2. krog |  Novo mesto, Portoval - Novo mesto |  27.07.2014 ob 18.00

Krka

2 : 1

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Ul Bojan (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 0

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Novega mesta, kjer bomo spremljali obračun 2. kroga med Krko in Gorico.
0'
  Novomeščani bodo prvič v tej sezoni odigrali srečanje pred svojimi navijači. Čaka jih zahteven tekmec, saj ga doma na štirih srečanjih še niso premagali.
0'
  Farmacevti in vrtnice so v Novem mestu trikrat remizirali, enkrat pa je vse tri točke na Primorsko odnesla Gorica.
0'
  Sicer sta kluba odigrala osem srečanj. Statistika je na strani Novogoričanov, ki so zabeležili zmago več.
0'
  Goričani so bili v pogonu že med tednom. Odigrali so srečanje 2. predkroga lige Europa in remizirali z Moldejem (1:1), kar je bil po porazu 1:4 na prvem srečanju na Norveškem premalo za napredovanje.
0'
  Današnja tekma bo bržkone dala odgovor, kako konkurenčni dejansko sta letošnji zasedbi. Več sprememb so doživeli pokalni prvaki, ki so izgubili velik del lanske italijanske zasedbe, vendar je v petek dovoljenje za igranje v PLTS dobil tudi nekdanji Nigerijski reprezentant Stephen Makinwa. V karieri je zbral kar 120 nastopov v najmočnejši italijanski ligi.
0'
  Zanemarljive niso niti spremembe farmacevtov. Pred kratkim sta se jima pridružila še 26-letna Hrvata Žižić in Rašić.
0'
  V prvem krogu je Krka z 1:3 izgubila proti Olimpiji, medtem ko so Novogoričani doma pokleknili pred Domžalčani z 0:1.
0'
  Postava Krke: Obradovič, Žugelj, Diallo, Dežmar, Ihbeisheh; Carević, Jurić, Kastrevec, Mojstrovič; Perić, Fuček.
0'
  Postava Gorice: Simčič, Modolo, Jogan, Vanin, Širok; Vetrih, Arčon, Johnson; Džuzdanović, Majcen, Žigon.
0'
  Nogometaši so že na zelenici, vsak trenutek lahko pričakujemo začetek srečanja. #KRvGO
1'
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amel Džuzdanovič z velike oddaljenosti, a je le ogrel dlani Obradoviča.
3'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Tomislav Jurič.
3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amel Džuzdanovič, v drugem poizkusu je bil Džuzdanovič bistveno konkretnejši! Po podaji Majcna je pobegnil med dvema branilcema, a je bil Obradovič na mestu!
4'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Matija Širok.
8'
  Po izvrstni podaji Dežmarja v kazenski prostor je utekel Ihbeisheh, a je njegov strel v zadnjem trenutku preprečil Simčič!
9'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Josip Fuček.
11'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Carevič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
11'
  Streljal je Alen Jogan, a mimo vrat.
13'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
13'
  Krka ima udarec iz kota.
14'
  Zvit strel Kastrevca iz mrtvega kota je le malo zgrešil prečnik!
15'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Luka Majcen.
15'
  Strel v okvir vrat! Po podaji s prostega strela je poskusil Modolo, a se je izkazal Obradovič, ki je zadržal žogo tudi pred Majcnem!
17'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Tomislav Jurič.
17'
  Jaka Ihbeisheh v prepovedanem položaju.
18'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
18'
  Gorica ima udarec iz kota.
19'
  Strel v okvir vrat! Po udarcu iz kota z glavo je Modolu strel zopet ubranil izvrstni Obradovič.
20'
  Luka Majcen v prepovedanem položaju.
21'
  Dejan Žigon v prepovedanem položaju.
22'
  Spremljamo izenačeno srečanje, v katerem sta v ospredju vratarja. Obradovič se je izkazal že trikrat, medtem ko je Simčič ubranil 100-odstotno priložnost Ihbeisheha.
22'
22'
23'
  Streljal je Denis Mojstrovič, a precej mimo vrat.
24'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček, a naravnost v Simčiča.
26'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Žugelj. Utrpel ga je Sandi Arčon.
28'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Josip Fuček.
29'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Dejan Žigon.
