35. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  23.05.2015 ob 17.00

Zavrč

1 : 2

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Ajdovec Rafael (1. pomoč), Prelog Gorazd (2. pomoč) , Benc Uroš (4. sodnik) , Bukovec Miran (5. sodnik) , Podgoršek Marko (6. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Dragi ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni iz Športnega parka vZavrču, kjer se bosta ob 17. uri med seboj pomerili moštvi Zavrča ter Olimpije.
0'
  Kljub temu, da so si domači nogometaši že zagotovili peto mesto na prvenstveni razpredelnici, jim danes motiva ne bo zmanjkalo.
0'
  Ne le, da so jih Ljubljančani v letošnji sezoni premagali kar trikrat, čas je namreč tudi, da se za konec prekine še neuspešna serija petih domačih tekem brez zmage. #ZAvOL
0'
  Trener Ivica Solomun bo lahko računal prav na vse nogometaše, tako da so dani vsi pogoji, da se Haložani od domačih navijačev poslovijo s skalpom uglednega tekmeca.
0'
  A ranjeni "zmaji" imajo svojo računico, saj za njih še prvenstvo ni končano!
0'
  Poraz v minulem krogu proti Celjanom, jih bo najverjetneje stal nastopov v evropskih tekmovanjih, a kot sami pravijo se bodo borili do konca.
0'
  "Grofje" so namreč med tednom izgubili v finalu pokalnega tekmovanja s Koprom, kar pomeni, da na mednarodno prizorišče vodijo le prva tri mesta v prvenstvu.
0'
  Nogometaši Olimpije imajo sicer še vedno nekaj teoretičnih možnosti za preboj na tretjo pozicijo, za kar pa potrebujejo dve zmagi in izdatno pomoč zadnjeuvrščenih Radomelj, ki morajo danes poraziti Domžale.
0'
  Ljubljančani se bodo v boj za Evropo podali brez dosedanjega trenerja Darka Karapetroviča, ki ga je začasno nasledil Aleksander Radosavljevič. #ZAvOL
0'
  Glavni sodnik Andrej Žnidaršič se je skupaj s pomočniki (Ajdovec, Prelog, Benc, Bukovec, Podgoršek) odločil, da kljub precej razmočenem igrišču, tekma bo!
0'
  Pa poglejmo še obe enajsterici...
0'
  Zavrč: Pridigar, Novoselec, Bogdan, Datkovič, Antič, Muminovič, Polič, Težak, Matjašič, Kelenc, Kiš. #ZAvOL
0'
  Olimpija: Brljak, Fink, Mitrovič, Žinko, Bajrič, Vukčevič, Matič, Kapun, Baskera, Šporar, Rodič. #ZAvOL
1'
4'
  Kljub obsežnim padavinam, ki so Zavrč zajele v zadnjih dneh, je igrišče dokaj dobro pripravljeno. A to še ne pomeni, da razmočena travnata površina ne otežuje dela nogometašem.
5'
  Padavine pa še kar ne pojenjajo...
6'
  Streljal je Aleksandar Rodič, a mimo vrat.
8'
  Dober prodor Matjašiča se ni končal z zaključnim strelom..
17'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Vukčevič. Utrpel ga je Doris Kelenc.
19'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
21'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Jure Matjašič.
22'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Rodič. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
22'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Darijan Matič.
23'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
23'
  Streljal je Nik Kapun, a mimo vrat.
24'
  Streljal je Darijan Matič, a mimo vrat.
26'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Aleksandar Rodič.
27'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Šporar. Utrpel ga je Luka Bogdan.
28'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Utrpel ga je Tomislav Kiš.
29'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Nik Kapun.
30'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Bogdan. Utrpel ga je Aleksandar Rodič.
31'
  Streljal je Rok Baskera, a mimo vrat.
32'
  Zavrč ima udarec iz kota.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Polič, vratar Brljak pa je žogo še z zadnjimi močmi izbil v kot.
