6. krog |  Domžale, Športni park |  20.08.2011 ob 20.00  | Prenos: Šport TV

0 : 3

HIT Gorica

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Žunič Matej (2. pomoč) , Babnik Janez (4. sodnik)
2 Rdeči kartoni 0

0'
  Spoštovane ljubiteljice in ljubitelji slovenskega nogometa, lep pozdrav iz Domžal, kjer bomo v živo prenašali večerno tekmo 6. kroga med Domžalami in HiT Gorico.
0'
  Domžalčani se v tem trenutku nahajajo na drugem mestu, takoj za Mariborom, medtem ko so Novogoričani pozicionirani na četrtem mestu.
0'
  Statistika medsebojnih prvenstvenih obračunov teh dveh tekmecev je sila zanimiva. Do zdaj se se pomerila 44-krat, od tega je na 21 tekmah zmago slavila HiT Gorica, na devetih pa Domžale.
0'
  Še bolj zanimiv podatek je statistika tekem, odigranih na Športnem parku ob Kamniški Bistrici. Tukaj so Novogoričani izjemno razpoloženi, saj so dosegli 10 prvenstvenih zmag, Domžalčani ''le'' pet.
0'
  Čaka nas torej sila zanimiv obračun zelo izenačenih tekmecev. Novogoričani prihajajo na krilih visoke zmage nad večnim primorskim rivalom Koprom (4:0), medtem ko se tudi Domžalčani lahko pohvalijo s solidnim remijem v Mariboru.
0'
  Kot zanivost naj povemo, da se bosta pomerili trenutno najboljša obrambna ekipa - Domžalčani so prejeli vsega en zadetek - in najučinkovitejše napadalno moštvo - HiT Gorica je tekmecem zabila že 9 golov.
0'
  Glavni sodnik Vinčić bo vsak trenutek zapiskal začetek srečanja.
0'
1'
  Sicer je v Domžalah precej soparno, v takšnih razmerah pa naj bi se bolje znašli gostje.
2'
  Streljal je Damir Pekič, a preko vrat. Pekič še vedno lovi 100. gol v sezoni.
4'
  Sicer se je trener Birjukov odločil za pomlajeno začetno enajsterico. Vanjo je vključil komaj 16 letnega Jureta Balkovca, Dialla, Krciča in Zadnikarja.
4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Damir Pekič.
5'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
5'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Dejan Žigon.
5'
  Goran Galešič v prepovedanem položaju.
6'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je Goran Galešič.
7'
  Zaenkrat precej rezerviran začetek obeh moštev. Igra poteka večinoma po sredini igrišča.
7'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Lucas Mario Horvat.
7'
  Prosti strel Domžalam na 35 metrih.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Drevenšek. Odličen strel iz velike oddaljenosti.
8'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Žigon. Izjemen protinapad Novogoričanov, v katerem je Vicente dobro podal do Žigona, ki je nastreljal Vidmarja.
8'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
8'
  DVE IZJEMNI PRILOŽNOSTI na obeh straneh. Čestitke vratarjema, ki sta mrežo ohranila nedotaknjeno!!!
10'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
10'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Žigon. Spet izjemna priložnost za ofenzivno usmerjenega vezista gostov, a mu je Vidmar skrajšal kot in preprečil najhuje!
11'
  Spet je dobro posredoval Vidmar in preprečil nevarno podajo!
12'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je Dejan Žigon.
12'
Rdeči karton
  Luka Elsner dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča. Elsner je res grobo podrl Žigona, ki je bil v odlični poziciji za dosego zadetka!
12'
  Strel v okvir vrat! Iz prostega strela je poskusil Goran Galešič. Žogo je ulovil Vidmar, ki v zadnjih trenutkih rešuje Domžalčane.
14'
  Ja, Domžalčani bodo skoraj celotno srečanje odigrali z igralcem manj. Izključen je bil Elsner in prav zanimivo bo videti, ali bo najboljša obramba v ligi, zdržala proti najboljšemu napadu!
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je William Franklin Vicente. Vidmar je zaustavil še tretji ''zicer'' Novogoričanov! Vse pohvale domžalskemu vratarju!
15'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Rok Buzeti.
15'
  Mitja Zatkovič je dobil rumeni karton.
16'
  Spremljamo tekmo visokega kakovostnega razreda v uvodnih minutah!
18'
  Menjava: iz igre Dejan Zadnikar, v igro Rok Hanžič.
18'
  Streljal je Goran Galešič, a mimo vrat.
18'
19'
  Streljal je Alen Jogan, a mimo vrat.
22'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
22'
  Domžale ima udarec iz kota.
27'
  No, tekma se je po razburljivem začetku umirila, Novogoričani precej igrajo na dolge žoge, kar je kar nekoliko nerazumljivo, saj imajo igralca več v polju.
27'
  Streljal je Nejc Mevlja, a mimo vrat. To je bil slab poizkus nogometaša HiTa Gorice iz oddaljenosti.
28'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Dobil ga je William Franklin Vicente.
29'
  Alen Jogan v prepovedanem položaju.
30'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
30'
  Novogoričani imajo prosti strel na 25 metrih.
