24. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  18.03.2012 ob 15.00

Triglav

0 : 2

Olimpija

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Žekš Zoran (1. pomoč), Koren Jožef (2. pomoč) , Tratnjek Andrej (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 0

0'
  Spoštovane ljubiteljice in ljubitelji nogometa, športni pozdrav iz Kranja, kjer bomo za vas spremljali tekmo med Triglavom in Olimpijo!
0'
  Moštvi sta se v zimskem delu že pomerili! Dvakrat je bila z minimalnih 1:0 boljša Olimpija.
0'
  Poglejmo prvo enajsterico Triglava: Pelko, Zolić, Dolžan, Diallo, Sever, Pokorn, Jožef, Krcič, Đurič, Đurkovič, Jelar.
0'
  Še začetna postava Olimpije: Džafić, Sretenović, Anđelković, Jović, Salkić, Radujko, Omladič, Škerjanc, Ivelja, Vršič, Nikezić.
0'
  Kot zanimivost: zadnji dve tekmi je Olimpija zmagala 1:0, ju končala z igralcem več, obakrat pa je zadel Vršič.
0'
  Triglav v svojem Športnem centru še ni ugnal Olimpije, vsekakor pa ima po zadnji zmagi na domačem igrišču nad Mariborom, tudi danes upa na zmago.
0'
  Glede na prikazane igre Olimpije v spomladanskem delu varovancem Siniše Brkiča prav gotovo ne bo lahko. Olimpija je narmreč zanesljivo dobila zadnji dve tekmi proti Nafti in Rudarju.
0'
  Današnja nasprotnika sta v povsem drugačni sitaciji. Olimpija je v boju za pravaka, medtem ko se Triglav krčevito bori za obstanek.
0'
  Stadion se lepo polni, zopet lahko pričakujemo dobro vzdušje, kot pri zadnji zamgi Triglava nad Mariborom.
0'
  Vse je pripravljeno na začetek tekme, prvi enajsterici sta že na zelenici.
0'
1'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Nikezič. Dobil ga je Edvin Zolič.
1'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đurič. Dobil ga je Boban Jovič.
1'
  Streljal je Nik Omladič, a mimo vrat. Hitra akcija Radujka in Omladiča je to bila, vendar Omladič ni niti ogrel Pelka.
3'
  Streljal je Nikola Nikezič, a mimo vrat. No, ta akcija pa je bila veliko bolj nevarna. Nikezič je pokleknil pred Pelkom, a se uspel pobrati in sreljati iz izjemo zahtevnega položaja. Vprašanje, če bi bil vratar Triglava na mestu, že bi žoga letela v okvir vrat.
5'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Lamin Diallo.
6'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je Nik Omladič.
6'
  Olimpija ima udarec iz kota.
6'
  Streljal je Anđelkovič, po podaji s kota, a z glavo ni bil dovolj natančen.
7'
  Triglav ima udarec iz kota.
9'
9'
  GOOOL! Zadel je Dare Vršič!
11'
  V gneči v kazenskem prostoru in strelu Sretenoviča, se je žoga odbila na glavo Vršiča, ki jo je brez posebnega truda pospravil v mrežo.
12'
  Vršič je zadel že osemnajstič v tej sezoni in trdno stoji na vrhu lestvice strelcev.
12'
  Streljal je Dalibor Radujko, a mimo vrat.
13'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Đorđe Ivelja. Dobil ga je Matic Sever.
13'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Đorđe Ivelja. Dobil ga je Enis Đurkovič. Prekršek na 30 metrih.
14'
15'
  Že drugič so Kranjčani izjemno slabo izvedli kot.
15'
16'
  Iz obrata je po udarcu iz kota meril Nikola Nikezič, a mimo vrat.
18'
  Olimpija je v teh trenutkih precej močnejši nasprotnik. Triglav igra, kot smo ga vajeni iz zimskega dela. Varovanci Siniše Brkiča večinoma čakajo svoje priložnosti iz protinapadov.
18'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Anđelkovič. Dobil ga je Anže Jelar. Glavni sodnik Mertik je Anđelkoviču tokrat pogledal skozi prste.
20'
21'
  Streljal je Sreten Sretenovič, to ni bil slab poizkus z glavo!
23'
  Igra z roko Jožefa blizu kazenskega prostora!!! Sodnik bi morebiti lahko dosodil tudi enajstmetrovko!
24'
  Jalen Pokorn je dobil rumeni karton.
24'
  Prosti strel bo ponovljen!
24'
  Streljal je Dare Vršič, a za las mimo desne vratnice!
27'
  Zmaji tokrat igrajo z igralcem manj, saj je Anđelkovič očitno staknil poškodbo. Leži ob robu igrišča.
27'
  Za igro se pripravlja Kašnik.
28'
  Menjava: iz igre Milan Anđelkovič, v igro David Kašnik.
29'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Edvin Zolič.
29'
  Đurkovič je dobro meril z dobrih dvajsetih metrov. Džafič je žogo le pospremil s pogledom, a na njegovo srečo ni končala v mreži!!! To je bil celo prvi strel Triglava proti vratom!
