2. krog |  Domžale, Športni park |  24.07.2011 ob 20.00

1 : 0

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Patarić Dejan (1. pomoč), Košanc Elvis (2. pomoč) , Klinc Drago (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep dober večer iz Domžal.
0'
  Domžale so med tednom izpadle iz letošnjega evropskega tekmovanja, saj so na povratni tekmi 2. kroga kvalifikacij za evropsko ligo v gosteh izgubile proti Splitu z 1:3. Zato bo nocoj motiv bržkone še nekoliko večji.
0'
  V ekipi Domžal zaradi poškodb ne bo Roka Hanžiča, Blaža Brezovačkega, Darka Topića in Nika Cimpriča. Vprašljiv pa je tudi nastop Damirja Pekiča, ki še vedno okreva po poškodbi gležnja. Nocoj pa zaradi lažje poškodbe ne bo nastopil tudi vedno nevarni Juninho.
0'
  Pri Celjanih pa trener Romih tokrat ne more računati na poškodovana Močiča in Vidmajerja.
0'
  Vsekakor nas nocoj čaka zanimiv obračun in videli bomo ali lahko Celjani po Olimpiji presenetijo še Domžale.
0'
1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Slobodan Vuk.
3'
  Domžale ima udarec iz kota.
4'
5'
  Kapič je žogo izbil v drugi kot za Domžale.
5'
  Streljal je Dalibor Teinovič, a mimo vrat.
5'
  Domžalčani so zaenkrat v terenski premoči.
7'
  Amer Krcič v prepovedanem položaju.
8'
  Iztok Močivnik v prepovedanem položaju.
9'
  Zoran Pavlovič v prepovedanem položaju.
10'
  Streljal je Zoran Pavlovič, a mimo vrat.
10'
  Pavlovič je od daleč poskušal presenetiti domačega vratarja.
11'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Lucas Mario Horvat.
15'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je Iztok Močivnik.
15'
  Do tega trenutka še nismo videli prave priložnosti.
18'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
19'
  Po podaji Zatkoviča je Vuk z glavo meril nekoliko nenatančno.
21'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Dobil ga je Tadej Apatič.
22'
  Denis Popovič je dobil rumeni karton.
22'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Iztok Močivnik. Dobil ga je Tadej Apatič.
23'
  Iztok Močivnik je dobil rumeni karton.
24'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Dobil ga je Bekim Kapič.
25'
  Streljal je Sebastjan Gobec, a mimo vrat.
26'
  Po podaji Pavloviča se je za strel od daleč odločil Gobec, Celjani so tako prišli do prvega kota.
26'
  CM Celje ima udarec iz kota.
28'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
29'
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Darko Zec.
31'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Slobodan Vuk.
33'
  Streljal je Miroslav Grbič, a mimo vrat.
33'
  Po podaji Krciča iz desne je Bezjak žogo izbil do Grbiča, ki je streljal visoko preko celjskega gola.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tadej Apatič.
39'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Iztok Močivnik. Dobil ga je Darko Zec.
41'
  Celjani so imeli res lepo priložnost. Odlična podaja Krljanoviča do Bezjaka, ki pa se je namesto za strel odločil za podajo in iztržil le kot.
41'
42'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Radulovič. Dobil ga je Slobodan Vuk.
42'
  Miroslav Radulovič je dobil rumeni karton.
43'
  GOOOL! Zadel je Ivan Knezovič!
44'
  Po podaji Horvata iz prostega strela je branilec Knezovič nekoliko spremenil smer žogi in vratar Kotnik je bil premagan.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Knezovič.
45'
  Še minuta sodniškega dodatka.
45+1'
45'
45'
  Menjava: iz igre Dejan Krljanovič, v igro Dario Šmitran.
47'
  Roman Bezjak v prepovedanem položaju.
49'
49'
  Gobec je žogo izbil v novi kot za Domžale.
49'
50'
50'
  Teinovič je prišel do strela, a je žoga švignila mimo desne vratnice Matica Kotnika.
50'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Amer Krcič.
51'
  Streljal je Mitja Zatkovič, a mimo vrat.
52'
  Dober strel Zatkoviča s kakšnih 20-ih metrov, žoga pa ponovno mimo desne vratnice.
52'
52'
53'
  Domžalčani so na začetku drugega dela precej nevarnejši nasprotnik.
55'
56'
56'
  Streljal je Roman Bezjak, a mimo vrat.
57'
  Prva nevarnejša akcija Celjanov v nadaljevanju. Po podaji Šmitrana je s strelom poskušal Bezjak, a je bil nenatančen.
62'
  Menjava: iz igre Amer Krcič, v igro Dejan Zadnikar.
63'
64'
  Po samostojni akciji se je Apatič odločil za strel z roba kazenskega prostora, toda vratar Kotnik je bil dovolj pazljiv.
64'
  Menjava: iz igre Denis Popovič, v igro Ivan Firer.
65'
66'
69'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Miroslav Radulovič.
71'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dario Šmitran. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
76'
  V zadnjih trenutkih gledamo igro med obema kazenskima prostoroma.
77'
  Menjava: iz igre Slobodan Vuk, v igro Jernej Smukavec.
82'
  Lepa akcija domačih, Teinovič je našel Zadnikarja, ki se je nekoliko prepozno odločil za strel.
82'
83'
  Po predložku Pavloviča iz kota je Firer z glavo meril za odtenek nenatančno.
83'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
85'
  Menjava: iz igre Klemen Medved, v igro Damir Marijan.
86'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Zadnikar. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
86'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Jernej Smukavec.
87'
  Menjava: iz igre Jernej Smukavec, v igro Dejan Gerič.
87'
88'
  Streljal je Dejan Zadnikar, a mimo vrat.
89'
  Po natančni podaji Horvata je Zadnikar slabo zaključil z glavo.
90+1'
  Pravkar je začelo tudi deževati.
90+1'
90+2'
  Grbič je od daleč sprožil močan strel, žoga pa je zletela preko celjskega gola.
90+3'
90+3'
  Domžalčani so povsem zasluženo prišli še do druge zmage na začetku sezone. Celjani so igrali disciplinirano, a bodo iskali priložnost za nove točke v naslednjem krogu, ko bodo prvič v novi sezoni zaigrali pred domačimi gledalci v Areni Petrol - nasprotnik Koper.