7. krog |  Nova Gorica, Športni park |  31.08.2014 ob 20.00

1 : 2

Rudar Velenje

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Praprotnik Jure (2. pomoč) , Patarić Dejan (4. sodnik) , Balažič Dejan (5. sodnik) , Obrenović Rade (6. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Športnega parka, kjer se s tekmo Gorica – Rudar končuje 7. krog. #GOvRU
0'
  Gorica je na 8. mestu z 1 zmago, 1 remijem in 4 porazi ter gol razliko 6:6. #GOvRU
0'
  Rudar je šesti z bilanco 2 zmagi in 4 porazi. Gol razlika 5:8. #GOvRU
0'
  Gorica ima po uvodnih krogih pet strelcev, Majcen je dosegel dva gola, Rudar ima štiri strelce, z dvakratnim strelcem Firerjem.
0'
  63 medsebojne tekem: 21 zmag Gorice, 24 zmag Rudarja, 18 remijev. Gol razlika 75:75. #GOvRU
0'
  V Športnem parku 30. medsebojna tekma,. Razmerje: 12-10-7. Gol razlika 37:29. #GOvRU
0'
  Gorica je v prvenstvu moštvo Rudarja nazadnje premagala v predlanski sezoni, 26. maja 2013, ko je bilo v Športnam parku 3:2. Bila pa je uspešna v polfinalu lanskega pokalnega tekmovanja, ko je na stadionu Ob jezeru slavila z 1:0, na povratni tekmi pa z 2:1.
0'
  Rudar prihaja v Športni park brez kaznovanega Nemanje Stjepanovića. V goriški ekip je nared tudi Makinwa, ki je okreval po poškodbi.
0'
  V enajstericah brez presenečenj.
0'
  Rudar: Rozman, Firer, Črnčič, Kocič, Jelič, Jahič, Tolimir, Klinar, Bolha, Radujko in Knezovič. #GOvRU
0'
  Gorica: Simčič, Enow, Modolo, Vetrih, Majcen, Žigon, Arčon, Džuzdanovič, Jogan, Pasqualini in Johnson. #GOvRU
0'
  Tekmo bo vodil Damir Skomina, ki se približuje stoti prvoligaški tekmi. #GOvRU
0'
  V Novi Gorici svež nedeljski poletni večer s temperaturo 23° celzija. #GOvRU
0'
  Ekipi prihajata na igrišče, tekma se začenja.
0'
  S sredine začenja Rudar.
1'
1'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Kocič. Utrpel ga je Dejan Žigon.
2'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Jelič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
4'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
7'
  Luka Majcen v prepovedanem položaju.
8'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Alen Jogan.
8'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Leon Črnčič.
12'
  Sandi Arčon v prepovedanem položaju.
13'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Milan Kocič.
13'
  Marshal Mfon Johnson je dobil rumeni karton.
14'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Solomon Enow. Utrpel ga je Senad Jahič.
15'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Kocič.
16'
  Po odbiti žogi je z volejem udaril Kocić, a je streljal v naročje Simčiča.
18'
  Zaenkrat zelo taktična tekma. #GOvRU
18'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Utrpel ga je Lorenzo Pasqualini.
19'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
21'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Ivan Firer.
22'
  Dragan Jelič je dobil rumeni karton.
23'
  Jelič je "odigral" padec na robu kazenskega prostora.
24'
  Džuzdanovič je preigral vratarja, nato pa mu je žoga pobegnila proti gol-out liniji in poslal je predolg predložek na drugo stran kazenskega prostora.
25'
  Gorica ima udarec iz kota.
26'
  Streljal je Marshal Mfon Johnson, a mimo vrat.
27'
30'
  Amel Džuzdanovič v prepovedanem položaju.
32'
  Streljal je Senad Jahič, a mimo vrat.
35'
  Klemen Bolha je podrl Arčona in 11 - metrovka. #GOvRU
35'
Gol (11m)
  GOOOL! Dejan Žigon je zadel enajstmetrovko!
36'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Denis Klinar.
39'
39'
  Streljal je Ivan Knezovič, a mimo vrat.
41'
41'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Leon Črnčič.
42'
43'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Leon Črnčič.
43'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
44'
  Dejan Žigon v prepovedanem položaju.
44'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Utrpel ga je Dejan Žigon.
44'
45+1'
45+1'
  Skromen prvi polčas in prednost Gorice po strelu Žigona z enajstmetrovke. #GOvRU
46'
46'
  Brez menjav v drugem polčasu.
47'
  Streljal je Denis Klinar, a mimo vrat.
48'
  Klinar je sprožil visoko preko gola.
48'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Lorenzo Pasqualini. Utrpel ga je Milan Kocič.
50'
  Streljal je Dejan Žigon, a mimo vrat.
50'
  Po uporabni globinski podaji, je Žigon z leve strani kazenskega prostora streljal preko gola. #GOvRU
51'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
53'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Senad Jahič.
53'
  Še naprej zelo taktična tekma z rahlo gostujočo pobudo.
54'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Milan Kocič.
55'
55'
  Močan strel Jahiča s prostega strela, a nenatančen.
56'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
57'
  Menjava: iz igre Nikola Tolimir, v igro Mario Babič.
58'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Senad Jahič.
60'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dalibor Radujko.
61'
  Nizek strel Radujka z roba kazenskega prostra, Simčič brani. #GOvRU
61'
62'
  Rudar vse odločneje stiska obroč okrog goriškega kazenskega prostora.
65'
  GOOOL! Zadel je Dragan Jelič!
67'
  Po ostri podaji z desne, je v naletu žogo zadel Jelič in jo iz bližine poslal pod prečnik domačih vrat. 1:1. #GOvRU
68'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
69'
  Rudar je zasluženo izenačil, saj je vnovčil terensko premoč.
69'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson.
74'
  Menjava: iz igre Luka Majcen, v igro Ezekiel Isoken Henty.
75'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
77'
  Menjava: iz igre Dragan Jelič, v igro Enis Saramati.
77'
  Strelec izenačujočga zadetka zapušča igro zaradi poškodbe.
80'
80'
  Amedej Vetrih je dobil rumeni karton.
80'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Saramati. Utrpel ga je Stephen Ayodele Makinwa.
80'
  Enis Saramati je dobil rumeni karton.
85'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Firer.
85'
  Silovit prodor Firerja in nizek strel, Simčič na pravem mestu. #GOvRU
85'
  Menjava: iz igre Milan Kocič, v igro Nejc Plesec.
86'
  Vetrih je strel blokiral z roko in enajstmetrovka. #GOvRU
87'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Amedej Vetrih je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
87'
Gol (11m)
  GOOOL! Ivan Firer je zadel enajstmetrovko!
87'
  Firer je zanesljivo zadel za preobrat; 1:2. #GOvRU
89'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Senad Jahič. Utrpel ga je Dejan Žigon.
90'
  Menjava: iz igre Dejan Žigon, v igro Miha Kokol.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+1'
90+2'
  Rudar je zasluženo izpeljal preobrat, saj je bil v drugem polčasu boljši tekmec.