33. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  06.05.2016 ob 19.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

Zavrč

0 : 1

Celje

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Kepe Štefan (1. pomoč), Šinkovec Bojan (2. pomoč) , Bukovec Miran (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 1

0'
  Privrženci slovenskega prvoligaškega nogometa, prisrčen pozdrav iz Zavrča! 33. krog Prve lige Telekom Slovenje bo raztegnjen na tri dni, z uvodno tekmo med Zavrčem in Celjem.
0'
  Ne bo v središču pozornosti v tem krogu, ta bo jutri usmerjena v Ljubljano, v derbi med Olimpijo in Mariborom, si pa obetamo zanimiv obračun štajerskih tekmecev.
0'
  To bo zadnje srečanje Zavrča in Celja v sezoni. Na prejšnjih so jeseni dvakrat zmagali Celjani (2:1 doma in 1:0 v Halozah), marca je bil izid neodločen (0:0).
0'
  Glede na trenutno formo, so upravičene njihove smele napovedi tudi pred današnjo tekmo. Odkar je vodenje ekipe prevzel Robert Pevnik, Celjani še niso izgubili, postali so tudi finalisti pokalnega tekmovanja.
0'
  Zavrčane je zelo prizadel izpad v polfinalu proti Mariboru. Posledice so bile vidne na zadnjih treh tekmah v prvenstvu. Haložani sicer niso zmagali že pet krogov.
0'
  Obenem jih pestijo poškodbe (Cvek, Batrović), zlasti pa pogrešajo klasičnega napadalca. Spomladi so na desetih tekmah dosegli le šest golov.
0'
  Celjani so osmi na lestvici, a le dve točki za petim Zavrčem. Z zmago bi jih torej na lestvici prehiteli. #ZAVCEL
0'
  Haložani niso premagali Celjanov od julija 2014 oziroma že šest prvenstvenih tekem. #ZAVCEL
0'
  Začetna postava Zavrča: Kovačić, Karamatić, Rogač, Matjašič, Antić, Jakšić, Pihler, Miketić, Dodlek, Kokorović. #ZAVCEL
0'
  Enajsterica Celja: Kotnik, Kous, Vrhovec, Krajcer, Miškić, De Sousa, Omoregie, Podlogar, Travner, Spremo, Hadžić. #ZAVCEL
0'
  Glavni sodnik v Zavrču bo Bojan Mertik. #ZAVCEL
0'
  Še nekaj minut do začetka tekme.
0'
  Na tekmi v Zavrču je tudi selektor slovenske izbrane vrste Srečko Katanec. #ZAVCEL
1'
3'
  Streljal je Sebastijan Antič, a mimo vrat. Z razdalje, visoko čez gol.
4'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Rogač. Utrpel ga je Erico Henrique Esteves De Sousa.
8'
  Mirne uvodne minute, brez priložnosti in prekinitev.
8'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Spremo. Utrpel ga je Aleks Pihler.
10'
  Streljal je Aleks Pihler, a mimo vrat. Prvo razburjenje, pred golom ni bil natančen.
11'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Miketič. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
14'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Jakšič. Utrpel ga je Jure Travner.
14'
  Nemanja Jakšič je dobil rumeni karton.
15'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Jakšič. Utrpel ga je Sunny Ogbemudia Omoregie.
19'
  Enakovredna igra, še vedno brez priložnosti.
20'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Spremo. Utrpel ga je Nemanja Jakšič.
23'
  Kombinatorna igra se zaključi na robu obeh kazenskih prostorov.
24'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Jure Travner.
24'
  Streljal je Matej Podlogar, a mimo vrat. Tudi ob prvem celjskem strelu brez nevarnosti za vratarja.
25'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Sunny Ogbemudia Omoregie. Utrpel ga je Ed Kevin Kokorovič.
27'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Aleks Pihler.
28'
  Ob ustrezni bojevitosti in prizadevnosti pogrešamo konkretnejše zaključke napadov. #ZAVCEL
29'
  Milan Spremo v prepovedanem položaju.
30'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Danijel Miškič.
33'
  Moštvi brez napak pri izpolnjevanju obrambnih zadolžitev.
34'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Timotej Dodlek.
36'
  Celje ima udarec iz kota.
37'
  Jure Matjašič v prepovedanem položaju.
