25. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  20.03.2015 ob 19.00

Zavrč

1 : 0

Kalcer Radomlje

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Anželj Borut (2. pomoč) , Fekonja Štefan (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 3

0'
  Pozdravljeni, ljubitelji nogometa! V Zavrču pričakujemo prvo tekmo 25. kroga Prve lige Telekom Slovenije. V Halozah gostuje ekipa Radomelj. #ZAvRA
0'
  Zavrčani so že nekaj časa trdno zasidrani na sredini lestvice. Spomladanski izkupiček je polovičen. Doma ne oddajajo točk, v gosteh so dvakrat izgubili, a bili nazadnje v Mariboru organizirani, z jasno usmeritvijo. Slovenski prvaki so imeli veliko težav. #ZAvRA
0'
  Radomljani so med tem osamljeni na zadnji poziciji, a spomladanske štiri osvojene točke predstavljajo tretjino celotnega dosedanjega iztržka. #ZAvRA
0'
  Danes bodo tretji gostje na prenovljenem završkem objektu. Ob zahtevnem obisku se bodo soočili z igriščem, ki ni v dobrem stanju. Prenova, z izdelavo druge drenaže, je pustila posledice. #ZAvRA
0'
  Tudi boljši poznavalci slovenskega prvenstva se morajo navaditi na številne spremembe v završki ekipi. Iz prejšnjega leta je le nekaj nogometašev. #ZAvRA
0'
  Še en novinec, trener Ivica Solomun, je v začetno enajsterico danes uvrstil naslednje nogometaše: Petrović, Cvek, Kiš, Muminović, Polić, Mitrović, Antić, Datković, Đukić, Matjašić, Novoselec. #ZAvRA
0'
  Dejan Djuranović, strateg Radomelj, zaupa postavi: Ivačič, Teinović, Zukić, Avbelj, Furuyama, Stoiljković, Zorc, Balkovec, Rems, Jazbec, Đurković. #ZAvRA
0'
  Tretja medsebojna tekma ekip v tej sezoni. Obe prejšnji so v 2:1 dobili nogometaši iz Haloz. #ZAvRA
0'
  Za sodniške odločitve bo danes v največji meri skrbel Miran Bukovec. #ZAvRA
0'
  Ekipi sta končali ogrevanje. #ZAvRA
0'
  Prihod moštev na teren, neravno površino, ki bo oteževala delo nogometašem.
1'
3'
  Miren uvod, brez prekinitev.
3'
  Streljal je Ante Mitrovič, a mimo vrat.
6'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Mitrovič. Utrpel ga je Rok Jazbec.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tomislav Kiš. Ivačič na mestu.
7'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Jazbec. Utrpel ga je Sanin Muminovič.
7'
  Streljal je Jure Matjašič, a mimo vrat.
8'
  Zavrč je bil blizu vodstva! Podaja Matjašiča, bil je prosti strel ob levi stranski črti, se je izkazala za nevaren udarec. Soigralci pred golom žoge niso uspeli potisniti v mrežo, končala je ob levi vratnici.
12'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Anže Zorc.
15'
  GOOOL! Zadel je Tomislav Kiš!
16'
  Vodstvo domačih! Izjemna visoka podaja Antića je preletela gostujoče branilce, sledil je krasen sprejem Kiša in rutinski zaključek pred Ivačičem. #ZAvRA
20'
  Prevlada Zavrčanov in zasluženo vodstvo.
25'
  Mirna tekma. Brez razburjenj.
27'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Lovro Cvek.
27'
  Tomaž Avbelj je dobil rumeni karton.
28'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Jazbec. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
28'
  Rok Jazbec je dobil rumeni karton.
32'
  Redke so tekme s tako malo prekinitvami. Stanje igrišča zelo otežuje všečno kombiniranje.
34'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Toni Datkovič.
35'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
36'
  Streljal je Tomaž Avbelj, a mimo vrat.
40'
  Več završkih poskusov prebijanja nasprotne obrambe. Manjka konkretnejši zaključek.
41'
  Menjava: iz igre Tomaž Avbelj, v igro Luka Cerar.
41'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tomislav Kiš. Zopet odličen sprejel posojenega igralca Hajduka. Ob udarcu v kazenskem prostoru je žoga zadela enega od branilcev v rumenih dresih, oplazila vratnico in končala v kotu. #ZAvRA
41'
  Zavrč ima udarec iz kota.
45'
  Streljal je Sebastijan Antič, a mimo vrat.
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Matjašič.
45'
  Še ena velika priložnost! Balkovec ni uspel ustaviti visoke podaje proti Matjašiču. Soočenje slednjega z Ivačičem je pripadlo vratarju. #ZAvRA
45+1'
45+2'
45+2'
  Vodstvo gostiteljev je posledica boljše igre. Igralci Radomelj povsem brez priložnosti.
46'
48'
  Tudi na začetku drugega polčasa premoč Zavrča.
49'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastijan Antič. Utrpel ga je Luka Cerar.
50'
  Radomlje ima udarec iz kota.
52'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Sanin Muminovič.
52'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Mitrovič. Utrpel ga je Dalibor Teinovič.
55'
  Menjava: iz igre Jure Matjašič, v igro Eros Grezda.
59'
60'
  Menjava: iz igre Dušan Stoiljkovič, v igro Goran Vuk.
62'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Zorc. Utrpel ga je Dejan Polič.
65'
  Streljal je Sanin Muminovič, a mimo vrat.
65'
  Prva priložnost v drugem delu. Vratar Ivačič je ob podaji zletel mimo žoge, Muminović pa z leve streljal mimo gola.
65'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Zukič. Utrpel ga je Sanin Muminovič.
66'
  Aleksander Zukič je dobil rumeni karton.
66'
71'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Novoselec. Utrpel ga je Anže Zorc.
72'
  Streljal je Ante Mitrovič, a mimo vrat. Z dvajsetih metrov, daleč od uspeha.
73'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Toni Datkovič.
74'
  Radomljani uspejo priti do kazenskega prostora, občasno do kakšnega predložka, a ostajajo brez nevarnega poskusa.
74'
  Menjava: iz igre Ante Mitrovič, v igro Karlo Težak.
76'
78'
  Vendarle obetavna akcija gostov. Vuk je zgrešil žogo.
78'
  Menjava: iz igre Aleksander Zukič, v igro Janez Zavrl.
79'
  Igralci Radomelj ta čas več poskušajo, poskušajo kombinirati.
81'
  Menjava: iz igre Tomislav Kiš, v igro Rok Zorko.
85'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Zorko. Utrpel ga je Jure Balkovec.
85'
  Streljal je Eros Grezda, a mimo vrat.
86'
  Najlepša poteza v drugem polčasu. Preigravanje v kazenskem prostoru je Grezda nadgradil s strelom mimo desne vratnice. Bil je blizu uspeha. #ZAvRA
87'
  Streljal je Anže Zorc, a mimo vrat.
87'
88'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Rems. Utrpel ga je Sanin Muminovič.
89'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Karlo Težak.
90'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Novoselec. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
90'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Jazbec. Strel z glavo, Ivačič brez težav.
90+1'
  Karlo Težak v prepovedanem položaju.
90+2'
  Tri minute sodniškega dodatka že tečejo.
90+3'
  Gostitelji zadovoljni z izidom, branijo vodstvo.
90+3'
  Eros Grezda v prepovedanem položaju.
90+4'
90+4'
  Zadetek iz prvega polčasa je bil dovolj za tretjo završko zmago v nadaljevanju sezone. Brez nepozabne predstave v Halozah, v drugem delu je bilo priložnosti še manj. Pozdrav do prihodnjič.