33. krog |  Nova Gorica, Športni park |  08.05.2016 ob 16.55  | Prenos: Kanal A

Gorica

0 : 2

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Friš Tadej (4. sodnik) , Goričan Vojko (5. sodnik) , Glažar Roman (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer se s tekmo Gorica – Domžale končuje 33. krog. #GORDOM
0'
  Ekipi bosta odigrali eno ključnih tekem v boju za končno tretje mesto. Domžale prihajajo nanjo s štirimi točkami prednosti in bi tudi v primeru poraza zadržale minimalno prednost.
0'
  Tekme je pomembna tudi v primeru, če bi bili ekipi po koncu sezone točkovno izenačeni, saj sta doslej dobili po eno medsebojno tekmo, zadnja se je končala z remijem.
0'
  Domžale so ekipa, ki v zadnjih sezonah iz Nove Gorice redno odnaša točke. #GORDOM
0'
  Gorica je v domačem Športnem parku nazadnje premagala Domžale 14. maja 2011 z 2:1. #GORDOM
0'
  Na zadnjih sedmih medsebojnih tekmah v Športnem parku pet zmag Domžal in dva remija. #GORDOM
0'
  Domžale so z zadnjih treh gostovanj v Novi Gorici vselej odnesle poln izkupiček. #GORDOM
0'
  V Športnem parku sta ekipi izenačeni: obe imata po enajst zmag, osemkrat sta remizirali.
0'
  V skupnem seštevku doslej 63 medsebojnih prvenstvenih tekem z bilanco 25-19-19. #GORDOM
0'
  Na prvenstveni lestvici mata obe ekipi po 13 zmag. Gorica ima 12 porazov in 7 remijev, Domžale imajo 11 remijev in 8 porazov.
0'
  Gorica je tretja na lestvici domačih tekem (7-3-6), Domžale so tretje na gostujoči lestvici (9-5-2). #GORDOM
0'
  Najboljši goriški strelec Miran Burgič je dosegel pet zadetkov, najboljši domžalski Antonio Mance pa deset.
0'
  V domžalski ekipi ni kaznovanih igralcev, Gorica je brez RifetaKapića, ki je na zadnjem gostovanju v Zavrču s prvoligaškim prvencem poskrbel za izenačenje in točko.
0'
  V domžalski ekipi igra nekdanji Novogoričan Amedej Vetrih.
0'
  Domzale: Maraval, Horič, Wilson, Črnic, Šišić, Horvat, Trajkovski, Dobrovoljc, Alvir, Husmani, Mance. #GORDOM
0'
  Gorica: Sorčan, Celcer, Škarabot, Gregorič, Burgič, Arčon, Kolenc, Osuji, Kavčič, Humar, Jogan. #GORDOM
0'
  Tekmo bo vodil Mariborčan Slavko Vinčič. Letošnja 16. tekma, skupno 106 prvoligaška. #GORDOM
0'
  V Novi Gorici je sončno vreme s temperaturo 21º celzija. #GORDOM
1'
3'
  Prvi prodor Novogoričanov, a so Domžalčani zaustavili Škarabota.
4'
  Zadržan začetek tekme.
6'
  Rahla terenska pobuda Novogoričanov.
7'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Utrpel ga je Marko Alvir.
7'
  V 8. minuti prvi prekršek na tekmi. #GORDOM
9'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Škarabot. Utrpel ga je Matic Črnic.
11'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tine Kavčič. Utrpel ga je Wilson Xavier Junior.
13'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Jan Humar.
14'
  Gorica ima udarec iz kota.
15'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miran Burgič.
17'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
18'
20'
  Še naprej brez obetavnejših napadalnih akcij.
22'
  Streljal je Antonio Mance, a mimo vrat.
23'
  Mance je sprožil z roba kazenskega prostora, a meril preko gola.
24'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Humar. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
24'
  Jan Humar je dobil rumeni karton.
26'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zeni Husmani.
26'
  Domžale ima udarec iz kota.
27'
  Močan strel Husmanija z velike razdalje in odlična obramba Sorčna ter žoga v kot. #GORDOM
28'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Utrpel ga je Miha Gregorič.
28'
29'
32'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Utrpel ga je Miran Burgič.
33'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tine Kavčič. Utrpel ga je Matic Črnic.
36'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Kenan Horič.
38'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Mance. Utrpel ga je Jaka Kolenc.
38'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Alvir. Utrpel ga je Sandi Arčon.
39'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
39'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Antonio Mance.
41'
  Streljal je Dejan Trajkovski, a mimo vrat.
41'
42'
  Trajkovski s prostega strela preko gol.
43'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Matija Škarabot.
43'
44'
  GOOOL! Zadel je Matic Črnic!
45+1'
  Črnic je na levi strani napada preigral Jogana in z nizkim strelom matiral Sorčana. #GORDOM
45+2'
45+2'
  Goričani nenatančni, Domžalčani učinkoviti.
45+2'
  Brez menjav na začetku drugega polčasa.
46'
46'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Miha Gregorič.
47'
  Uroš Celcer v prepovedanem položaju.
48'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Utrpel ga je Jan Humar.
53'
  Streljal je Jan Humar, a mimo vrat.
54'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Matic Črnic.
55'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Utrpel ga je Jan Humar.
56'
56'
  Menjava: iz igre Bede Amarachi Osuji, v igro Andrej Kotnik.
56'
  Menjava: iz igre Jan Humar, v igro Dino Martinovič.
58'
  Domžalčani držijo prednost.
58'
  Streljal je Wilson Xavier Junior, a mimo vrat.
61'
  Sandi Arčon v prepovedanem položaju.
62'
63'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Dino Martinovič.
64'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aladin Šišič.
64'
  Dober prodor Šišiča, strel v naročje Sorčana.
65'
69'
  GOOOL! Zadel je Antonio Mance!
70'
  Izjemna podaja Črnica z leve, Mance pa v slogu zanesljivega napadalca v gol za 0:2. #GORDOM
73'
  Menjava: iz igre Matic Črnic, v igro Jan Repas.
75'
  Menjava: iz igre Sandi Arčon, v igro Marko Nunič.
78'
  Dejan Trajkovski v prepovedanem položaju.
78'
  Menjava: iz igre Aladin Šišič, v igro Amedej Vetrih.
81'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amedej Vetrih.
82'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Jaka Kolenc.
82'
  Vetrih je sprožil iz obrata in zadel stativo goriških vrat. #GORDOM
85'
  Streljal je Marko Nunič, a mimo vrat.
85'
  Menjava: iz igre Antonio Mance, v igro Alvaro Rodriguez Brachi.
87'
  Miran Burgič v prepovedanem položaju.
87'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Matija Škarabot.