16. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  31.10.2015 ob 15.30  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

0 : 1

Zavrč

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Ajdovec Rafael (1. pomoč), Prelog Gorazd (2. pomoč) , Drečnik Davor (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep pozdrav iz Domžal, kjer je čudovito sončno popoldne. Vse je že nared za spodad Domžal in Zavrča.
0'
  Domžale : Vidmar; Horić, Blažič, Dobrovoljc ; Trajkovski, Skubic, Horvat, Majer ; Morel, Črnic; Vuk Zavrč: Bajza; Novoselec, Rogač, Datkovič, Glavina; Polič, Cvek, Batrovič, Kokorovič, Matjašič; Riera
0'
  Zavrč je v medsebojnih dvobojih v manjši prednosti, če Domžale zmagajo bodo stanje izenačili.
0'
  Med tednom sta obe ekipi igrali pokalno tekmo. Domžalčani so doma doživeli hladen tuš, saj je Koper v zaključku tekme prišel do minimalne zmage z 0:1. V Kopru imajo že čez nekaj tednov popravni izpit. Zavrč je zmagal na Ptuju pri Dravi z 0:3 in se že uvrstil v polfinale pokala Slovenije. Premieri gol je dosegel tudi Riera, ki je poskrbel za evrogol iz prostega strela.
0'
  Prva medsebojna tekma v Zavrču se je končala z 0:0. Na tisti tekmi je debitiral sedaj že bivši trener Slavko Matić, ki je danes na koprski klopi.
0'
  Tudi danes bo v moštvu Zavrča na klopi debitant. To je Milko Đurovski, ki že ima izkušnje iz Prve lige.
0'
  Domžalčani v prvenstvu še vedno držijo niz devetih tekem neporaženosti. Nazadnje so klonili doma proti Gorici, v super tekmi, ki je bila odigrana v sredini avgusta.
0'
  Zavrč je v prvenstvu brez zmage že več kot mesec dni.
1'
2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alberto Riera Ortega. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
2'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
8'
  Streljal je Dejan Polič, a mimo vrat.
9'
  Zaenkrat miren začetek tekme. Ena polpriložnost na vsaki strani, z brez prave nevarnosti.
9'
  Zavrč ima udarec iz kota.
10'
  Veljko Batrovič v prepovedanem položaju.
12'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
14'
  Domžalčani tekme niso začeli najbolje, na kar opozarja tudi domači trener.
14'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Ed Kevin Kokorovič.
14'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Denis Glavina.
17'
  Obe ekipi sta v zgornjem delu lestvice, Domžalčani bi se z zmago lahko utrdili na drugem mestu, medtem ko bi Zavrč z zmago ujel Mariborčane.
17'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Dejan Polič.
18'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Toni Datkovič.
20'
  Riera je poslal dober predložek pred vrata, kjer je meril Datkovič, lahko delo za Vidmarja.
22'
  Matic Črnic v prepovedanem položaju.
23'
  Še naprej v Domžalah brez tiste prave priložnosti. Obe ekipi stežka prihajata do priložnosti, kot smo pričakovali smo dobili čvrst dvoboj dveh moštev, ki znata igrati izjemno disciplinirano.
25'
  Na tribunah v Domžalah navija tudi 17 navijačev gostujoče ekipe.
26'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Žan Majer.
26'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Toni Datkovič.
27'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
27'
  Lovro Cvek je dobil rumeni karton.
28'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Denis Glavina.
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alberto Riera Ortega. Utrpel ga je Žan Majer.
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Novoselec. Utrpel ga je Matic Črnic.
33'
37'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Batrovič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
38'
  Oba vratarja še naprej nimata resnega dela. Precej prekrškov, agresivna igra obeh ekip in malo lepih akcij.
38'
  Pravi taktičen boj teh dveh ekip v tem prvem polčasu.
39'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Lovro Cvek.
40'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
40'
  Ed Kevin Kokorovič je dobil rumeni karton.
42'
42'
  Alberto Riera Ortega je dobil rumeni karton.
43'
  Tudi Riera je prejel rumeni karton, brez milosti za bivšega zvezdnika Liverpoola, ki je s hrbta podrl prodirajočega Majerja.
43'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
43'
  Majer je sprožil proti oblakom.
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Benjamin Thomas Romain Morel.
