21. krog |  Domžale, Športni park |  04.03.2015 ob 17.00

Kalcer Radomlje

1 : 0

Rudar Velenje

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Šinkovec Bojan (2. pomoč) , Rojko Gregor (4. sodnik) , Mertik Bojan (5. sodnik) , Mežnar Tadej (6. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa lepo pozdravljeni iz Domžal #RAvRU
0'
  Pred nami je tekma 21. kroga v športnem parku v Domžalah se bosta pomerili ekipi Radomelj ter Rudarja.
0'
  Potem, ko se je pred nekaj dnevi začel spomladanski del prvenstva, danes ekipe že nadaljujejo svoj ritem tekem danes je namreč na sporedu zaostali 21. krog prvenstva.
0'
  Domača ekipa Radomelj spomladanskega dela ni začela ravno najbolje na domačem terenu so namreč izgubili proti Olimpiji z visokih 4:0. Na drugi strani je ekipa Rudarja prav tako doma, odigrala tekmo proti vodilnim Domžalam. Na koncu so bili Velenjčani lahko zadovoljni saj so kljub igralcu manj v drugem polčasu uspeli remizirati z Domžalčani z 0:0.
0'
  Po prvem krogu v spomladanskem delu se na lestvici ni spremenilo prav veliko. Rudar še vedno ostaja na šestem mestu, ekipa Radomelj pa je po zmagi Krke sedaj le še bolj prikovana na dno z osmimi točkami.
0'
  Ekipi sta se v svoji zgodovini pomerili le dvakrat, obakrat v letošnji sezoni. Na obeh tekmah so na koncu domov odšli kot zmagovalci Velenjčani.
0'
  Poglejmo si za kakšni enajsterici sta se odločila oba trenerja.
0'
  Radomlje: Andrič, Teinovič, Avbelj, Furuyama, Stoiljkovič, Zorc, Perkovič, Rems, Lidjan, Jazbec in Đurkovič #RAvRU
0'
  Rudar: Rozman, Kašnik, Firer, Krefl, Trifkovič, Jelič, Klinar, Bolha, Džinič, Radujko in Babič #RAvRU
0'
  Domači trener Dejan Djuranovič bo imel danes na razpolago tudi štiri nogometaše, ki so prišli na posojo iz Olimpije vendar na prejšnji tekmi proti zeleno-belim, niso smeli nastopiti. Enis Đurković in Anze Zorc bosta tekmo začela, med tem ko bosta Mario Jurčevič in Aljaž Ivačič na svojo priložnost čakala s klopi. Zaradi kartonov pa bo manjkal Jure Balkovec.
0'
  Trener Rudarja Jernej Javornik prav tako ne bo mogel računati na dva kaznovana igralca to sta Ivan Knezovič in Nemanja Stjepanovič ter poškodovanega Leona Črniča.
0'
  Tekmo, ki se bo pričela ob 17 uri, bo sodil glavni sodnik Slavko Vinčič #RAvRU
0'
  Obe začetni enajsterici s sodniško trojko na čelu prihajata na travnato površino v Športnem parku v Domžalah.
1'
1'
3'
  Ofenzivni začetek tekme s strani Rudarja.
4'
  Zaenkrat žoga predvsem v posesti Rudarja, spremljamo igro na polovici Radomelj.
11'
  Streljal je Enis Đurkovič, a mimo vrat.
12'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Utrpel ga je Rok Jazbec.
13'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Utrpel ga je Ivan Firer.
16'
  Podaja Krefla v kazenski prostor pred vrata, na koncu je žoga šla mimo vseh nog in brez zaključnega strela Velenjčanov.
19'
  Rudar ima udarec iz kota.
19'
  Streljal je Klemen Bolha, a mimo vrat.
22'
25'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Lidjan. Utrpel ga je Ivan Firer.
26'
  Še vedno več pri žogi Velenjčani, ki poizkušajo vendar zaenkrat brez pravega uspeha.
35'
37'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Jazbec. Utrpel ga je Aljaž Krefl.
39'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je David Kašnik.
40'
  Podaja Babiča v kazenski prostor, kjer je Andrič odletel v prazno, na koncu je izbila domača obramba.
44'
44'
