3. krog |  Kranj, Športni Center Kranj |  31.07.2011 ob 18.00

Triglav

0 : 4

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Friš Tadej (2. pomoč) , Glažar Roman (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Spoštovane ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Kranja, kjer bosta tekmo 3. kroga 21. državnega prvenstva odigrala tudi Triglav in Domžale.
0'
  Tokrat naš čaka sila zanimiv obračun, saj Triglavani v prejšnji sezoni na tekmah proti pokalnim prvakom iz Domžal niso iztržili niti točke.
0'
  Domžalčani so v lanski sezoni na štirih tekmah zmagali vsaj z dvema goloma razlike.
0'
  Kako bo tokrat boste lahko na našem spletnem portalu v živo spremljali od 18. ure dalje.
0'
  Sicer pa sta moštvi do zdaj odigrali 10 prvenstvenih tekem. Šestkrat so zmagali dvakratni slovenski prvaki, dvakrat pa Triglavani.
0'
  Domžalčani pred današnjo tekmo zasedajo tretje mesto, medtem ko so Kranjčani prejšnji konec tedna na gostovanju pri Rudarju zabeležili visok poraz (5:0) in se z najslabšo gol razlilo (-4) nahajajo šestem mestu.
0'
  Prvi enajsterici sta že na zelenici.
0'
1'
  Povsem na začetku tekma imajo premoč Domžalčani.
1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil David Jerkovič. Dobil ga je Slobodan Vuk.
2'
  Prekršek Domžalam na 40 metrih.
2'
  Apatič je oddal neuporabno žogo v kazenski prostor.
2'
  Domžale ima udarec iz kota.
3'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Dobil ga je Enis Đurkovič.
4'
  Triglav ima udarec iz kota.
5'
  Prvič so vsi nogometaši Triglava na polovici Domžal, nocoj igrajo nekoliko bolj previdno kot na zadnji tekmi proti Rudarju, ko so morali kar petkrat po žogo v svoj gol.
6'
6'
  Streljal je Marko Drevenšek, a mimo vrat.
7'
  Gostje so prvič resneje zapretili, po zmedi v kazenskem prostoru je do strela od daleč prišel Drevenšek, a njegova namera ni uspela.
8'
10'
  Dolžan je izjemno dobro prodiral po levi strani, a se je na koncu zapletel v kazenskem prostoru. Škoda, saj takih priložnosti na strani gostiteljev prav gotovo ne bo na pretek.
11'
  Orli v zadnjih trenutkih letijo po zelenici. Zdaj je Burgar potegnil po levi strani, a slabo podal v kazenski prostor.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Martin Šušteršič.
13'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
14'
  GOOOL! Zadel je Slobodan Vuk!
15'
  Drevenšek je s prostega strela močno meril v okvir vrat in Pelku ni preostalo drugega kot da žogo izbije, vendar se je do nje dokopal Vuk in jo iz kakšnih petih metrov zanesljivo spravil za vratarjev hrbet.
15'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Amer Krcič. Dobil ga je Martin Šušteršič.
15'
  Prosti strel Triglavu na 17 metrih.
16'
  Dolžan v živi zid.
17'
  Strel Krciča so zaustavili kranjski branilci.
18'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Amer Krcič.
19'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Dobil ga je Žan Pelko.
19'
  Darko Zec je dobil rumeni karton.
19'
  Zec in Pelko sta trčila, igra je za nekaj trenutkov prekinjena.
19'
  Srečanje se nadaljuje.
20'
  Triglav torej v sila težkem položaju, da bi na peti tekmi proti Domžalam vendarle iztržil vsaj točko.
20'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Rok Dolžan.
21'
  Streljal je Lucas Mario Horvat, a mimo vrat.
21'
  Sila neugoden strel Horvata, ki je meril z desne strani kazenskega prostora, a previsoko.
24'
25'
  GOOOL! Zadel je Darko Zec!
27'
  Zec je izkoristil lepo podajo iz kota in močno streljal z glavo. Pelko je sicer stal na mestu in žogo zaustavil, vendar mu je na koncu zmanjkalo moči in ravnotežja, da bi jo ohranil pred črto.
27'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
28'
  Prosti strel Domžalam na 30 metrih.
28'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amer Krcič.
29'
  Lepa priložnost za Krcića!!! Na štiri oči se je srečal s Pelkom, a je ta njegov strel po sredini zanesljivo ubranil.
31'
  Košnik - v Triglav je prispel iz Šenčurja - je meril proti vratom, a je njegov strel zaustavil Apatič, ki zdaj leži na zelenici in prosi za zdravniško pomoč.
31'
  Apatiča so odnesli z nosili, igra se medtem nadaljuje.
