5. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  16.08.2014 ob 20.00

2 : 0

Krka

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Šinkovec Bojan (1. pomoč), Smej Simon (2. pomoč) , Anželj Borut (4. sodnik) , Bukovec Miran (5. sodnik) , Žnidaršič Andrej (6. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni iz Domžal #DOvKR
0'
  Pred nami je 5. krog, mi pa bomo spremljali tekmo med Domžalami in Krko #DOvKR
0'
  Pomerili se bosta ekipi, ki sta v sezono startali različno. Domača ekipa Domžal je trenutno še brez izgubljene točke in prejetega zadetka z morebitno današnjo zmago bi se utrdili na prvem mestu. Na drugi strani pa ima Novomeška Krka na svojem računu le eno zmago in zaseda osmo mesto.
0'
  Domžale bodo danes šele drugič igrale pred svojimi gledalci. Krko pa čaka tretja tekma v gosteh.
0'
  Domžale so pred tednom dni premagale Rudar z minimalnih 1:0, edini zadetek pa je v lastno mrežo dosegel nekdanji igralec Domžal Ivan Knezovič.
0'
  Krka pa je na domačem terenu izgubila proti Zavrču s 3:2. Kastrevec je z dvema zadetkoma v drugem polčasu omilil poraz zelenih.
0'
  Poglejmo obe začetni enajsterici.
0'
  Domžale: Vidmar, Skubic, Horič, Požeg-Vancaš, Živec, Parker, Majer, Janža, Morel, Korun in Husmani #DOvKR
0'
  Krka: Obradovič, Žižič, Fuček, Jurič, Šaban, Ihbeisheh, Ejup, Dežmar, Rašič, Perič in Kastrevec #DOvKR
0'
  Zanimiv je podatek da sta obe ekipi dosegli isto število zadetkov. Razlika je predvsem v tem da Domžale niso prejele zadetka, Krka jih je prejela že deset.
0'
  Medsebojna statistika štirih tekem, ki so bile odigrane v lanski sezoni je malenkost na strani Domžal, ki so zmagale dvakrat. Po enkrat pa sta se ekipi razšli brez zmagovalca in z eno zmago Krke.
0'
  Tekmo, ki se bo začela ob 20 uri, bo sodil glavni sodnik Bojan Mertik #DOvKR
0'
  Obe začetni enajsterici s sodniško trojko na čelu sta prišli na travnato zelenico v športnem parku v Domžalah.
1'
1'
  Prvi udarec s sredine igrišča je pripadel domačim Domžalam.
3'
  Streljal je Zeni Husmani, a mimo vrat.
5'
  Domžale počasi prevzemajo pobudo na sredini igrišča.
6'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Uroš Korun.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Benjamin Thomas Romain Morel.
8'
  Nevaren strel Morela iz kakih 25-ih metrov, nekaj težav pri zaustavljanju žoge je imel Obradovič, na koncu se je za Krko vse dobro končalo.
9'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Danijel Rašič.
11'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
13'
  Ponovno Domžale zelo dobro stojijo že na sredini igrišča, tako da Novomeščani težko pridejo v bližino kazenskega prostora.
14'
  Domžale ima udarec iz kota.
16'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Jurič. Utrpel ga je Saša Aleksander Živec.
16'
  Tomislav Jurič je dobil rumeni karton.
18'
  Spremljamo igro predvsem med obema kazenskima prostoroma.
18'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
21'
  Manjša napaka v domači obrambi, napako je hitro popravil Horič, ki je žogo odpeljal iz svoje kazenskega prostora.
24'
  Streljal je Martin Šaban, a mimo vrat.
25'
  Prekršek nad Požeg-Vancašom, posvet glavnega sodnika s stranskim.
26'
  Kar nekaj vroče krvi med igralci.
26'
  Žiga Kastrevec je dobil rumeni karton.
26'
  Nejc Skubic je dobil rumeni karton.
27'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Rašič. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
27'
Rdeči karton
  Danijel Rašič dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
28'
  Rašič je na robu kazenskega prostora podrl Vancaš-Požega, ki bi sam stekel proti Obradoviču.
28'
  Skubic in Kastrevec sta dobila rumena kartona zaradi prerivanja po prekršku.
29'
  Jaka Ihbeisheh je dobil rumeni karton.
29'
  Prehitro je iz živega zida stekel Ihbeisheh in zato prejel rumeni karton.
30'
  Živec je nastreljal živi zid.
31'
  Težka naloga za Krko, ki bo naslednjo uro igrala brez enega igralca.
33'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič.
35'
35'
  Morel je streljal iz prostega strela preko zidu, dobro je bil pripravljen Obradovič.
