11. krog |  Celje, Arena Petrol |  26.09.2012 ob 17.00

0 : 0

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Ajdovec Rafael (2. pomoč) , Žnidaršič Andrej (4. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Celja.
0'
  Arena Petrol je prizorišče tekme 11. kroga med Celjem in Domžalami.
0'
  Imamo obe postavi.
0'
  Postava Celje: Kotnik, Vrhovec, Krajcer, Močić, Cebara, Kolsi, Korošec, Gobec, Medved, Žitko in Ivanović.
0'
  Postava Domžale: Zabret, Skubic, Topič, Knezovič, Pihler, Halilović, Korun, Balkovec, Majer, Požeg ter Kous.
0'
  Prvi letošnji medsebojni obračun so v Domžalah dobili Celjani z 1:0.
0'
  Obe ekipi sta na zadnjih dveh prvenstvenih tekmah brez zmage in bosta danes želeli to popraviti. Obeta se nam torej zanimiv obračun.
0'
  Pri gostih tokrat zaradi poškodb manjkajo Vidmar, Živec, Osmanaj, Vuk in Mencigar. Zaradi bolezni pa sta odsotna Balokog in Gerič.
0'
2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Tuomas Kolsi. Utrpel ga je Jure Balkovec.
2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Tuomas Kolsi. Utrpel ga je Darko Topič.
3'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič. Utrpel ga je Klemen Medved.
4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Nejc Skubic.
5'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Utrpel ga je Jure Balkovec.
6'
  Žiga Kous v prepovedanem položaju.
10'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Aleks Pihler.
11'
  Celjani imajo rahlo terensko premoč.
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Balkovec.
12'
  Nikola Ivanovič v prepovedanem položaju.
13'
  Streljal je Blaž Vrhovec, a mimo vrat.
14'
  Stefan Cebara v prepovedanem položaju.
15'
  Klemen Medved v prepovedanem položaju.
16'
16'
  Blaž Vrhovec je dobil rumeni karton.
17'
  Streljal je Denis Halilovič, a mimo vrat.
17'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Nikola Ivanovič.
18'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Stefan Cebara. Utrpel ga je Žan Majer.
18'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Ivanovič. Utrpel ga je Denis Halilovič.
20'
  Zaenkrat zelo malo priložnosti in zaključnih strelov.
21'
  Celje ima udarec iz kota.
22'
22'
  Streljal je Stefan Cebara, a mimo vrat.
23'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Klemen Medved.
25'
  Prva lepša priložnost na tekmi. Cebara je po hitri akciji po desni strani, poslal žogo v sredino, tam pa je do strela prišel Meved, a je bil vratar Zabret dobro postavljen.
25'
  Streljal je Darko Topič, a mimo vrat.
26'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Žan Majer.
26'
  Streljal je Jure Balkovec, a mimo vrat.
27'
  Domžale ima udarec iz kota.
27'
  Streljal je Ivan Knezovič, a mimo vrat.
27'
  Po predložku iz kota je Knezovič z glavo zgrešil celjski gol.
28'
30'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Stefan Cebara.
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marijo Močič.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Tuomas Kolsi.
34'
  Celjani so vse nevarnejši.
34'
35'
35'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Žitko.
36'
  Po predložku Gobca je Žitko streljal z glavo, Knezovič pa je potem zatresel prečko lastnega gola.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Krajcer.
37'
  Po podaji iz kota je Krajcer odlično streljal z glavo, a je bil dovolj zanesljiv vratar Zabret.
37'
  Žiga Kous je dobil rumeni karton.
39'
  Streljal je Žiga Kous, a mimo vrat.
40'
  Lepa priložnost za goste. Pihler je lepo našel Kousa, ta pa je za las poslal žogo mimo desne vratnice.
40'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nikola Ivanovič.
40'
40'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Blaž Vrhovec.
40'
41'
  Spremljamo dinamičen zaključek prvega dela.
42'
  Po lepi podaji Balkovca je Majer iz idealnega položaja streljal preko celjsekga gola.
42'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
43'
  Jure Balkovec v prepovedanem položaju.
43'
45'
  Še minuta dodatka.
45'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marijo Močič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
45+1'
45+1'
  Menjava: iz igre Stefan Cebara, v igro Gregor Bajde.
45'
45'
46'
  Rudi Požeg Vancaš v prepovedanem položaju.
47'
48'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
48'
  Streljal je Gregor Bajde, a mimo vrat.
48'
  Streljal je Aleks Pihler, a mimo vrat.
50'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Miha Korošec.
50'
  Ivan Knezovič je dobil rumeni karton.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sebastjan Gobec.
51'
  Gobec je poskušal iz prostega udarca, vratar Zabret pa je bil dobro postavljen.
52'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Ivanovič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
53'
55'
55'
  Strel Majerja iz težkega položaja. Žoga je švignila preko domačega gola.
55'
56'
  Menjava: iz igre Nikola Ivanovič, v igro Iztok Močivnik.
56'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Iztok Močivnik.
59'
  Menjava: iz igre Žiga Kous, v igro Mato Šimunovič.
59'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Marko Tuomas Kolsi.
63'
64'
  Balkovec je s kakšnih 20-ih metrov meril točno v domačega vratarja.
64'
65'
65'
66'
  Po predložku iz kota je Knezovič z glavo meril nenatančno.
66'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Utrpel ga je Nejc Skubic.
66'
  Sebastjan Gobec je dobil rumeni karton.
67'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Utrpel ga je Nejc Skubic.
67'
68'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Matic Žitko.
70'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič. Utrpel ga je Gregor Bajde.
70'
  Menjava: iz igre Klemen Medved, v igro Benjamin Verbič.
71'
73'
73'
73'
  Po podaji s kota je do strela prišel Krajcer, Celjani so iztržili le nov udarec iz kota.
76'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Iztok Močivnik. Utrpel ga je Nejc Skubic.
77'
78'
  Po predložku Balkovca z leve je streljal Topič, žoga pa je šla mimo desne vratnice.
78'
  Menjava: iz igre Aleks Pihler, v igro Zeni Husmani.
81'
  Kot kaže je prišlo do poškodbe Močivnika, tako da so Celjani trenutno z igralcem manj. Pušnik pa je že izkoristil vse menjave.
82'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Uroš Korun.
82'
83'
  Močivnik se je že vrnil v igro.
83'
84'
  Streljal je Zeni Husmani, a mimo vrat.
85'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Žitko. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
85'
  Matic Žitko je dobil rumeni karton.
86'
  Menjava: iz igre Rudi Požeg Vancaš, v igro Jernej Papež.
87'
  Bolečine so vseeno prehude za Močivnika, ki je že odšel v slačilnico.
87'
88'
  Močić je dobro preigraval in nato streljal, žoga se je odbila od enega gostujočih igralcev, potem pa je bil Bajde za las prekratek.
89'
  Streljal je Marko Krajcer, a mimo vrat.
90'
  Dolga podaja Močića je našla Krajcerja, ki je z glavo streljal preko gola.
90'
  Še 3. minute dodatka.
90+3'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Utrpel ga je Matic Žitko.