29. krog |  Celje, Arena Petrol |  07.04.2012 ob 16.00

0 : 2

Sodniki: Kajtazovič Nejc (glavni sodnik), ćinkovec Anton (1. pomoč), Podobnik Mitja (2. pomoč) , Žnidaršič Andrej (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz oblačnega in vetrovnega Celja.
0'
  Arena Petrol bo prizorišče tekme 29. kroga med Celjem in Domžalami.
0'
  Tukaj sta začetni postavi ekip.
0'
  Postava Celje: Mujčinović, Krajcer, Krljanović, Kotnik, Bezjak, Bakarič, Verbič, Gobec, Centrih, Močić in Medved.
0'
  Postava Domžale: Vidmar, Topić, Hanžič, Teinović, Šekič, Knezovič, Balokog, Zatkovič, Vrhunc, Balkovec ter Osmanaj.
0'
  V sredo je novi trener Domžal Stevan Mojsilović začel z domačim remijem proti Rudarju, medtem ko so Celjani doma z 1:2 izgubili proti Olimpiji.
0'
  Pri Celju bodo zaradi poškodb tekmo izpustili Močivnik, Škafar, Kapić, Kovjenić in Ristovski. Pri Domžalah manjkajo Zec, Vuk, Živec, Apatić, Gerić in kaznovani Halilović.
0'
  To bo zelo pomemben obračun ekip, ki sta sosedi na prvenstveni lestvici. Gostje iz Domžal imajo na 7. mestu le 2 točki prednosti pred 8. uvrščenimi Celjani.
0'
  Na treh medsebojnih obračunih v letošnji sezoni so Celjani zmagali dvakrat, enkrat pa Domžalčani.
0'
1'
  Tadej Kotnik v prepovedanem položaju.
3'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Dejan Krljanovič.
5'
  V Celju je pričelo deževati.
8'
  Celje ima udarec iz kota.
8'
  Streljal je Sebastjan Gobec, a mimo vrat.
9'
  Videli smo prvi strel na tekmi. Krljanović je iz kota podal po tleh, Močić je žogo prepustil Gobcu, ta pa je sprožil preko gola.
11'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
13'
  Gledamo igro bolj ali manj med obema kazenskima prostoroma.
15'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Bakarič. Dobil ga je Liridon Osmanaj.
16'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nack Patrick Balokog.
17'
  Osmanaj je z glavo podaljšal do Balokoga, ki je iz neposredne bližine z glavo streljal v roke vratarju Mujčinoviću.
17'
  Streljal je Liridon Osmanaj, a mimo vrat.
17'
  Tokrat strel Osmanaja preko domačega gola.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Liridon Osmanaj.
20'
  Po strelu Osmanaja je žoga končala v kotu.
20'
  Domžale ima udarec iz kota.
20'
  Streljal je Damir Pekič, a mimo vrat.
24'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Centrih. Dobil ga je Liridon Osmanaj.
25'
27'
  Sporna situacija. Po podaji Verbiča iz kota je Krljanović strljal in zadel v roko domžalskega branilca (Balkovec). Sodnik ni zapiskal ničesar.
28'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Vrhunc.
29'
  Po lepi podaji Pekiča je iz ugodnega položaja sprožil Vrhunc, a je vratar Mujčinović odlično odreagiral.
30'
  Streljal je Roman Bezjak, a mimo vrat.
34'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Dobil ga je Dejan Krljanovič.
35'
35'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Kotnik. Dobil ga je Rok Hanžič.
37'
  GOOOL! Zadel je Luka Vrhunc!
37'
38'
  Po močnem strelu Zatkoviča iz roba kazenskega prostora se je žoge dotaknil Vrhunc in vratar Mujčinović je lahko le pogledal, kako je žoga končala za njegovim hrbtom.
40'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Kotnik. Dobil ga je Darko Topič.
41'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Liridon Osmanaj. Dobil ga je Roman Bezjak.
42'
  Streljal je Marijo Močič, a mimo vrat.
44'
  Zelo lepa priložnost za domače. Odličen predložek Bezjaka v sredino, kjer je Močić poskušal z glavo, a je žoga za nekaj cm švignila mimo leve vratnice Vidmarja.
44'
44'
  Streljal je Mitja Zatkovič, a mimo vrat.
45'
  Še minuta dodatka.
45+1'
45'
46'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Krljanovič. Dobil ga je Nack Patrick Balokog.
47'
  V Celju ne dežuje več.
48'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
49'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Bakarič. Dobil ga je Jure Balkovec.
49'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
49'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Liridon Osmanaj. Dobil ga je Klemen Medved.
50'
  Liridon Osmanaj je dobil rumeni karton.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marijo Močič.
51'
52'
52'
  Po predložku Balkovca je bil Pekič ob strelu z glavo nenatančen.
53'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Kotnik. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
54'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Krljanovič. Dobil ga je Darko Topič.
56'
57'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Dobil ga je Klemen Medved.
59'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Liridon Osmanaj.
60'
  Menjava: iz igre Benjamin Verbič, v igro Tadej Vidmajer.
63'
64'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Knezovič.
64'
  Balkovec je poslal predložek iz kota, po odličnem strelu Knezovića pa je Medved rešil žogo iz golove črte.
66'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Ivan Knezovič.
67'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krajcer. Dobil ga je Luka Vrhunc.
68'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič. Dobil ga je Marijo Močič.
68'
70'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nack Patrick Balokog. Dobil ga je Marijo Močič.
72'
73'
74'
75'
  Menjava: iz igre Luka Vrhunc, v igro Amer Krcič.
77'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Pekič. Dobil ga je Marko Krajcer.
77'
  Menjava: iz igre Dejan Krljanovič, v igro Tadej Gaber.
78'
  Menjava: iz igre Tadej Kotnik, v igro Dejan Kos.
79'
  GOOOL! Zadel je Mitja Zatkovič!
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Zatkovič.
81'
  Iz desne je Topić poslal predložek v sredino, kjer je najprej Osmanaj zgrešil žogo, potem pa je do strela prišel Zatković in premagal Mujčinovića.
81'
  Menjava: iz igre Liridon Osmanaj, v igro Marko Kovjenič.
83'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
87'
  Slaba predstava Celajnov v drugem delu. Niti ene priložnosti si niso ustvarili.
87'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Hanžič. Dobil ga je Saša Bakarič.
88'
  Menjava: iz igre Mitja Zatkovič, v igro Marko Drevenšek.
90'
  Še 3. minute dodatka.
90'
  Streljal je Marko Drevenšek, a mimo vrat.
90+1'
  Amer Krcič je dobil rumeni karton.
90+3'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Klemen Medved.
90+3'
  Marko Kovjenič je dobil rumeni karton.
90+3'
90+3'
  Prva zmaga za trenerja Mojsilovića na klopi Domžal. Celjani so doživeli 14. poraz v sezoni.