34. krog |  Krško, Matija Gubec Krško |  11.05.2016 ob 18.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

Krško

0 : 2

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Vidali Manuel (4. sodnik) , Mertik Bojan (5. sodnik) , Bukovec Miran (6. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Krškega, kjer bomo spremljali obračun 34. kroga med Krškim in Gorico. #KRSGOR
0'
  Današnje srečanje ima za obe moštvi precejšen pomen. Krčani morajo za potrditev obstanka doseči zmago. Pri tem jim mora pomagati tudi Koper na domači Bonifiki ne sme premagati Krke.
0'
  Novogoričani pa se še vedno krčevito borijo za tretje mesto, ki zagotavlja evropske tekme, vendar bodo morali dobiti zadnja tri srečanja in ob tem računati tudi na izdatno domžalsko pomoč.
0'
  Na treh medsebojnih prvenstvenih srečanjih sta moštvi zmagovali na domačem terenu. Dvakrat je bila boljša Gorica, enkrat Krško, zato danes lahko pričakujem napeto in izenačeno srečanje.
0'
  Zelenica na stadionu Matije Gubca je sicer dodobra namočena in videli bomo, kdo se bo v sicer precej dobrih razmerah za igranje nogometa znašel bolje.
0'
  Postava Krškega: Zalokar, Sikošek, Vukliševič, Gregov, Pušaver, Žinko, Urbanč, Đurkovič, Hotič, Volarič, Poljanec. #KRSGOR
0'
  Postava Gorice: Sorčan, Celcer, Jogan, Boben, Gregorič, Kolenc, Kapič, Škarabot, Kotnik, Nagode, Nunič. #KRSGOR
0'
  Na strani Gorice bo zaradi rumenih kartonov manjkal Humar, medtem ko na strani Krškega nimajo težav s poškodbami in kartoni.
1'
3'
  Krško povsem na začetku srečanja podjetnejše, vendar še brez zaključnega strela.
5'
  Novogoričani praktično še niso sestavili pravega napada. Zdaj bodo poizkušali s podajo Sorčana globoko na polovico Krškega.
6'
  Gregorič je podal v kazenski prostor gostiteljev, kjer je zagospodaril Zalokar.
6'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
7'
  Gorica ima udarec iz kota.
9'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Luka Volarič.
11'
  GOOOL! Zadel je Andrej Kotnik! Po podaji z leve strani je bil Nunič prenizek, da bi zaključil z glavo, zato pa je do strela prišel Kotnik in zaključil s kakšnih 13 metrov.
15'
  Krško ima udarec iz kota.
15'
  Streljal je David Poljanec, a mimo vrat.
15'
16'
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Volarič.
21'
22'
  Luka Žinko v prepovedanem položaju.
22'
  Strel v okvir vrat! Z glavo je ob prvi vratnici poizkusil Nunič, a je bil Zalokar na mestu.
24'
  Od daleč je sprožil Kapič, a mimo vrat.
24'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Hotič. Utrpel ga je Matija Škarabot.
26'
  Volarič je lepo oddal žogo v kazenski prostor, kjer pa nanjo ni bil pripravljen Poljanec, ki je poskrbel za nekaj jeze na tribuni.
26'
  Streljal je Luka Volarič, a mimo vrat.
28'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Tilen Nagode.
30'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Luka Volarič.
30'
  Uroš Celcer je dobil rumeni karton.
37'
  Po strelu Poljanca je žoga končala za hrbtom Sorčana, a je stranski sodnik dosodil prepovedan položaj!
37'
  David Poljanec v prepovedanem položaju.
38'
  Đurkovič je z leve strani kazenskega prostora močno ogrozil Sorčana, ki se je rešil s skrajnimi močmi, nato je do strela prišel še Volarič, a so se Novogoričani rešili s kotom.
39'
39'
39'
  Sikošek ni okleval in iz prve sprožil proti vratom s kakšnih 20 metrov, a meril preko gola!
40'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Andrej Kotnik.
40'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Tilen Nagode.
40'
  Nunič je slalomiral med nogometaši Krškega, nato pa sprožil s kakšnih 20 metrov in stresel prečko! #KRSGOR
44'
  Po podaji Žinka je do strela z dvajsetih metrov močno sprožil Urbanč, a je žoga končala v kotu!
45'
45'
  Po izvrstnem preigravanju je do strela z desne strani prišel Volarič, a za las zgrešil!
45+1'
46'
48'
  Po podaji Volariča je do strela ne levi strani kazenskega prostora prišel Sikošek, a meril mimo vrat.
49'
  Krško si močno želi izenačenja in močno pritiska na novogoriška vrata. Gostje kljub temu ne igrajo povsem zaprto in čakajo na svoje priložnosti.
52'
52'
  Luka Volarič je dobil rumeni karton.
52'
  Alen Jogan je dobil rumeni karton.
53'
  Skomina je kaznoval oba nogometaša, saj je v žaru borbe prišlo do prerivanja, a se srečanje že nadaljuje.
54'
60'
  Srečanje se je nekoliko umirilo, vendar so Krčani še naprej vodilna ekipa na igrišču.
61'
  Gregor Sikošek je dobil rumeni karton.
62'
  Menjava: iz igre David Poljanec, v igro Luka Štefanac.
63'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Škarabot. Utrpel ga je Robert Pušaver.
63'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Tim Čeh.
64'
  Pušaver je ob spodletelem izbijanju skoraj dosegel avtogol! S skrajnimi močmi je posredoval Zalokar! Nato je do strela prišel Nagode, a meril mimo vrat. #KRSGOR
65'
65'
  Streljal je Tim Čeh, a mimo vrat.
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Volarič in ob strelu trčil v Sorčana, ki potrebuje zdravniško pomoč. #KRSGOR
68'
70'
  Menjava: iz igre Tilen Nagode, v igro Bede Amarachi Osuji.
71'
  Tekma je prekinjena, saj Sorčan še ni nared za nadaljevanje srečanja.
72'
72'
73'
  Krško še naprej močno pritiska, medtem ko se Gorica krčevito brani in hitro izgublja žogo na sredini igrišča.
75'
78'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tim Čeh. Utrpel ga je Miha Gregorič.
79'
  Iznenada je z leve strani s kakšnih 20 metrov sprožil Nunič, a meril preko vrat.
80'
  Menjava: iz igre Dejan Urbanč, v igro Martin Kramarič.
81'
  Menjava: iz igre Gregor Sorčan, v igro Januš Štrukelj. Težko delo za rezervnega vratarja Gorice, ki vstopa praktično brez ogrevanja, njegova vrata pa oblegajo nogometaši Krškega.
84'
  Žinko ni okleval s strelom s 30 metrov in po odbiti žogi sprožil ob prvem dotiku, a je meril preko vrat.
85'
  GOOOL! Zadel je Marko Nunič! Pripravil se je za strel z leve strani in s kakšnih 25 metrov neubranljivo zaključil.
87'
  Menjava: iz igre Andrej Kotnik, v igro Dino Martinovič.
88'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Štefanac, a je iz vrat pravočasno stekel Štrukelj.
90'
90+1'
  Šest minut sodnikovega nadomestila igralnega časa. #KRSGOR
90+2'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Hotič. Utrpel ga je Dino Martinovič.