7 Prekrški 12
2 Prepovedani položaji 0
3 Rumeni kartoni 3

0'
  Spoštovani, lep pozdrav s Stožic, kjer bomo spremljali dogajanje na tekmi 13. kroga med Olimpijo in Radomljami. #OLvRA
0'
  To bo zanimiv obračun najučinkovitejšega napada in najšibkejše obrambe Prve lige Telekom Slovenije.
0'
  Zmaji so na dosedanjih enajstih tekmah dosegli 21 golov, medtem ko so mlinarji na tekmi več prejeli 25 golov.
0'
  Na prvem srečanju v tej sezoni so Ljubljančani slavili visoko zmago 4:1, kar je tudi drugi najvišji poraz novincev v letošnji izvedbi lige. Z višjo razliko so izgubili le v petem krogu, ko so jim Novogoričani napolnili mrežo s štirimi žogami, a niso dosegli zadetka.
0'
  Videli bomo, komu je reprezentančni odmor bolje del. Zeleno-beli so prav gotovo opravili analizo derbija z Mariborom, kjer so v sodnikovem podaljšku izgubili dve točki, medtem ko so Radomljani v zadnjem krogu s porazom proti Rudarju prekinili niz treh pozitivnih rezultatov, pri čemer velja omeniti remi z aktualnim državnimi prvaki iz Maribora.
0'
  Tudi sicer bodo imele Radomlje težko nalogo, saj Ljubljančani na domači zelenici niso prejeli zadetka že kar štiri zaporedna srečanja, a je nekdanji branilec Olimpije - danes glavni trener Radomelj Dejan Djuranović - prav gotovo dobro analiziral igro Ljubljančanov.
0'
  Postava Olimpije: Šeliga, Mitrović, Delamea Mlinar, Jović, Bajrić, Kapun, Matić, Zajc, Vukćević, Rodić in Šporar. #OLvRA
0'
  Postava Radomelj: Andrić, Zukić, Bajalica, Centrih, Balkovec, Avbelj, Zavrl, Seferovič, Cerar, Vrhunc in Vuk. #OLvRA
1'
2'
  Prekršek je utrpel Matej Centrih .
3'
  Navijači Olimpije - več kot 2000 jih je danes zbranih v Stožicah - zahtevajo najstrožjo kazen zaradi domnevnega prekrška Centriha nad Šporarjem v kazenskem prostoru.
4'
  Streljal je Aleksandar Rodič, a mimo vrat.
4'
  Olimpija ima udarec iz kota.
6'
  Andraž Šporar v prepovedanem položaju.
9'
  Zaenkrat več pri žogi Ljubljančani, medtem ko se Radomljani predvsem branijo na svoji polovici.
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aleksandar Rodič po izvrstnem predložku Joviča, a se je še bolje izkazal Andrič.
11'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Seferovič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
12'
  GOOOL! Z glavo je povsem neoviran zadel Aleksandar Rodič po natančni podaji Zajca s prostega strela.
14'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Utrpel ga je Darijan Matič.
14'
18'
  Po zadetku je Olimpija še naprej tista, ki narekuje tempo igri, medtem ko se težave Radomljanov s prehodom na polovico zeleno-belih nadaljujejo.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andraž Šporar.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aleksandar Rodič.
21'
  Izjemno nevarno je bilo pred vrati Radomelj. Najprej je s podajo poizkusil Šporar, Andrič je žogo izbil s skrajnimi močmi, nato pa je do strela prišel še Rodič, a mu iz mrtvega kota ni uspelo premagati vratarja gostov.
22'
  Na drugi strani je bil v konici napada osamljen Vrhunc, a je Delamea Mlinar posredoval s skrajnimi močmi!
23'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
23'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Delamea Mlinar. Utrpel ga je Aleksander Zukič.
28'
  Zdaj je Zajc požel aplavz s tribun zaradi odlične poteze na sredini igrišča. Zadržal je žogo kljub dvojnemu poizkusu gostov, da mu jo odvzamejo.