30'
  Streljal je Amer Krcič, a mimo vrat.
30'
  Lepa podaja Horvata na glavo Krciča, ki je bil povsem sam, a tega ni izkoristil!
32'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Dejan Žigon.
32'
  Streljal je Goran Galešič, a mimo vrat. Dober poizkus državljana Bosne in Hercegovine državljana iz precejšnje oddaljenosti!
34'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Hanžič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
35'
36'
  Galoešič je poizkušal v kazenskem prostoru, a je Teinovič stal na mestu!
37'
  Dejan Žigon v prepovedanem položaju. Žigon bi sicer z glavo podal do Pluta, ki je imel prosto pot do gola!
41'
42'
  Horvat je slabo oddal žogo v kazenski prostor, kje ni bilo nikogar od njegovih soigralcev.
43'
  Strel v okvir vrat! Z glavo je poskusil Damir Pekič. Malo dela za Simčiča.
44'
  Streljal je Vito Plut, a mimo vrat.
45'
  NEVARNO!! Izjemna akcija Novogoričanov. Galešič in Vicente sta kombinirala na desni strani, nato pa je Brazilec oddal žogo v kazenski prostor, kjer je Plut poizkusil s peto in centimetri so ločili goste od vodstva!
45'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Goran Galešič.
45+1'
45+1'
  V prvem polčasu smo spremljali zanimivo srečanje brez golov. Novogoričani so imeli štiri čiste priložnosti za dosego zadetka, a jim je velike preglavice povzročal vratar Domžal Vidmar, ki je bil vedno dobro postavljen. Omeniti velja tudi izključitev Elsnerja v 12. minuti.
45'
45'
  Streljal je Vito Plut, a preko vrat. Imenitna priložnost Pluta, ki je bil povsem sam pred Vidmarjem, a je slabo ustrelil.
46'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Damir Pekič.
46'
  Prosti strel Drevenšku na 25 metrih!
47'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Drevenšek. Simčič z zadnjimi močmi!
47'
49'
  Buzeti je dobro potegnil po desni strani, a je Vidmar ustavil njegovo podajo. Novogoričani še naprej pritiskajo!
51'
  Dobra podaja Krciča proti Zatkoviču, a je ta v kazenskem prostoru igral z roko. Sicer se je znašel v zelo dobrem položaju za strel!
52'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Dobil ga je Damir Pekič.
52'
  Prosti strel Domžalam na dobrih 20 metrih!
52'
  Streljal je Mitja Zatkovič, a mimo vrat.
53'
54'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
54'
  Dejan Žigon je dobil rumeni karton. Žigon je s podplatom startal na Teinoviča.
56'
56'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Amer Krcič. Dobil ga je Aris Zarifovič.
56'
  Amer Krcič je dobil rumeni karton, ker je s komolcem podrl Zarifoviča.
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je William Franklin Vicente.
59'
  IZJEMNA priložnost za Novogoriočane! Galešič je oddal podajo do Brazilca Vicenteja, ki je z roba kazenskega prostora meril proti vratom, vendar je njegovo namero ustavil danes odlični Vidmar!
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damir Pekič.
60'
  Damir Pekič v prepovedanem položaju.
61'
  Domžalčani se večinoma branijo, medtem ko Novogoričani več napadajo, saj imajo igralca več v polju, a kar precej težav s prebijanjem najboljše obrambe v ligi.
61'
64'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Galešič.
64'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Žigon.
65'
  VIDMAR še naprej blesti. Zelo dobro je bil postavljen tako pri strelu Galešiča kot Žigona in nocoj res rešuje dvakratne slovenske prvake!
66'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut. Dobil ga je Jure Balkovec.
67'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Dobil ga je Goran Galešič.
68'
  Menjava: iz igre Amer Krcič, v igro Jernej Smukavec.
68'
68'
  Menjava: iz igre Dejan Žigon, v igro Sandi Arčon.
71'
  Streljal je Jernej Smukavec, a mimo vrat.
72'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jernej Smukavec. Dobil ga je Rok Buzeti.
72'
  Prosti strel za vrtnice na desnem robu kazenskega prostora.
72'
  Menjava: iz igre Jure Balkovec, v igro Alen Kavčič.
73'
  GOOOL! Zadel je Aris Zarifovič!
74'
  Galešič je dobro izvedel kot, Zarifovič pa je visoko skočil in z glavo potisnil žogo za hrbet Vidmarja, ki je tokrat posredoval nekoliko slabše! To je že drugi gol branilca HiT Gorice v tej sezoni.
75'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
77'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Goran Galešič.
78'
  GOOOL! Zadel je Vito Plut!
78'
  Vicente je slalomiral med nogometaši Domžal, nato pa odlično oddal žogo do Pluta, ki mu ni bilo težko zadeti prazne mreže!
79'
  Menjava: iz igre Vito Plut, v igro Dalibor Stojanovič.
82'
  Kljub dvema zadetkoma si Novogoričani še naprej prizadevajo dosego zadetka, medtem ko se celotna ekipa Domžal brani na svoji polovici.