32'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Dare Vršič.
34'
  Ne Prašnikar ne Brkič ne moreta biti zadovoljna s prikazanim. Igra nima rdeče niti, igralci po večini ne uspejo sestaviti pet dobrih podaj.
36'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Dobil ga je Nikola Nikezič.
36'
  Streljal je Nikola Nikezič, spet za las mimo vrat. Danes Nikezič nima pretirane sreče.
37'
  KAKŠNA PRILOŽNOST ZA TRIGLAV! VSI SMO ŽE VIDELI ŽOGO V MREŽI! Streljal je Pokorn po podaju Jožefa v kazenski prostor,a je žoga zletela mimo desne vratnice Džafiča, ki je bil že drugič povsem nemočen!
39'
  Še ena lepa akcija Triglava. Dobro je po levi preigraval Krcil in oddal žogo do povsem osamljenega Đurkoviča, ki pa je streljal naravnost v Džafiča!
40'
40'
44'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Dobil ga je Davor Škerjanc.
45'
  Minuta sodnkovega nadomestila igralnega časa.
45'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Alen Krcič.
45+1'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je Sreten Sretenovič.
45+1'
45'
45'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Nikezič. Dobil ga je Jalen Pokorn.
46'
47'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Sreten Sretenovič.
50'
  Vršič je imel lepo priložnost za strel, vendar je Sever preprečil njegovo namero.
50'
  Menjava: iz igre Bojan Đurič, v igro Dragan Ovčina.
51'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je Anže Jelar.
52'
  Na začetku drugega polčasa precej bolj izenačena predstava, celo nekoliko več je pri žogi Triglav.
52'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Đorđe Ivelja. Dobil ga je Alen Krcič.
53'
53'
  Jelar je zdaj dobro potegnil v kazenski prostor, vendar ni šlo mimo Srtetenoviča, ki je žogo odbil v kot.
54'
  Žoga je preletela vse igralce tudi Džafiča, ki je posredoval nekoliko negotovo. Kaj lahko bi jo kdo potisnil v prazno mrežo!
55'
  Streljal je Alen Krcič, a mimo vrat.
55'
55'
  Menjava: iz igre Nik Omladič, v igro Adnan Bešič.
56'
  Spet Krcič, eden od branilcev je blokiral njegov strel! Ja, če se bo takole nadaljevalo bo Triglav slej kot prej izenačil! Zaenkrat dobra predstava Kranjčanov!
57'
  Streljal je Nikola Nikezič, a mimo vrat.
58'
  Še vedno spremljamo zrcalno sliko prvega polčasa. Triglav ima pobudo!
59'
  Uf, zdaj pa kočljiva sitacija v kazenskem prostoru Olimpije. Sretenovič je posredoval v kazenskem prostoru pri čemer je padel Jelar! Sodnik Mertik ni dosodil najstrožje kazni!
63'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je Enis Đurkovič. Prekršek na 18 metrih!
66'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Bešič. Dobil ga je Alen Krcič.
67'
  Menjava: iz igre Jalen Pokorn, v igro Dejan Burgar.
68'
  Logična menjava Brkiča, saj je imel Pokorn rumeni karton, hkrati pa je glavni trener Triglava nakazal, da si želi zadetka v nasprotnikovi mreži.
70'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Nikola Nikezič.
70'
  Rok Dolžan je dobil rumeni karton.
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dare Vršič. Pelko je ubranil izjemno močan strel! Pohvale temu mlademu vratarju!
73'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je Dejan Burgar.
76'
  Z glavo je po podaji Vršiča meril Radujko, a je žoga zletela preko vrat. Nič dela za Pelka, ki bi strel sicer verjetno ubranil.
80'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Adnan Bešič.
80'
  Menjava: iz igre Andrej Jožef, v igro Sm Koli Ousman.
81'
  Debi Gambijca v dresu Triglava in prvi slovenski nogometni ligi. Ousman je sicer edini tujec Triglava.
82'
  Menjava: iz igre Davor Škerjanc, v igro Anej Lovrečič.
84'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Dobil ga je Enis Đurkovič.
86'
  Streljal je Alen Krcič. To je bil sila slab poizks.
87'
  Adnan Bešič v prepovedanem položaju. Bešič je sicer z glavo premagal Pelka!!!
90'
  Štiri minute sodnikovega dodatka.
90'
90+2'
  Streljal je Dare Vršič, a mimo vrat.
90+3'
  GOOOL! Zadel je Anej Lovrečič! Gol iz ničesar bo lahko dejali. Lovrečič je sprožil z roba kazenskega prostora, eden od Kranjčanov je podstavil nogo in žoga je v lobu zletela v gol.