  V prvem polčasu brez pravih priložnosti, nekoliko več so bili pri žogi Velenjčani. Oboji bodo za kaj več morali vložiti nekoliko več truda.
46'
48'
  Radomlje ima udarec iz kota.
49'
  Igra je prekinjena na tleh je obležal Klinar.
50'
  Prva nekoliko resnejša akcija domačih, vendar na koncu brez zaključnega strela.
51'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Perkovič. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
52'
  Prosti strel za Radomlje iz 20-ih metrov.
52'
  Streljal je Damjan Trifkovič, a mimo vrat.
52'
  Iz prostega strela Trifkovič, nekoliko prek vrat.
52'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
54'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Klemen Bolha.
54'
54'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko.
54'
55'
  Nepeto in zanimivo dogajanje v zadnjih trenutkih.
56'
  Najprej je Đurkovič zadel iz prepovedanega položaja, nato je takoj na drugi strani Babič priboril kot za Rudar iz katerega je Radujko sicer zadel vendar še prej napravil prekršek v napadu.
57'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
58'
  Ivan Firer v prepovedanem položaju.
61'
  Menjava: iz igre Aljaž Krefl, v igro Senad Jahič.
61'
  Menjava: iz igre Tomaž Avbelj, v igro Mario Jurčevič.
63'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Senad Jahič.
65'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Klinar. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
65'
Rdeči karton
  Denis Klinar dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
65'
  Enajstmetrovka za Radomlje.
65'
  Izvajalec bo Đurkovič.
66'
Gol (11m)
  GOOOL! Enis Đurkovič je zadel enajstmetrovko!
68'
  Klinar je kot zadnji mož v obrambi v kazenskem prostoru podrl Đurkoviča in si tako prislužil direktni rdeči karton. Đurkovič pa je rutinirano izvedel najstrožjo kazen in zadel za vodstvo.
70'
  Streljal je Mario Jurčevič, a mimo vrat.
70'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Zorc. Utrpel ga je Senad Jahič.
71'
  Menjava: iz igre Dragan Jelič, v igro Milan Kocič.
71'
  Elvedin Džinič v prepovedanem položaju.
74'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Goran Vuk.
77'
  Težka naloga je sedaj pred Velenjčani, da pridejo morda do izenačenja z igralcem manj.
78'
78'
  Menjava: iz igre Damjan Trifkovič, v igro Nejc Plesec.
80'
  Rudar napada in pritiska, kljub igralcu manj. Radomlje zaenkrat dobro zapirajo prostor in imajo vse več prostora za protinapade.
84'
  Po prostem strelu je Lidjan z glavo skoraj da premagal lastnega vratarja.
86'
  Rudar poizkuša vendar ima veliko težav z igralcem manj.
88'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Kocič.
89'
90'
  Strel Kociča v sam zgornji kot vrat Radomelj, žogo je z veliko težavami izbil v kot Andrič in tako preprečil veselje Rudarja.
90+1'
  Goran Vuk je dobil rumeni karton.
90+2'
90+2'
  Tudi vratar Rozman je prišel pred vrata Radomelj.
90+2'
90+3'
  David Kašnik v prepovedanem položaju.
90+3'
  V Domžalah je začelo tudi rahlo deževati.
90+4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Zorc.
90+4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dalibor Teinovič.
90+4'
90+5'
90+5'
  Zmaga Radomelj po napaki krefla, ki je prejel rdeči karton in tako praktično podaril zadetek domačim, ki so nato do konca tekme uspeli zdržati v obrambi in si tako priboriti tri točke.
90+5'
  Tretja zmaga Radomelj, ki so se tako približale Krki in Gorici na sedem točk zaostanka.