10. krog |  Celje, Arena Petrol |  21.09.2011 ob 18.00  | Prenos: TV Slovenija 2

0 : 0

Olimpija

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Kepe Štefan (2. pomoč) , Habjanič Sašo (4. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz sončnega Celja.
0'
  Arena Petrol bo prizorišče 10. kroga Prve lige med CM Celje in ljubjansko Olimpijo.
0'
  Celjani bi si v tem trenutku, ko niso okusili zmage na zadnjih 6-ih prvenstvenih tekmah, še kako želeli ponoviti uspeh iz uvodnega kroga, ko so v Stožicah premagali Olimpijo s 3:0. Kaj podobnega danes zelo težko pričakujemo, kajti zeleno-beli so v vseh pogledih favoriti za zmago. Ljubljančani so po nedeljskem remiju Maribora na Bonifiki zmanjšali zaostanek za na tri točke. Olimpija je na zadnjih 5-ih tekmah dosegla 4 zmage in spodrsljaj v Murski Soboti.
0'
  Sreten Sretenović in Boban Jovič bosta zaradi kazni dvoboj spremljala s tribun, še vedno ni povsem nared poškodovani Antonio Mlinar-Delamea. Manjkal bo tudi 17-letni Denis Lidjan, ki je v soboto debitiral v prvem moštvu, med tednom pa ga čakajo reprezentančne obveze.
0'
  V domačem taboru bo zaradi kartonov srečanje izpustil Sebastjan Gobec.
0'
  Vse je pripravljeno na začetek tekme.
0'
0'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
0'
  Po podaji Raduloviča je Firer streljal mimo gola.
2'
  Streljal je Roman Bezjak, a mimo vrat.
4'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Dobil ga je Davor Škerjanc.
4'
  Streljal je Marko Nunič, a mimo vrat.
4'
  Olimpija ima udarec iz kota.
7'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Nunič. Dobil ga je Bekim Kapič.
7'
  Marko Nunič je dobil rumeni karton.
9'
  Zaenkrat spremljamo dokaj enakovreden začetek.
10'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Bekim Kapič.
11'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Anđelkovič. Dobil ga je Ivan Firer.
11'
12'
  Po natančnen predložku Raduloviča je Bezjak slabo streljal z glavo.
14'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Radulovič. Dobil ga je Davor Škerjanc.
14'
15'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Dobil ga je Roman Bezjak.
15'
  Matic Fink je dobil rumeni karton.
17'
17'
  Streljal je Dalibor Radujko, a mimo vrat.
18'
  Po predložku Omladiča iz kota je Radujko z glavo meril nenatančno.
18'
  Streljal je Miroslav Radulovič, a mimo vrat.
19'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Filip Valenčič.
21'
22'
  Po prostem udarcu Pavloviča je žoga prišla na levo do Bezjaka, ki je iz neugodnega položja streljal mimo gola Džafiča.
24'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dare Vršič.
24'
  Odličen strel Vršiča z roba kazenskega prostora in sijajna reakcija vratarja Mujčinoviča.
25'
25'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Matic Fink.
25'
  Klemen Medved je dobil rumeni karton.
26'
26'
27'
  Po natančni podaji Omladiča iz kota je Vršič odlično streljal z glavo, še enkrat pa je bil Mujčinovič zelo zanesljiv.
29'
29'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Marko Nunič.
30'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Nunič. Dobil ga je Serge Akakpo.
31'
  Nunič je storil prekršek nad Akakpom, a sodnik ni pokazal drugega rumenega kartona igralcu Olimpije.
34'
  Olimpija je v zadnjih minutah občutno boljši nasprotnik.
36'
37'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Iztok Močivnik. Dobil ga je Davor Škerjanc.
38'
  Iztok Močivnik je dobil rumeni karton.
40'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Iztok Močivnik. Dobil ga je Matic Fink.
42'
  Že kar nekaj časa se Celjani silovito branijo.
43'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
43'
  CM Celje ima udarec iz kota.
45'
Rdeči karton
  Matic Fink dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roman Bezjak.
45'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Zoran Pavlovič je zgrešil enajstmetrovko!
45+1'
  Vratar Džafič je odlično odreagiral ob strelu Pavloviča iz 11-ih metrov.
45+1'
45+1'
45+1'
  Še 2. minuti sodniškega dodatka.
45+2'
  Fink je ob strelu Bezjaka v svojem kazenskem prostoru igral z roko in sodnik Bukovec je pokazal na belo točko.
45+2'
45'
45'
  Menjava: iz igre Marko Nunič, v igro Anej Lovrečič.
48'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Radulovič. Dobil ga je Erik Salkič.
48'
  Miroslav Radulovič je dobil rumeni karton.
50'
  Streljal je Anej Lovrečič, a mimo vrat.
53'
  Olimpija je navkljub igralcu manj nevarnejša od Celjanov.
54'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Iztok Močivnik. Dobil ga je Erik Salkič.
58'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Kovačevič. Dobil ga je Ivan Firer.
58'
  Menjava: iz igre Filip Valenčič, v igro Dragan Čadikovski.
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Pavlovič.
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Iztok Močivnik.
60'
  Obetavna akcija domačih. Najprej je Radulovič poslal dolgo podajo do Bezjaka, ki je podaljšal z glavo do Močivnika, ta pa je slabo izvedel strel.
61'
62'
  Natančna podaja Akakpa do Firerja, ki je z glavo meril za odtenek nenatančno.
63'
  Streljal je Denis Popovič, a mimo vrat.
64'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
64'
  Roman Bezjak je dobil rumeni karton.
65'
  Streljal je Nik Omladič, a mimo vrat.
66'
  Celjani se z igralcem več ne znajdejo najbolje.
68'
  Menjava: iz igre Roman Bezjak, v igro Nenad Đakovič.
68'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Dobil ga je Dalibor Radujko.
69'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Anđelkovič.
70'
  Po podaji Vršiča iz prostega udarca je zvito poskušal Anđelković in skoraj presenetil Mujčinoviča.
73'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
74'
  Domiselna akcija gostov. Po podaji Vršiča bi skoraj do strela prišel Radujko.
76'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krajcer. Dobil ga je Davor Škerjanc.
76'
  Olimpija bo imela prosti strel z roba kazenskega prostora.
76'
  Vršič je nastreljal domači živi zid.
78'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
78'
80'
80'
  Menjava: iz igre Iztok Močivnik, v igro Mustafa Nukič.
82'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Mustafa Nukič. Dobil ga je Davor Škerjanc.
82'
  Menjava: iz igre Zoran Pavlovič, v igro Damir Marijan.
85'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Dare Vršič.
86'
89'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Dalibor Radujko.
90'
  Še 4. minute dodatka.
90'
  Menjava: iz igre Dare Vršič, v igro Blaž Božič.
90+1'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Marijan. Dobil ga je Blaž Božič.
90+2'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Nik Omladič.