3. krog |  Novo mesto, Portoval |  02.08.2015 ob 18.30

Krka

1 : 2

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Rojko Gregor (2. pomoč) , Patarić Dejan (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Ponis Roberto (6. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Spoštovani, lepo pozdrav iz Portovala, kjer bomo spremljali srečanje 3. kroga PLTS med Krko in Gorico. #KRKGOR
0'
  Krka bo prvič v sezoni 2015/16 zaigrala pred domačim občinstvom. #KRKGOR
0'
  Do zdaj je s svojimi predstavami navdušila, saj je premagala Rudar, poleg tega pa je bila v igri za zmago tudi v Celju, kjer so podprvaki v izdihljajih srečanja izenačili preko Firerja.
0'
  Tudi Novogoričani so v sezono vstopili obetavno. V dveh krogih so zabeležili poraz in zmago. V Ljubljani je bila boljši nasprotnik Olimpija, medtem ko vrtnice v Velenju odpravile Rudar.
0'
  Do danes sta se moštvi pomerili dvanajstkrat. Trikrat je bila boljša Krka, šestkrat Gorica, medtem ko sta se moštvi trikrat razšli z delitvijo točk.
0'
  Postava Krke: Mitrović, Collins, Ejup, Dežmar, Marotti, Mojstrovič, Fuček, Welbeck, Dangubić, Kastrevec in Novinić. #KRKGOR
0'
  Postava Gorice: Sorčan, Jogan, Kavčič, Celcer, Širok, Kolenc, Martinović, Džuzdanović, Arčon, Burgić in Eleke. #KRKGOR
0'
  Tokrat v postavi Krke ni poškodovanega Vučkiča.
1'
3'
  Tekmo sta tekmeca začela precej rezervirano, žoga je večino časa na sredini igrišča.
5'
  Po dobro odigranem protinapadu je s strelom z 20 metrov poizkusil Mojstrovič, a je žoga končala mimo leve vratnice.
6'
  Strel v okvir vrat. Poskusil je Enes Novinič, malo dela za Sorčana.
9'
  Gostitelji so nekoliko bolj igrivi v napadu. Zdaj je Kastrevec meril proti golu, a je zadel enega od gostujočih nogometašev.
9'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
10'
  Streljal je Sandi Arčon, a povsem mimo vrat.
11'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Bruno Marotti.
12'
  Gorica ima udarec iz kota.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amel Džuzdanovič.
13'
  Strel v okvir vrat! Arčon je pripravil strel Kolenc, ki je poizkusil z močnim strelom z 20 metrov, a je eden od Dolenjcev žogo izbil v kot!
13'
14'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
15'
  Krka ima udarec iz kota.
16'
  Po podaji iz kota je na drugi vratnici streljal Kastrevec, a mimo mimo desne vratnice.
16'
  Prekršek je utrpel Amel Džuzdanovič .
17'
  Žiga Kastrevec v prepovedanem položaju.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miran Burgič, a preveč po sredini vrat, da bi lahko resno ogrozil Mitroviča.
19'
20'
  Dangubi je z leve strani natančno podal do Kastrevca, ki je v kazenskem prostoru z glavo meril preko vrat!
21'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič.
21'
  Streljal je Bruno Marotti, a mimo vrat.
21'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
23'
  Po izvrstnem preigravanju Collinsa na levi strani, je do strela z dobrih 20 metrov prišel Mojstrovič, ki je močno sprožil proti vratom, a je njegov strel Sorčan z veliko mero truda izbil v kot.
23'
24'
24'
  Streljal je Nana Addo Welbeck-Maseko, a mimo vrat.
25'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Josip Fuček.
28'
  Welbeck je potegnil v kazenski prostor, kjer se je na petih metrih povsem s strani odločil za podajo in poskrbel za nekaj razburjenja med navijači, ki menijo, da bi moral streljati na gol.
28'
28'
29'
  Ekele je v kazenskem prostoru odvzel žogo Welbecku in pripravil strel Džuzdanoviću, ki je z levico meril naravnost v vratarja Mitroviča!
31'
  GOOOL! Zadel je Josip Fuček! Po podaji Kastrevca je hrvaški vezist poskrbel za pravo mojstrovino! V kazenskem prostoru je sprožil iz obrata. Žoga se je od tal odbila preko Sorčana in nato od vratnice končala v golu.