45+1'
  Morel je dobro sprožil od daleč, Bajza je bil dobro postavljen.
45+1'
45+1'
  Prvi polčas je prinesel izenačen boj in malo priložnosti. Prav gotovo bi si želeli več priložnosti, namesto tega pa smo videli izjemen taktičen boj.
46'
47'
  Streljal je Alberto Riera Ortega, a mimo vrat.
47'
  Gaber Dobrovoljc je dobil rumeni karton.
49'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Žan Majer.
49'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
50'
  Med polčasom sta se pri Domžalah intenzivno ogrevala Šišič in Juninho, ki še čakata na vstop v igro.
50'
51'
  Domžalčani v drugem polčasu kažejo nekaj več želje, igra se odvija na gostujoči polovici.
52'
  Domžale ima udarec iz kota.
53'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Utrpel ga je Jure Matjašič.
58'
  Streljal je Lucas Mario Horvat, a mimo vrat.
60'
  Pritisk Domžal, streljal je Morel a strel je bil blokiran s strani gostujočih branilcev.
60'
  Menjava: iz igre Jure Matjašič, v igro Dejan Glavica.
64'
  Streljal je Matic Črnic, a mimo vrat.
66'
  Igra je v zadnjih minutah vendarle nekoliko bolj živahna. Domači si očitno nekoliko bolj želijo zmage, saj kažejo več napadalnih ambicij.
66'
  Menjava: iz igre Slobodan Vuk, v igro Matej Podlogar.
66'
  Menjava: iz igre Benjamin Thomas Romain Morel, v igro Aladin Šišič.
67'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Lovro Cvek.
68'
  Dvojna menjava pri domačih. Iz igre sta odšla dva izmed najpomembnejših Domžalčanov v letošnji sezoni, Morel in Vuk. Očitno trener Elsner malenkost razmišlja tudi o sredini povratni pokalni tekmi na Bonifiki.
69'
  Domači zahtevajo igro z roko. Zanimivo bo videti počasni posnetek. Domača klop se ne more sprijazniti s sodniško odločitvijo.
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic.
70'
70'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Gaber Dobrovoljc je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
73'
  Zavrč ima igralca več. Vse bolj se v igro vključuje tudi Riera, ki išče žogo. Danes je že pokazal nekaj lepih potez in vidi se da ima bogate izkušnje in ogromno nogometnega znanja.
73'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Batrovič. Utrpel ga je Nejc Vidmar.
74'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Toni Datkovič.
77'
78'
  Pravkar me je novinarski kolega opozoril na igranje z roko Zavrča, počasni posnetek je pokazal, da je Zavrč igral z roko in Domžale bi morale dobiti enajstmetrovko.
79'
  Domači imajo igralca manj, a veliko več tečejo in se borijo za padlega borca Dobrovoljca.
79'
  Menjava: iz igre Ed Kevin Kokorovič, v igro Zlatan Muslimovič.
80'
81'
  Še naprej izid neodločen, golov ni. Je pa drugi polčas veliko bolj zanimiv kot prvi.
82'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Denis Glavina.
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aladin Šišič.
84'
  Menjava: iz igre Žan Majer, v igro Darko Zec.
85'
  Domači so že opravili vse menjave. Đurovski na klopi Zavrča ima na voljo še eno.
85'
  Potem, ko so domači ostali z desetimi igralci je sledilo nekaj minut pritiska Zavrča, zdaj se je tempo umiril.
86'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Alberto Riera Ortega.
86'
87'
  V drugem delu so domači nekajkrat poizkušali od daleč, a Bajza je bil vsakič dobro postavljen.
90'
  Streljal je Darko Zec, a mimo vrat.
90'
  Še en strel Domžal, tokrat z ogromno razdalje Zec mimo vrat.
90'
  Dve minuti sodnikovega dodatka.
90+1'
90+1'
  Odlična akcija Zavrča, z drsečim štratom izbija Horić.
90+1'
  GOOOL! Zadel je Zlatan Muslimovič!
90+2'
  Po kotu je do žoge prišel Muslimović, domači spet zahtevajo igro z roko, do katere naj bi prišlo pred strelom. Več bo spet pokazal počasni posnetek.
90+3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Novoselec. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
90+3'
  Veljko Batrovič je dobil rumeni karton.
90+3'
  Menjava: iz igre Veljko Batrovič, v igro Francesco Tahiraj.
90+5'
90+5'
  Zavrč je bil v zaključku tekme spretnejši in srečnejši. Odločilni gol za zmago je po kotu dosegel Muslimović.
90+5'
  Zavrč je po točkah ujel Maribor, Domžale ostajajo na drugem mestu. S tem porazom je bila prekinjena tudi serija neporaženosti domače ekipe v prvenstvu, ki je trajala kar devet tekem.