+2'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Kolman. Dobil ga je Gorazd Zajc.
90+3'
90+3'
  Pomembna zmaga Celja v boju za obstanek. Primorje je v tem trenutku v povsem izgubljenem položaju, Celjani pa glede na prikazano (sploh ekstremno neučinkovita igra v napadu) ne morejo računati na kaj več kot boja za osmo mesto, ki zagotavlja prvoligaški status.