Sodniki: | Obrenović Rade (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč) , Kovačič Darjan (4. sodnik) |
Delegat: | Germič Dejan |
Št. gledalcev: | 500 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
N |
Gorica | 0 : 0 | Aluminij |
Z |
Krško | 1 : 3 | Aluminij |
P |
Aluminij | 0 : 1 | Mura |
P |
Rudar Velenje | 3 : 0 | Aluminij |
Mura | |||
---|---|---|---|
N |
Mura | 1 : 1 | Celje |
P |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 0 | Gorica |
Z |
Aluminij | 0 : 1 | Mura |
Z |
Krško | 0 : 3 | Mura |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 20 | 4 | 3 | 13 | 19 | ||
Mura | 20 | 13 | 3 | 4 | 33 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 10 | 2 | 2 | 6 | 7 | ||
Mura | 10 | 6 | 2 | 2 | 11 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 10 | 2 | 1 | 7 | 12 | ||
Mura | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 |
23/24 | 33.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 29.04.2024, ob 17.30 | Mura | - | Aluminij | 3:1 | (1:0) |
23/24 | 24.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 01.03.2024, ob 17.30 | Aluminij | - | Mura | 2:0 | (0:0) |
23/24 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 04.11.2023, ob 15.00 | Mura | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
23/24 | 6.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 25.08.2023, ob 20.15 | Aluminij | - | Mura | 0:1 | (0:1) |
21/22 | 31.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 18.04.2022, ob 17.30 | Mura | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
21/22 | 22.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 19.02.2022, ob 17.30 | Aluminij | - | Mura | 0:1 | (0:1) |
21/22 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.10.2021, ob 17.00 | Mura | - | Aluminij | 3:2 | (1:1) |
21/22 | 4.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 08.08.2021, ob 20.15 | Aluminij | - | Mura | 1:1 | (1:1) |
20/21 | 34.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.05.2021, ob 20.00 | Aluminij | - | Mura | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 25.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 06.03.2021, ob 15.00 | Mura | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
20/21 | 16.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 05.12.2020, ob 17.00 | Aluminij | - | Mura | 1:2 | (1:0) |
20/21 | 7.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 18.10.2020, ob 19.00 | Mura | - | Aluminij | 1:2 | (1:2) |
19/20 | 35.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 19.07.2020, ob 18.00 | Mura | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 26.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 05.06.2020, ob 19.00 | Aluminij | - | Mura | 1:3 | (0:1) |
19/20 | 17.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.11.2019, ob 19.00 | Mura | - | Aluminij | 2:4 | (2:2) |
19/20 | 8.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 31.08.2019, ob 20.15 | Aluminij | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 33.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.05.2019, ob 19.00 | Aluminij | - | Mura | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 24.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 31.03.2019, ob 17.00 | Mura | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 04.11.2018, ob 18.30 | Aluminij | - | Mura | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 6.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 26.08.2018, ob 14.30 | Mura | - | Aluminij | 3:2 | (2:0) |
15. krog | ||
---|---|---|
Gorica | 2 : 2 | Rudar Velenje |
Triglav Kranj | 4 : 3 | Krško |
Celje | 0 : 5 | Maribor |
Olimpija Ljubljana | 4 : 4 | Domžale |
Aluminij | 0 : 2 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 78 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 36 | 69 | |
3 | Domžale | 36 | 63 | |
4 | Mura | 36 | 52 | |
5 | Celje | 36 | 49 | |
6 | Aluminij | 36 | 48 | |
7 | Rudar Velenje | 36 | 43 | |
8 | Triglav Kranj | 36 | 37 | |
9 | Gorica | 36 | 31 | |
10 | Krško | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Luka Zahović | 18 |
2. | Rok Kronaveter | 17 |
Luka Majcen | 17 | |
4. | Rok Sirk | 15 |
Milan Tučić | 15 | |
6. | Rudi Požeg Vancaš | 14 |
7. | Jan Mlakar | 13 |
Shamar Amaro Nicholson | 13 | |
9. | Žiga Škoflek | 12 |
10. | Andres Vombergar | 10 |
Senijad Ibričić | 10 | |
12. | Francesco Tahiraj | 9 |
Marcos Magno Morales Tavares | 9 | |
Dario Vizinger | 9 | |
Rok Kidrič | 9 | |
Dino Hotić | 9 | |
17. | Mitja Lotrič | 8 |
Etien Velikonja | 8 | |
Jasmin Mešanović | 8 | |
Andrija Filipović | 8 |