14. krog |  Velenje, Mestni stadion ob jezeru |  15.10.2011 ob 20.00  | Prenos: TV Slovenija 2

Rudar

2 : 2

Olimpija

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Vidali Manuel (2. pomoč) , Glažar Roman (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep dober večer iz Velenja.
0'
  Štadion ob jezeru bo prizorišče tekme 14. kroga med domačim Rudarjem in ljubljansko Olimpijo.
0'
  Olimpija je v preteklem krogu namučila z Nafto, s katero si je razdelila točko. Slednjo so v Fazaneriji vknjižili tudi Velenjčani, ki se s tremi točkami zaostanka za Ljubljančani nahajajo na četrtem mestu lestvice.
0'
  Oba trenerja tokrat nimata kaznovanih igralcev. V domačem taboru manjka le poškodovani Boštjan Jelečević.
0'
  Prvi medsebojni dvoboj ekip Rudarja in Olimpije je pripadel zeleno-belim, ki so pred domačimi gledalci zmagali s 3:1. Ampak, nocoj je nova zgodba, obe ekipi sta zelo motivirani in željni zmage, kar je dobra napoved za zanimiv nogometni obračun.
0'
1'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Dobil ga je Amel Mujakovič.
2'
  Luka Majcen v prepovedanem položaju.
3'
  Po podaji Trifkoviča je Majcen z glavo premagal vratarja Džafiča, a je bil v prepovedanem položaju.
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Trifkovič.
5'
  Rudar ima udarec iz kota.
6'
  Dober začetek domačinov.
8'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Boban Jovič.
8'
  Strel Joviča z roba kazenskega prostora, z nekaj težavami je vratar Savič žogo uspel ukrotiti.
9'
11'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Dobil ga je Alen Vučkič.
12'
  Streljal je Dare Vršič, a mimo vrat.
12'
  Prvič je poskušal tudi Vršič, a je bil nenatančen.
13'
  Menjava: iz igre Nik Omladič, v igro Blaž Božič.
14'
  Igro je predčasno zapustil Omladič, zaradi poškodbe.
14'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Dobil ga je Sreten Sretenovič.
15'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Jeseničnik. Dobil ga je Matic Fink.
15'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dare Vršič.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Saša Ranič.
17'
  Natančen strel Raniča, a je bil Savič dovolj zanesljiv.
19'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Filip Valenčič.
19'
  Po podaji Finka je do idealne priložnosti prišel Valenčič, toda Savič se je znova izkazal.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amel Mujakovič.
21'
  Iz prostega strela z velike razdalje je imel ob strelu Mujakovića velike težave vratar Džafič.
21'
21'
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Majcen.
22'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Dobil ga je Aleš Jeseničnik.
24'
  Zaenkrat spremljamo zelo živahen prvi del srečanja.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Elvis Bratanovič.
30'
  Igra se je nekoliko umirila.
31'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Dobil ga je Boban Jovič.
31'
  Nikola Tolimir je dobil rumeni karton.
32'
  GOOOL! Zadel je Luka Majcen!
32'
35'
  Lepa akcija domačih. Najprej lepa podaja iz desne do Bratanoviča, ki je nato le podaljšal do Majcna, ki je s kakšnih 10-ih premagal vratarja Džafiča. Žoga se je od prečke odbila v mrežo Olimpije. Prekrasen zadetek Majcna.
35'
  Streljal je Aleš Jeseničnik, a mimo vrat.
36'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Dalibor Radujko.
36'
  Amel Mujakovič je dobil rumeni karton.
38'
  Olimpija ima udarec iz kota.
38'
  Streljal je Elvis Bratanovič, a mimo vrat.
40'
  Bratanovič je dobil žogo na svoji polovici in jo peljal vse do vrat Olimpije, kjer je Vučkič v zadnjem hipu preprečil najhuje.
40'
41'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Filip Valenčič.
43'
  Ob zadnje posredovanju se je pri Olimpiji poškodoval še Alen Vučkič. Trener Kosič je tako primoran že v drugo menjavo in to v prvem polčasu.
43'
  Menjava: iz igre Alen Vučkič, v igro Erik Salkič.
44'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je Aleš Jeseničnik.
44'
  Boban Jovič je dobil rumeni karton.
45'
  Še minuta dodatne igre v prvem delu.
45+1'
45'
47'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Dobil ga je Nenad Novakovič.
47'
49'
  GOOOL! Zadel je Dare Vršič!
50'
  Po lepi kombinaciji je Dare Vršič poskrbel za izenačenje.
50'
51'
51'
51'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Salkič. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
54'
  Streljal je Luka Majcen, a mimo vrat.
55'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Sreten Sretenovič. Dobil ga je Luka Majcen.
55'
  Sreten Sretenovič je dobil rumeni karton.
55'
  Prosti udarec za domače iz ugodne razdalje.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sebastjan Berko.
57'
  Po predložku Trifkoviča je z glavo streljal Berko, a je bil vratar Džafič dobro postavljen.
57'
  Damjan Trifkovič je dobil rumeni karton.
58'
62'
  Olimpija je v drugem delu precej nevarnejša.
63'
65'
65'
  Menjava: iz igre Luka Majcen, v igro Leon Črnčič.
67'
  Streljal je Leon Črnčič, a mimo vrat.
68'
  Lepa kombinacija domačih. Ob predložku Trifkoviča iz desne pa je žoga švignila mimo številnih nog, na koncu pa je Črnčič streljal visoko preko gola.
69'
  GOOOL! Zadel je Amel Mujakovič!
69'
  Tokrat je predložek Trifkoviča našel Mujakoviča, ki je iz neposredne bližine uspel premagati vratarja Džafiča.
70'
72'
  Menjava: iz igre Saša Ranič, v igro Davor Škerjanc.
73'
  Menjava: iz igre Elvis Bratanovič, v igro Denis Klinar.
74'
  Streljal je Nenad Novakovič, a mimo vrat.
79'
  Olimpija sedaj na vse pretege poskuša priti do izenačenja.
81'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Klinar. Dobil ga je Milan Anđelkovič.
82'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nikola Tolimir.
82'
83'
87'
  Menjava: iz igre Amel Mujakovič, v igro Matej Podlogar.
90'
  Še 2. minuti sodniškega dodatka.
90+1'
  GOOOL! Zadel je Milan Anđelkovič!
90+2'
  Iz prostega udarca je podal Vršič na desno, kjer je Sretenovič podaljšal do AnĐelkoviča, ki je z glavo poskrbel za točko Olimpije.
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Anđelkovič.
90+2'
90+2'
  Videli smo dobro tekmo. Olimpija je v zadnjih sekundah tudi z malce sreče prišla do točke.