28'
28'
  Streljal je Kenan Bajrič, a mimo vrat.
31'
  Z levico je streljal Matić, a mimo leve vratnice Andrića.
34'
  Ljubljančani še naprej predejo mrežo pred kazenskim prostorom Radomljanov, ki pa dobro opravljajo obrambne naloge.
35'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Nik Kapun.
35'
  Radomlje ima udarec iz kota.
36'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Vukčevič. Utrpel ga je Jure Balkovec.
37'
  Po predložku v kazenski prostor je bil povsem neoviran Zavrl, a mu ni uspelo sprožiti proti vratom.
37'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Rodič. Utrpel ga je Goran Vuk.
39'
  Izvrstna priložnost za Radomlje. Gostje so dvakrat sprožili proti vratom Olimpije, a žoga ni hotela v mrežo! #OLvRA
40'
41'
  Strel v okvir vrat! Šporar se je na štiri oči srečal z Andrićem, a mu ni uspelo sestaviti konkretnega strela proti vratom.
41'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Seferovič. Utrpel ga je Darijan Matič.
42'
  Streljal je Goran Vuk. V igri štiri na dva se je odločil za samostojen zaključek!
45'
  Igra je prekinjena. Balkovec je obležal na igrišču po srečanju z Rodičem...
45'
  Srečanje se nadaljuje.
45'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Centrih. Utrpel ga je Aleksandar Rodič.
45+1'
  Minuta sodnikovega nadomestila igralnega časa.
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Vuk. Šeliga na mestu.
45+2'
46'
50'
  Zaenkrat brez priložnosti tako na eni kot na drugi strani.
50'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Zajc. Utrpel ga je Goran Vuk.
52'
  GOOOL! Po podaji Rodiča na drugo vratnico je zadel je Marko Vukčevič! Četrtič v sezoni in drugič na tekmi z Radomljami.
52'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Zukič. Utrpel ga je Aleksandar Rodič.
53'
  Aleksander Zukič je dobil rumeni karton.
55'
  Menjava: iz igre Luka Vrhunc, v igro Žiga Smrtnik.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Cerar.
58'
59'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
60'
  Menjava: iz igre Matic Seferovič, v igro Niko Snoj.
64'
  Streljal je Andraž Šporar, a mimo vrat.
65'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Darijan Matič.
65'
  Menjava: iz igre Aleksandar Rodič, v igro Enis Đurkovič.
67'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Smrtnik. Utrpel ga je Kenan Bajrič.
69'
  Menjava: iz igre Goran Vuk, v igro Dušan Stoiljkovič. To je zadnja menjava Radomelj.
70'
  Jovič je padel v kazenskem prostoru Radomelj, a je sodnik Mertih le zamahnil z roko.
70'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Kapun. Utrpel ga je Luka Cerar.
70'
  Boban Jovič je dobil rumeni karton.
71'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Cerar, a je bil Šeliga na mestu.
73'
  Prekršek je utrpel Darijan Matič .
75'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
78'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Bajalica. Utrpel ga je Andraž Šporar.
78'
  Enajstmetrovka za Olimpijo! #OLvRA
78'
  Denis Bajalica je dobil rumeni karton.
79'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Miha Zajc je zgrešil enajstmetrovko! Žoga se je od prečke odbila v gol avt.
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žiga Smrtnik.
82'
84'
  GOOOL! Zadel je Enis Đurkovič! Po podaji Šporarja je žogo med nogami Andriča poslal preko golove črte.
84'
  Nik Kapun je dobil rumeni karton.
85'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Delamea Mlinar.
85'
  Antonio Delamea Mlinar je dobil rumeni karton.
86'
  Menjava: iz igre Miha Zajc, v igro Filip Valenčič.
88'
  GOOOL! Zadel je Andraž Šporar! To je bil izjemno močan strel napadalca Olimpije s precejšne oddaljenosti.
89'
90'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Darijan Matič.