38'
  Streljal je Matej Podlogar, a mimo vrat. Po protinapadu je poskusil z roba kazenskega prostora.
40'
  Streljal je Nemanja Jakšič, a mimo vrat. Kot drugi udarci v prvem polčasu, je tudi tokrat zletela daleč od cilja.
44'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Aleks Pihler.
45'
45+1'
45+1'
  Končan je polčas brez priložnosti. Moštvi nista vpisali veliko strelov, v okvir gola celo nobenega. Sta pa bili suvereni pri obrambnih nalogah.
46'
46'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Timotej Dodlek.
49'
  Zavrč ima udarec iz kota.
51'
51'
  Menjava: iz igre Milan Spremo, v igro Lovre Čirjak.
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ed Kevin Kokorovič. Prvi udarec v okvir gola, vseeno brez težav za Kotnika.
53'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Sunny Ogbemudia Omoregie. Utrpel ga je Nemanja Jakšič.
55'
  Matej Podlogar v prepovedanem položaju.
55'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Utrpel ga je Erico Henrique Esteves De Sousa.
56'
  Lovre Čirjak v prepovedanem položaju. Zadetek, ki so ga pravkar dali gostje, ni bil priznan.
57'
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Erico Henrique Esteves De Sousa. Z naskokom najlepša celjska priložnost! Po protinapadu in strelu De Souse se je izkazal vratar Kovačić.
61'
61'
  Menjava: iz igre Matija Miketič, v igro Francesco Tahiraj.
63'
  GOOOL! Zadel je Damir Hadžič!
63'
  Vodstvo Celja! Po podaji z leve vratar Kovačić ni dobro ujel žoge, ob odbijanju je žogo v mrežo potisnil branilec gostov Hadžić.
65'
  Menjava: iz igre Nemanja Jakšič, v igro Ovbokha Agboyi.
66'
  Menjava: iz igre Erico Henrique Esteves De Sousa, v igro Rudi Požeg Vancaš.
67'
  Vendarle razburljivejše nadaljevanje. Sledi završko prebujenje?
67'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Lovre Čirjak.
68'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Aleks Pihler.
69'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
69'
  Streljal je Francesco Tahiraj, a mimo vrat. Žoga je za las preletela zgornji del okvira vrat. Tahiraj je meril s 25-tih metrov, priložnost mu je z izbijanjem ponudil Kotnik.
71'
  Streljal je Aleks Pihler, a mimo vrat.
73'
74'
75'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Francesco Tahiraj. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
75'
  Francesco Tahiraj je dobil rumeni karton.
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Timotej Dodlek. Kotnik zanesljivo.
80'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ovbokha Agboyi. Utrpel ga je Lovre Čirjak.
80'
  Ovbokha Agboyi je dobil rumeni karton. Zaradi negodovanja ob sodniški odločitvi.
81'
  Streljal je Blaž Vrhovec, a mimo vrat. Iz prostega strela z roba kazenskega prostora.
82'
83'
  Streljal je Lovre Čirjak, a mimo vrat.
84'
  Streljal je Ed Kevin Kokorovič, a mimo vrat.
85'
  Menjava: iz igre Timotej Dodlek, v igro Dean Tišma.
86'
  Zavrčani prevladujejo, a si ob strnjeni celjski obrambi ne ustvarjajo priložnosti. Gosti, zadovoljni z rezultatom, prežijo na protinapade.
86'
  Streljal je Rudi Požeg Vancaš, a mimo vrat.
87'
89'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Jure Matjašič.
89'
  Matej Podlogar je dobil rumeni karton.
89'
  Priložnost za domače, prosti strel z 20-tih metrov.
90'
  Streljal je Ed Kevin Kokorovič, a mimo vrat. Žoga je oplazila nekoga v gostujoči obrambi in zletela čez gol.
90'
90+1'
  Menjava: iz igre Sunny Ogbemudia Omoregie, v igro Mario Brlečič.
90+1'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+3'
90+4'
  Zavrču zmanjkuje časa.
90+4'
90+4'
  Glede na potek tekme, je bilo pričakovati, da bo o zmagovalcu odločil en zadetek. Celjani nadaljujejo uspešen niz, završki brez zmage je vse daljši. Konkretnejši gostje so jih prehiteli na lestvici. Pozdrav do prihodnjič!