19. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  23.11.2011 ob 13.30

Triglav

1 : 1

Nafta

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Rojko Gregor (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Likič Aleksander (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Kranja, kjer se ob zimskih temperaturah ekipi Triglava in Nafte ogrevata za prvo tekmo 19. kroga.
0'
  Nafta je z zmago v prejšnjem krogu v Velenju Kranjčanom pobegnila na devet točk razlike. Prvi ekipa, ki jo zadnjeuvrščeni Triglav sedaj zasleduje je CM Celje, ki ima osem točk več.
0'
  Ekipi sta letos dobili domači medsebojni tekmi; v Kranju je bilo v 1. krogu 2:1, v Lendavi v 10. krogu pa 1:0.
0'
  Zaradi kazni v domači ekipi ni Roberta Najdenova, poškodovan je Bernard Stjepanovič.
0'
  Nekaj težav tudi v gostujoči ekipi. Že dlje časa je odsoten vratar Aleš Ajlec, zaradi poškodbe je doma ostal tudi Arpad Vaš.
0'
  Triglav bo odigral eno najpomembnejših tekem v zaključku jesenskega dela sezone, saj bi se z morebitno zmago spet približal devetemu mestu oziroma lendavski ekipi. V nasprotnem primeru bo morda zaostanek že preveč narasel.
0'
  Triglav je nazadnje zmagal v 7. krogu, ko je z 1:2 slavil v Celju. Od takrat devet porazov in kar sedem zapored. In tudi skromen strelski dosežek; od gostovanja v Celju en sam zadetek, ki so ga Gorenjci dosegli proti Muri.
0'
  Nafta prihaja v Kranj po dveh zaporednih zmagah, saj je pred uspehom v Velenju slavila tudi doma proti Domžalam.
0'
  Gledalcev bo žal v Kranju zelo malo. V tem trenutku jih je le okrog 30. Namesto številke bi lahko zapisali kar njihova imena...
0'
  Vzrok za slab obisk je zagotovo tudi zgodnja ura in pa seveda zimske temperature.
0'
1'
  Streljal je Blaž Šujica, a mimo vrat.
2'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Duško Vraneševič.
2'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Sreš. Dobil ga je Anže Jelar.
3'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Jerebic. Dobil ga je Rok Dolžan.
5'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Duško Vraneševič.
5'
  Prva resnejša priložnost za goste in gol!!!
6'
  GOOOL! Zadel je Duško Vraneševič!
7'
  Po prostem strelu Tomažič-Šeruge, je Vraneševič žogo z glavo preusmeril v daljši kot domačh vrat.
7'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Zelko. Dobil ga je Alen Čoralič.
9'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Pelko. Dobil ga je Boštjan Zelko.
9'
  Žan Pelko je dobil rumeni karton.
9'
  Nafta ima udarec iz kota.
10'
  Streljal je Duško Vraneševič, a mimo vrat.
11'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Caban. Dobil ga je David Bunderla.
11'
  Stjepan Caban je dobil rumeni karton.
12'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Levačič. Dobil ga je Blaž Šujica.
12'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Čoralič. Dobil ga je Bojan Matjašec.
13'
  Igra postaja vse bolj dinamična, rahlo pobudpo imajo gostitelji.
14'
  David Bunderla v prepovedanem položaju.
15'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Levačič. Dobil ga je Alen Čoralič.
16'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Blaž Šujica.
16'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Duško Vraneševič. Dobil ga je Danijel Stanarevič.
17'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je David Tomažič Šeruga.
17'
18'
19'
  Triglav ima udarec iz kota.
20'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Joao Gabrijel Da Silva. Dobil ga je Alen Krcič.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Jelar.
22'
  Po podaji z desne je z glavo streljal Jelar, a v naročje Prše.
22'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je David Bunderla.
23'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Sreš. Dobil ga je Rok Dolžan.
25'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Joao Gabrijel Da Silva.
26'
  Triglav igra zelo borbeno, a zaenktrat neučinkovito. Nafta je v zadnjem obdobju bolj obrambno naravnana.