32'
32'
33'
  Ivan Novoselec je z roba kazenskega prostora meril nekoliko previsoko.
37'
  Zaradi poškodbe vratarja Brljaka je tekma prekinjena.
38'
  Tekma se med tem že nadaljuje...
39'
40'
41'
  Obetavna priložnost Šporarja je splavala po vodi brez zaključnega udarca.
41'
42'
43'
  Menjava: iz igre Darko Brljak, v igro Aleksander Šeliga.
44'
  Vratar Brljak je igrišče zapustil zaradi poškodbe zadnje lože na levi nogi. #ZAvOL
45'
  GOOOL! Po podaji Kelenca je neogretega vratarja Šeligo z diagonalnim strelom po tleh premagal Kiš.
45+3'
45+4'
45+4'
  V težkih razmerah za igro so se v prvem polčasu bolje znašli domači nogometaši, ki so si z golom Kiša, tik pred odmorom, zagotovili minimalno prednost pred nadaljevanjem.
45+4'
  Olimpija se tako vse bolj oddaljuje od evropskih tekmovanj... #ZAvOL
46'
46'
  Menjava: iz igre Aleksandar Rodič, v igro Miran Burgič.
48'
  Streljal je Matic Fink, a mimo vrat.
50'
  Tekmo še naprej spremlja močan dež.
51'
52'
  Olimpija ima udarec iz kota.
53'
  "Luža" je preprečila izredno obetaven protinapad Kelenca in Matjašiča, ki sta šla sama proti osamljenemu branilcu Olimpije, Mitroviču.
54'
  Streljal je Jure Matjašič, a mimo vrat.
54'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Karlo Težak.
54'
  Nemanja Mitrovič je dobil rumeni karton.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andraž Šporar, dobro postavljeni vratar Pridigar pa je žogo še izbil nazaj v polje.
56'
  GOOOL! Po podaji Baskere, je najvišje skočil Nemanja Mitrovič, ki je z glavo izenačil rezultat!
60'
  Z glavo je streljal Tomislav Kiš, a mimo vrat.
61'
  Toni Datkovič je dobil rumeni karton.
62'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Darijan Matič.
64'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Karlo Težak. Utrpel ga je Darijan Matič.
64'
  Jure Matjašič je dobil rumeni karton.
65'
  Razmere za igro so vse težje...#ZAvOL
66'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Dejan Polič.
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Matjašič.
70'
71'
  Menjava: iz igre Karlo Težak, v igro Bojan Đukič.
71'
72'
  Kakšna priložnost za domačine! Na petih metrih se je nenadoma sam znašel Toni Datkovič, kateremu namero je prebral vratar Šeliga.
74'
  Po neodločnem posredovanju Pridigarja, se je velika priložnost ponudila še Miranu Burgiču, ki pa jo je nespretno zapravil.
75'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sanin Muminovič, Šeliga pa se je znova izkazal.
75'
  Andraž Šporar v prepovedanem položaju.
76'
  Streljal je Luka Žinko, a mimo vrat.
78'
  Menjava: iz igre Doris Kelenc, v igro Mateo Monjac.
78'
  Menjava: iz igre Rok Baskera, v igro Josip Golubar.
81'
  Luka Bogdan je igral z roko.
84'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Žinko, ki pa je meril v naročje Pridigarja.
85'
  Miran Burgič v prepovedanem položaju.
87'
  Tomislav Kiš v prepovedanem položaju.
88'
  Menjava: iz igre Jure Matjašič, v igro Miha Korošec.
89'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Miran Burgič.
89'
  GOOOL! Lepa kombinacija gostujočih nogometašev! Nekdanji Zavrčan, Golubar je podal iz leve strani, Burgič je s prsmi odložil žogo do Šporarja, ki je z natančnim strelom z roba kazenskega prostora zagotovil Olimpiji zmago.
90+1'
  Dvanajsti gol Šporarja v sezoni! #ZAvOL
90+3'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Kapun. Utrpel ga je Tomislav Kiš.
90+3'
  Nik Kapun je dobil rumeni karton.
90+3'
90+3'
  Naposled so gostje vendarle uspeli obrniti tekmo v svojo prid, kar pa jim ne zadošča za končno tretje mesto, saj so se zmage veselile tudi Domžale!