28. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  18.04.2015 ob 20.00

2 : 0

Kalcer Radomlje

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Šinkovec Bojan (1. pomoč), Anželj Borut (2. pomoč) , Fekonja Štefan (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav z Bonifike, kjer se bosta pomerila sedma in deseta ekipa. #KPvRA
0'
  Koper ima proti Radomljam negativno bilanco, saj je izgubil zadnji dve tekmi. V 1. krogu je bilo v Domžalah 1:2, v 10. na Bonifiki 1:2 in v 19. krogu v Domžalah 2:1.
0'
  Dve od svojih treh letošnjih zmag so Radomlje priigrale proti Kopru. #KpvRA
0'
  Bilanca medsebojnih tekem je torej dve zmagi Radomelj in ena zmaga Kopra, gol razlika pa 4:5.
0'
  Luka Koper je na 7. mestu lestvice. Ima 10 zmag, 2 remija in 15 porazov ob gol razliki 28:45. #KpvRA
0'
  Radomlje so na zadnjem mestu s 3 zmagami, 4 remiji in 20 porazi in z gol razliko 14:59 #KpvRA
0'
  Koper je na 9. mestu lestvice domačih tekem, kjer še ni remiziral. Ima 5 zmag in 8 porazov ter gol razliko 12:19.
0'
  Radomlje imajo na gostovanjih bilanco 1-3-9 in gol razliko 7:30.
0'
  Najboljši koprski strelec je Mitja Lotrič s šestimi zadetki, najboljši v taboru Radomelj Janez Zavrl s petimi. #KPvRA
0'
  Koper bo nastopil brez kaznovanih Adama, Gregoriča in Guberca, vrača se Mitja Lotrič. Radomlje so brez kaznovanih igralcev, po poškodbi bo ponovno zaigral Janez Zavrl.
0'
  Tu sta obe enajsterici. Najprej gostje.
0'
  Radomlje: Andrić, Teinović, Vuk, Jakovljević, Cerar, Stoiljković, Perković, Balkovec, Lidjan, Jazbec, Đurković #KpvRA
0'
  Luka Koper: Simčič, Andrejašič, Blažič, Rahmanović, Lotrič, Galešić, Halilović, Štulac, Posavac, Krivičić, Hadžić #KPvRA
0'
  Tekmo bo vodil Miran Bukovec iz Lendave. V prvi ligi sodi 6 sezon, letos njegova 7. tekma, skupno je vodil 53 prvoligaških in 71 tekem na vseh nivojih.
0'
  Koper je bil po 1. krogu letošnje sezone na 2. mestu, od 7. kroga je med šestim in sedmim mestom. Do petega Zavrča ga deli sedem točk.
0'
  Radomlje so sezono začele na 6. mestu lestvice, v 4. krogu pa padle na deseto mesto, kjer ostajajo tudi po današnji tekmi. za deveto Krko zaostajajo 9 točk.
0'
  Luka Koper bo v torek v Domžalah s prednostjo 1:0 odigrala povratno pokalno tekmo z Domžalami, Radomlje so iz pokalnega tekmovanja izpadle v 2. krogu v gosteh pri Mariboru (1:0)
0'
  Na koprskem je oblačen večer s temperaturo 12ºCelzija. #KPvRA
0'
  Domači trener bo v okviru pričakovanja povratne pokalne tekme z Domžalami odpočil Črnigoja, Palčiča, Pučka in Štromajerja.
0'
  S sredine začenjajo gostje.
1'
2'
  Goran Vuk v prepovedanem položaju.
3'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Andrejašič. Utrpel ga je Marko Perkovič.
6'
  Goran Galešič v prepovedanem položaju.
7'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Jazbec. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
7'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Jazbec. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
10'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Rok Jazbec.
10'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Galešič.
10'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
12'
  Izvrstna podaja Posavca Galešiču, ki je poskusil z lobom, a je vratar Andriič uspešno posredoval.
12'
  Mitja Lotrič v prepovedanem položaju.
13'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
15'
  Streljal je Patrik Posavac, a mimo vrat.
15'
  Odlična globinska podaja Lotričaa in takojšen strel Posavca, ki pa je meril preko gola.
16'
16'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Patrik Posavac.
19'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Utrpel ga je Robi Jakovljevič.