33'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
34'
  Nana Addo Welbeck-Maseko je dobil rumeni karton.
34'
  Streljal je Uroš Celcer, a je zadel živi zid.
38'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Enes Novinič.
40'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
40'
  Nogometaši Gorice zahtevajo igro z roko v kazenskem prostoru, a glavni sodnik Skomina ni dosodil ničesar.
40'
41'
  Žoga v mreži Gorice, a je stranski sodnik dvignil zastavico, saj je bil Dangubič v prepovedanem položaju! #KRKGOR
42'
  GOOOL! Zadel je Amel Džuzdanovič! Sam se je znašel v kazenskem prostoru, kjer mu s kakšnih 10 metrov ni bilo težko zaključiti.
43'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Filip Dangubič.
44'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
45+1'
46'
49'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tine Kavčič. Utrpel ga je Enes Novinič.
50'
52'
  Blessing Chibuike Eleke v prepovedanem položaju, sicer je imel prosto pot do gola.
53'
53'
  GOOOL! Mojstrovina Široka, ki je po odbiti žogi neubranljivo zaključil s kakšnih 25 metrov!
55'
  Prekršek je utrpel Jaka Kolenc .
56'
57'
  Streljal je Dino Martinovič, a preko vrat!
58'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Bruno Marotti.
59'
  Streljal je Filip Dangubič, a mimo vrat.
59'
  Matija Širok v prepovedanem položaju.
60'
  Menjava: iz igre Filip Dangubič, v igro Marin Perič.
61'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Jamilu Collins.
64'
  Gostje po drugem zadetku niso popustili in še naprej poizkušajo doseči zadetek, medtem ko je farmacevtom nekoliko popustila koncentracija, kar se kaže v kar precejšnjem številu izgubljenih žog.
64'
  Strel v okvir vrat! Džuzdanović je lepo zaposlil Elekeja, ki je s 10 metrov z desne strani sprožil na gol, a je bil vratar Mitrovič dobro postavljen.
64'
66'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Utrpel ga je Bruno Marotti.
67'
  Sandi Arčon je dobil rumeni karton.
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček. Malo dela za Sorčana.
70'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Jamilu Collins.
71'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Kolenc. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
72'
  Iz prostega strela je poizkusil specialist za tovrstne strele Ejup, ki je dodobra ogrel dlani Sorčana!
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enes Novinič.
73'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
74'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
74'
  Dino Martinovič je dobil rumeni karton.
75'
75'
  Po udarcu iz kota je streljal Collins, a preko vrat.
76'
  Menjava: iz igre Miran Burgič, v igro Andrej Kotnik.
77'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Kotnik. Utrpel ga je Bruno Marotti.
79'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jamilu Collins. Utrpel ga je Alen Jogan.
79'
Rdeči karton
  Jamilu Collins dobil neposredni rdeči karton zaradi grobega prekrška in mora z igrišča.
79'
  Amel Džuzdanovič je dobil rumeni karton.
82'
  Streljal je Marin Perič, a mimo vrat.
82'
  Menjava: iz igre Enes Novinič, v igro Urban Kramar.
83'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
83'
  Strel v okvir vrat! Spet prava bomba Ejupa v spodnji desni del mreže, a je odlično posredoval Sorčan in preprečil izenačenje!
83'
  Marin Perič v prepovedanem položaju.
84'
  Prekršek je utrpel Žiga Kastrevec .
86'
  Goričani imajo igralca več na igrišču in v tem trenutku nadzirajo potek srečanja.
87'
  Po dobro podaji v kazenski prostor je streljal Eleke, a mimo leve vratnice.
87'
88'
  Menjava: iz igre Josip Fuček, v igro Matej Potokar.
88'
89'
90'
90'
  Tri minute podaljška.
90+3'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Kotnik. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.