32'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Alen Krcič.
33'
  Topič bo zamenjal poškodovanega Apatiča.
34'
  Menjava: iz igre Tadej Apatič, v igro Darko Topič.
34'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Dobil ga je Alen Krcič.
35'
  Slab predložek Gaberščka.
36'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je Darko Topič.
37'
38'
  Krcič ni izkoristil ''smrtne'' priložnosti. Povsem sam se je znašel v kazenskem prostoru, potem ko je prejel imenitno globinsko podajo. Čestitke Pelku, ki je tokrat preprečil zanesljiv zadetek!
38'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Dobil ga je Dejan Burgar.
38'
  Ivan Knezovič je dobil rumeni karton.
39'
  Knezovič je preprečil obetaven napad in Vinčić je segel po rumenem kartonu.
40'
41'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je Enis Đurkovič.
42'
  Amer Krcič v prepovedanem položaju.
43'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič. Dobil ga je Enis Đurkovič.
43'
  Lucas Mario Horvat v prepovedanem položaju.
45'
  Kranjčani poizkušajo, vendar so njihovi napadi sila jalovi, medtem ko v igri Domžalčanov ni težko razbrati umirjenosti in zanesljivosti s pravo mero napadalne usmerjenosti.
45'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Dobil ga je Boštjan Gaberšček.
45'
45'
45'
  Menjava: iz igre Dejan Burgar, v igro Anže Jelar.
45'
  Menjava: iz igre David Jerkovič, v igro Rok Brajič.
45'
  Menjava: iz igre Amer Krcič, v igro Damir Pekič.
47'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Anže Jelar.
47'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Brajič, brez velike dela za Vidmarja.
48'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Dobil ga je Rok Brajič.
49'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Alen Krcič.
49'
  Prosti strel Triglavu na 30 metrih.
53'
  Đurkovič je zdaj poskrbel za nekaj negodovanja na tribuni, saj je poslal izredno slab predložek v kazenski prostor.
53'
53'
  Z glavo je streljal Slobodan Vuk, a preko vrat.
56'
  Streljal je Anže Košnik, a mimo vrat.
56'
57'
  Eden od lepših priložnosti za Triglav na današnjem srečanju. Košnik je streljal z 20 metrov in le za malo zgrešil okvir domžalskih vrat!
58'
  Streljal je Mitja Zatkovič, a mimo vrat.
61'
  Anže Jelar v prepovedanem položaju.
61'
62'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Lucas Mario Horvat.
64'
65'
  Menjava: iz igre Mitja Zatkovič, v igro Dejan Zadnikar.
66'
  Zadnikar je v preteklosti branil barve ljubljanskega Interblocka.
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič.
68'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šušteršič. Dobil ga je Slobodan Vuk.
69'
70'
  Imenitna priložnost za Košnika, po tem ko je Krcič dobro podal v kazenski prostor. Mladi napadalec Triglava je streljal močno, a nenatančno!
71'
72'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je Dejan Zadnikar.
72'
  Matic Sever je dobil rumeni karton.
72'
  Sever je preprečil protinapad Zadnikarja in si prislužil rumeno opozorilo.
74'
  GOOOL! Zadel je Damir Pekič!
76'
  FENOMENALEN ZADETEK PEKIČA!!! Zadnikar mu je oddal lepo žogo pred kazenskim prostorom, izkušeni napadalec pa se je umiril in prefinjeno v lobu streljal v levi zgornji kot Pelka, ki je bol povsem nemočen. Kakšen občutek za strel Pekiča...
76'
76'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Dejan Dimitrov.
78'
78'
  V Kranju je praktično vse odločeno, kot kaže bodo Triglavani še v peti tekmi proti Domžalam zabeležili poraz z več kot enim golom razlike.
80'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Dejan Zadnikar.
80'
  Horvat bo izvedel prosti strel na 20 metrih.
84'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Slobodan Vuk.
84'
  Alen Krcič je dobil rumeni karton. Grobo je startal na Vuka.
85'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Lucas Mario Horvat.
86'
  GOOOL! Zadel je Ivan Knezovič!
87'
  Horvat je lepo podal v kazenski prostor na izpraznjeno desno stran od koder je žogo z glavo potisnil za hrbet Pelka.
89'
  V Kranju vsi čakajo na zaključek srečanja, ki je bilo praktično odločeno že v prvem polčasu.