36'
  Krka ima udarec iz kota.
37'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
38'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
40'
  Krka se je nekoliko povlekla na svojo polovico, Domžale pletejo mrežo okoli kazenskega prostora.
40'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šaban. Utrpel ga je Erik Janža.
40'
  Martin Šaban je dobil rumeni karton.
41'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Tomislav Jurič.
44'
  Janža je ponovno ubležal zaradi udarca v glavo.
44'
45+1'
  Spremljali bomo še tri minute sodniškega dodatka.
45+3'
  Domžale poizkušajo priti do čistega strela vendar dlje od kazenskega prostora niso prišli.
45+4'
45+4'
  V prvem polčasu nismo videli veliko priložnosti, prevladovali so predvsem domačini. V 30-minuti so Novomeščani ostali brez enega igralca, tako da lahko v drugem polčasu pričakujemo popolno ofenzivo domačih.
46'
48'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Joshua Kevin Stanley Parker.
49'
  Za strel od daleč se je odločil Parker, strel je bil za Obradoviča preslab.
50'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
50'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Joshua Kevin Stanley Parker.
51'
  V Domžalah je začelo tudi deževati.
52'
53'
  Menjava: iz igre Zeni Husmani, v igro Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso.
53'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso.
54'
  Aneff je iz enega metra streljal z glavo, gostje so žogo odbili iz golove črte.
56'
  GOOOL! Zadel je Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso!
58'
  Živec je poslal predložek z leve strani, Aneff je odlično streljal z glavo v daljši vratarjev kot in zadel za vodstvo.
59'
61'
  Po vsega treh minutah igre je Aneff zadel za vodstvo.
62'
  Menjava: iz igre Martin Šaban, v igro Martin Kramarič.
63'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marin Perič.
64'
  Iz bližine je do strela z glavo prišel Perič, odlično se je s parado izkazal Vidmar.
65'
  Vidmar je tudi danes na dobri poti, da svojo mrežo ohrani nedotaknjeno že petič zapored v letošnjem prvenstvu.
65'
  Streljal je Joshua Kevin Stanley Parker, a mimo vrat.
67'
67'
  Menjava: iz igre Benjamin Thomas Romain Morel, v igro Nemanja Maksimovič.
67'
  Streljal je Rudi Požeg Vancaš, a mimo vrat.
70'
  Domžale kljub vodstvu držijo žogo, vendar ne igrajo tako napadalno kot pred doseženim zadetkom.
73'
  Krka poizkuša priti do izenačenje predvsem s hitrimi protinapadi, kar nekaj napak delajo domači nogometaši pri oddajanju žoge.
74'
  Streljal je Jaka Ihbeisheh, a mimo vrat.
74'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
75'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nikola Žižič.
76'
  Menjava: iz igre Tomislav Jurič, v igro Andrija Novosel.
76'
76'
77'
  Močan strel Aneffa od daleč, Obradovič v kot.
77'
80'
  Odlično je Vancaš-Požeg prišel v kazenski prostor, podal do Aneffa, kjer pa je bil za malenkost hitrejši Obradovič.
82'
  Tudi Krka vse več na nasprotni polovici, vendar si zaenkrat še ni priigrala prave resne priložnosti.
84'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Aleksander Živec. Utrpel ga je Andrija Novosel.
85'
  Menjava: iz igre Rudi Požeg Vancaš, v igro Matej Podlogar.
86'
86'
87'
  GOOOL! Zadel je Uroš Korun!
89'
  Po podaji iz kota je Kastrevec nespametno s peto žogo izbijal iz svojega kazenskega prostora, žoga je prišla do Koruna, ki je s strelom iz prve zatresel mrežo Krke.
90'
  Menjava: iz igre Josip Fuček, v igro Gregor Žugelj.
90'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Uroš Korun.
90'
  Štiri minute dodatka.
90+2'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
90+2'
  Kenan Horič je dobil rumeni karton.
90+5'
90+5'
  Zaslužena zmaga Domžal, ki so znale kronati svojo premoč z igralcem več in v drugem polčasu zabile dva zadetka in ostajajo nepremagane na vrhu lestvice, tudi vratar Nejc Vidmar je ostal nepremagan že petič zapored v letošnjem prvenstvu. Krka je doživela tretji zaporedni poraz in ostaja pri treh točkah.