1. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  17.07.2011 ob 18.00

Triglav

2 : 1

Nafta

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Rajh Marjan (1. pomoč), Kopač Borut (2. pomoč) , Dobrun Žiga (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 3

0'
  Spoštovani! Lepo pozdravljeni iz Kranja kjer nas čaka tekma prvega kroga nove sezone Prve lige si.
0'
  V Športnem centru Kranj se bosta med seboj pomerili ekipi Triglava in Nafte.
0'
  Ekipi sta se v lanski sezoni borili za obstanek v prvoligaški druščini. Na koncu so bili uspešnejši Triglavani, ki so osvojili 7. mesto, medtem ko so bili Lendavčani šele 9., vendar jim ni bilo potrebno v dodatne kvalifikacije za obstanek, saj se je liga dopolnila brez teh tekem.
0'
  Kranjčani so uspoeli zadržati večino ekipe, medtem ko so Lendavčani doživeli pravi osip, saj je ekipa sestavljena bolj ali manj z mladimi domačimi nogometaši, saj je večino igralcev z lanskega kadra zapustilo ekipo, ki se je znašla v hudih finančnih težavah.
0'
  Ekipi v letošnji sezoni čaka krčevit boj za obstanek, že današnja tekma pa bi lahko pokazala kakšen je domet ene in druge ekipe v letošnji sezoni.
0'
  Lendavčani začenjajo s sredine igrišča.
0'
1'
  Prva akcija Nafte. Prodor Jovanoviča je zaustavil Gaberšček.
2'
  Gaberšček je izgubil žogo, a so domači rešili situacijo.
3'
  Dejan Dimitrov v prepovedanem položaju.
4'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Vedran Vinko.
4'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Jerebic. Dobil ga je Žan Pelko.
5'
  Lepa podaja za Dimitrova, a je Ajlec pravočasno stekel iz vrat.
7'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Matic Sever.
7'
  Burgar je nastreljal živi zid.
8'
  Zaenkrat slaba igra obeh ekip.
9'
  Vedran Vinko v prepovedanem položaju.
9'
  Streljal je Dejan Burgar, a mimo vrat.
9'
  To je bil prvi nekoliko resnejši poizkus na tekmi.
10'
10'
  Streljal je Alen Krcič, a mimo vrat.
11'
  Triglavani vse bolj prevzemajo pobudo.
12'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Saša Levačič.
13'
  Gaberšček je blokiral strel Vinka.
14'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Robert Najdenov.
14'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je Zoran Lesjak.
15'
17'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Arpad Vaš.
18'
  Triglav ima žogo več v svoji posesti, a zaenkrat ne prihaja rav pogosto do priložnosti za strel.
19'
  Gaberšček je zaustavil prodor Vinka.
21'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Alen Krcič.
22'
  Dolžan je poizkušal s predložkom, a je bila to slaba podaja in priložnost je splavala po vodi.
23'
  Pelko je pravočasno stekel z vrat in izbil žogo.
23'
  Rade Jovanovič v prepovedanem položaju.
25'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Dimitrov.
25'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Rok Brajič.
26'
  Triglav ima udarec iz kota.
27'
  Streljal je Dragan Ovčina, a mimo vrat.
27'
  Streljal je Zoran Lesjak, a mimo vrat.
28'
  To je bila imenitna priložnost za Nafto, saj je Lesjak že preigral domačega vratarja, nato pa namesto v prazna vrata žogo poslal visoko pod oblake.
30'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Sandro Vinko. Dobil ga je Alen Krcič.
30'
  Sandro Vinko je dobil rumeni karton.
31'
  Streljal je Anže Košnik, a mimo vrat.
32'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Zoran Lesjak.
32'
  Vaš bo poslal žogo povsem z desne strani, t.i. skrajšani kot.
32'
  Nafta ima udarec iz kota.
36'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Vedran Vinko. Dobil ga je Rok Brajič.
37'
  Predložek Korošca in še ena žoga za domačega vratarja.
37'
  GOOOL! Lepa, hitra akcija Kranjčanov. Košnik je dobil žogo na levem boku, nato podal v kazenski prostor, kjer je Dejan Dimitrov lepo zaustavil žogo nato pa iz obrata zadel za vodstvo domačih!
39'
39'
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Arpad Vaš.
40'
  To je bil odličen strel z obrata in dobra obramba Pelka.
41'
  Arpad Vaš v prepovedanem položaju.
42'
  Tik preden je padel zadetek so na tribuno Športnega parka Kranj prišli gostujoči navijači. Lendavčani imajo podporo kakih 20-ih Gorgon.
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Sreš.
45'
Podaljšek
  Ena minuta sodnikovega podaljška.
45'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Brajič. Dobil ga je David Tomažič Šeruga.
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Tomažič Šeruga.
45+1'
45'
45'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Dobil ga je Alen Krcič.
46'
47'
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Lesjak.
51'
51'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je Vedran Vinko.
51'
  Matic Sever je dobil rumeni karton.
52'
53'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Miha Korošec.
55'
  Menjava: iz igre Rade Jovanovič, v igro Boštjan Zelko.
56'
  GOOOL! Vedran Vinko se je poigral s kranjsko obrambo ter nato iz dveh metrov podal na glavo Boštjanu Zelku, ki mu z glavo ni bilo težko zadeti prazne mreže iz neposredne bližine.
58'
  Menjava: iz igre Dejan Dimitrov, v igro Enis Đurkovič.
59'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
60'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Dobil ga je Zoran Lesjak.
60'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Brajič. Dobil ga je Boštjan Zelko.
61'
63'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Sandro Vinko. Dobil ga je Rok Brajič.
63'
  Prosti strel bo izvedel Ovčina...
63'
  Streljal je Rok Dolžan, a mimo vrat.
64'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš.
64'
  Arpad Vaš je dobil rumeni karton zaradi igranja z roko.
65'
  Podajo Krciča v kazenski prostor je izbil Lesjak.
65'
65'
  Menjava: iz igre Dejan Burgar, v igro Jure Loboda.
66'
  Protinapad Nafte je zaustavil Brajič, ki je odvzel žogo Vašu.
69'
  Drugi polčas je zelo dinamičen, prav tako pa ne manjka priložnosti.
70'
70'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Sandro Vinko je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
71'
  Streljal je Boštjan Gaberšček, a mimo vrat.
72'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Gaberšček. Dobil ga je Boštjan Zelko.
73'
  Menjava: iz igre Vedran Vinko, v igro Patrik Vöröš.
73'
  Dragan Ovčina v prepovedanem položaju.
75'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragan Ovčina.
78'
  Menjava: iz igre Dejan Sreš, v igro Patrik Raduha.
78'
  Ob prodoru je Košniku žoga ušla z igrišča.
81'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Jure Loboda.
81'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič.
82'
  Menjava: iz igre Matic Sever, v igro Nejc Levstek.
83'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Najdenov. Dobil ga je Zoran Lesjak.