31'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
32'
  Streljal je Gregor Žugelj, a precej mimo vrat.
32'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Ronaldo Vanin.
33'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Jurič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
33'
  Tomislav Jurič je dobil rumeni karton.
35'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Mario Carevič.
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amedej Vetrih. To je bil odličen strel v levi kot Obradoviča, ki se je stegnil kolikor je dolg in preprečil zadetek.
37'
40'
  Iz obrata je poizkusil Fuček, a mimo vrat!
42'
  Gostje so v zadnjih nekaj minutah vajeti prevzeli pobudo in precej bolj aktivno napadajo vrata nasprotnika.
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amel Džuzdanovič.
43'
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amel Džuzdanovič. Obradovič na mestu.
45+1'
46'
48'
  Dobra akcija Careviča in Ihbeisheha na levi strani, a je slednjemu v trenutku oddaje žoge v kazenski prostor spodrsnilo.
49'
  Na začetku prvega polčasa je Krka precej bolj aktivna. Novogoričani imajo nekaj težav v obrambni vrsti.
51'
  GOOOL! Zadel je Sandi Arčon po izvrstni podaji Džuzdanovića v kazenski prostor. #KRvGO
53'
  GOOOL! Krka je izenačila preko Ihbeiheha, ki je bil v kazenskem prostoru najbolj iznajdljiv in zadel iz neposredne bližine.
54'
  Streljal je Amel Džuzdanovič, a za las mimo leve vratnice Obradoviča!
56'
58'
  Nad Portovalom se zgrinjajo črni oblaki, precej se je shladilo in tekma se je v tem času povsem razživela.
61'
  V Novem mestu je začelo močno deževati in pihati.
61'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Mario Carevič.
62'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Marco Modolo.
64'
  Močan naliv v Novem mestu, vreme se je povsem spremenilo, a so razmere po oceni glavnega Vinčića regularne.
65'
  Streljal je Dejan Žigon, a preko vrat.
66'
  Menjava: iz igre Sandi Arčon, v igro Solomon Enow.
68'
  Dež se je umiril, nogometaše pa nekoliko ovira spolzka igralna površina.
70'
  Po boljšem začetku 2. polčasa zdaj več pri žogo gostje, a brez zaključnega strela.
71'
  Streljal je Marshal Mfon Johnson. Brez dela za Obradoviča.
72'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Ronaldo Vanin.
72'
72'
  Žiga Kastrevec je dobil rumeni karton.
72'
73'
  Lamin Diallo v prepovedanem položaju.
73'
  Menjava: iz igre Marin Perič, v igro Martin Kramarič.
74'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
74'
  Matija Širok v prepovedanem položaju.
76'
76'
  Mario Carevič je dobil rumeni karton.
77'
  Zdaj se je Obradovič malce poigral z živci navijačev, a je na koncu žogo izbil v avt.
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček, ki si je lepo pripravil strel na svojo levico, a je bil Simčič na mestu.
79'
  Strel v okvir vrat! Od daleč je poizkusil Jurič, žoga je odskočila pred Simčičem, a je bil dovolj zbran, da jo je zadržal.
80'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Andrija Novosel.
80'
81'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marshal Mfon Johnson. Uspešen zaključek je požrtvovalno preprečil Obradovič.
81'
81'
  Streljal je Solomon Enow, a mimo vrat.
83'
  Menjava: iz igre Dejan Žigon, v igro Bede Amarachi Osuji.
85'
86'
86'
  Streljal je Ronaldo Vanin, a precej mimo vrat.
87'
88'
  Streljal je Alen Jogan, a mimo vrat! To je bil nevaren poizkus po udarcu iz kota!
89'
  V zadnjem delu srečanja si vrtnice bolj želijo gola, medtem ko farmacevti prežijo na protinapade.
89'
  GOOOL! Zadel je Martin Kramarič po izjemni napaki Simčiča, ki je zgrešil žogo pri izbijanju!
90'
  Streljal je Matija Širok, a mimo vrat.
90'
90+1'
90+1'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+1'
  Luka Majcen v prepovedanem položaju, sicer je žoga po strelu Jogana končala za hrbtom Obradoviča!
90+2'
  Novogoričani so vse moči stavili v napad!
90+3'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ronaldo Vanin. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.