23'
  GOOOL! Zadel je Mitja Lotrič!
24'
  Po povratni podaji Galešiča na desni strani, močan diagonalni strel Lotriča in 1:0. #KPvRA
26'
29'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Leo Štulac.
30'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Denis Halilovič.
31'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Jazbec. Utrpel ga je Damir Hadžič.
32'
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Robi Jakovljevič.
34'
  Po podaji na desno stran je Jakovljevič poskusil z diagonalnim strelom v naročje Simčiča.
35'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Robi Jakovljevič. Utrpel ga je Jan Andrejašič.
36'
37'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič, ki je igral z roko.
39'
41'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dušan Stoiljkovič.
42'
  Daljši napad Radomelj, nazadnje strel Stojilkovića z desetih metrov in obramba Simčiča. #KPvRA
43'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Damir Hadžič.
44'
  Streljal je Marko Perkovič, a mimo vrat.
45'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Perkovič. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
45+1'
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amar Rahmanovič.
45+1'
45+1'
  Po kotu je v zadnji akciji prvega dela z glavo streljal Rahmanović, gostje so žogo izbili pred golovo črto.
45+1'
  Odprta tekma, Koper je boljši tekmec, vendar so svoje priložnosti priigrali tudi gostje.
46'
47'
47'
  Rok Jazbec je dobil rumeni karton.
47'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Štulac.
47'
53'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Andrejašič. Utrpel ga je Robi Jakovljevič.
53'
  Jan Andrejašič je dobil rumeni karton.
54'
  Streljal je Enis Đurkovič, a mimo vrat.
55'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Luka Cerar.
55'
  Amar Rahmanovič je dobil rumeni karton.
55'
  Koper priprravlja prvo menjavo, vstopil bo Pučko.
57'
58'
  Menjava: iz igre Jan Andrejašič, v igro Matej Pučko.
59'
  Perkovič je naredil napako in podal na noge Lotriču, ki je krenil proti vratom in za 2:0 preigral vratarja. #KPvRA
61'
  Menjava: iz igre Rok Jazbec, v igro Žan Cankar.
63'
  Menjava: iz igre Dušan Stoiljkovič, v igro Janez Zavrl.
66'
  Menjava: iz igre Patrik Posavac, v igro Dejan Peshevski.
66'
  Radomlje ima udarec iz kota.
67'
  Streljal je Goran Vuk, a mimo vrat.
68'
  Po obetavnem protinapadu je z roba kazenskega prostora streljal Vuk, a nenatančno. #KPvRA
70'
70'
  Radomlje so v naletu.
70'
  Streljal je Goran Galešič, a mimo vrat.
72'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Jure Balkovec.
72'
  Vanoli pošilja na igrišče tudi Črnigoja.
73'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Goran Vuk.
73'
  Menjava: iz igre Marko Krivičič, v igro Domen Črnigoj.
74'
74'
75'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Robi Jakovljevič. Utrpel ga je Leo Štulac.
76'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Žan Cankar.
77'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Robi Jakovljevič. Utrpel ga je Denis Halilovič.
80'
  Trčila sta Rahmanovič in Cerar, ki je potreboval zdravniško pomoč. V tem trenutku je spet v igri.
80'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
83'
  Amar Rahmanovič v prepovedanem položaju.
86'
88'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
89'
89'
  Najlepša priložnost Radomelj: po podaji Vuka z desne, je Đurkovič streljal preko gola. #KPvRA
90'
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+2'
  Koper je na pragu 11. letošnje zmage, s katero je prekinil serijo dvez zaporednih porazov z Radomljami.