30'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Duško Vraneševič. Dobil ga je Alen Čoralič.
33'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Duško Vraneševič. Dobil ga je Rok Dolžan.
35'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Čoralič. Dobil ga je Duško Vraneševič.
36'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Duško Vraneševič. Dobil ga je Alen Krcič.
38'
40'
40'
  Rok Dolžan je dobil rumeni karton.
40'
  Tekma ostaja borbena, toda vse manj zanimiva. Pogrešamo napadalne akcije.
42'
43'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Alen Krcič.
45'
  1 min. sodniškega dodatka.
45'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Stanarevič. Dobil ga je Saša Levačič.
45+1'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Čoralič. Dobil ga je Boštjan Zelko.
45+1'
45+2'
45+2'
  Nafta je dosegla zadetek iz prve priložnosti. Domači so se sicer predstavili z borbeno igro, a so v napadu nenevarni.
45+2'
  V 1. polčasu sicer kar 28 prekrškov (11:17).
45+2'
  Menjava: iz igre Rok Dolžan, v igro Tine Zornik.
45'
47'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Duško Vraneševič. Dobil ga je Martin Šušteršič.
49'
  Stjepan Caban v prepovedanem položaju.
50'
  Triglavana spet držijo žogo, a so z njo ves čas le okrog sredine igrišča.
50'
51'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Sreš. Dobil ga je Alen Krcič.
52'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Caban. Dobil ga je Tine Zornik.
53'
  Obetaven napad Triglava, a slab zaključek Krciča.
54'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Blaž Šujica.
54'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Smolej. Dobil ga je Boštjan Zelko.
55'
  Še ena obetavna akcija Triglava; strel Šujice, in obramba Prše.
56'
  Na drugi strani tudi poskus Nafte z atraktivnim strelom Levačiča, ki je streljal preko gola.
56'
  Menjava: iz igre Martin Šušteršič, v igro Rok Brajič.
56'
57'
57'
  Nov pritisk Nafte-
58'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Levačič. Dobil ga je David Bunderla.
62'
63'
  Spet ofenziva Triglava.
63'
  Streljal je Alen Čoralič, a mimo vrat.
63'
  Po podaji iz kota je streljal Čoralič, a je žogo z glavo preusmeril visoko preko Naftinih vrat.
66'
66'
  Duško Vraneševič je dobil rumeni karton.
67'
  Trčila sta dva Naftina igralca, igra je prekinjena.
68'
  GOOOL! Zadel je Anže Jelar!
70'
  Bunderla je žogo dvignil prekio Naftine obrambe, Jelar pa zanesljivo zadel za iznačenje.
70'
72'
  Menjava: iz igre Miha Korošec, v igro Patrik Raduha.
73'
74'
  Glede zadetka Triglava: gostje so bili takrat zaradi poškodbe Korošca z igralcem manj.
75'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Boštjan Zelko.
75'
  Triglav je dosegel gol po dobrih dveh mesecih strelskega posta.
77'
  Triglav je dosegel gol iz ofsajda.
80'
  Menjava: iz igre Blaž Šujica, v igro Dejan Burgar.
81'
  Menjava: iz igre Duško Vraneševič, v igro Roland Polareczki.
81'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Matjašec. Dobil ga je David Bunderla.
83'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
83'
  Popolna premoč Triglava!
84'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Aleksander Jerebic.
84'
  Anže Jelar je dobil rumeni karton.
84'
84'
  Streljal je Aleksander Jerebic, a mimo vrat.
85'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Boštjan Zelko.
85'
  Menjava: iz igre Boštjan Zelko, v igro Rade Jovanovič.
86'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Matjašec. Dobil ga je Alen Krcič.
88'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Roland Polareczki.
90'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+1'
90+2'
90+2'
  Triglav je torej prekinil serijo sedmih zaporednih porazov. Po petih krogih tudi nov zadetek v nasprotni mreži.
90+2'
  Glede na priložnosti bi si Triglav danes zaslužil zmago, a so bili strelci nazadnje premalo natančni.