Sodniki: | Sagrković Asmir (glavni sodnik), Mikača Goran (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč) , Borošak Alen (4. sodnik) |
Delegat: | Levačič Danilo |
Št. gledalcev: | 1 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 1 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 0 | Domžale |
N |
Aluminij | 0 : 0 | Mura |
N |
Mura | 2 : 2 | Bravo |
Z |
Mura | 2 : 1 | Koper |
Celje | |||
---|---|---|---|
Z |
Celje | 2 : 1 | Koper |
Z |
Gorica | 0 : 2 | Celje |
Z |
Celje | 4 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
CB24 Tabor Sežana | 0 : 1 | Celje |
P |
Bravo | 2 : 0 | Celje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 24 | 9 | 5 | 10 | 30 | ||
Celje | 24 | 10 | 5 | 9 | 34 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 12 | 5 | 3 | 4 | 13 | ||
Celje | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | ||
Celje | 12 | 6 | 2 | 4 | 21 |
23/24 | 29.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 06.04.2024, ob 20.15 | Mura | - | Celje | 1:3 | (1:2) |
23/24 | 20.krog | Celje, Štadion Z'dežele, 11.02.2024, ob 15.00 | Celje | - | Mura | 4:1 | (1:1) |
23/24 | 11.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 30.09.2023, ob 20.15 | Mura | - | Celje | 0:2 | (0:0) |
23/24 | 2.krog | Celje, Arena Z'dežele, 30.07.2023, ob 20.15 | Celje | - | Mura | 5:0 | (2:0) |
22/23 | 30.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.04.2023, ob 17.30 | Mura | - | Celje | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 21.krog | Celje, Štadion Z'dežele, 11.02.2023, ob 17.30 | Celje | - | Mura | 2:1 | (1:0) |
22/23 | 12.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 09.10.2022, ob 20.15 | Mura | - | Celje | 3:1 | (0:1) |
22/23 | 3.krog | Celje, Štadion Z'dežele, 31.07.2022, ob 20.15 | Celje | - | Mura | 3:3 | (0:2) |
21/22 | 33.krog | Celje, Arena Z'dežele, 29.04.2022, ob 20.15 | Celje | - | Mura | 1:3 | (1:0) |
21/22 | 24.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.03.2022, ob 17.30 | Mura | - | Celje | 3:2 | (2:2) |
21/22 | 15.krog | Celje, Arena Z'dežele, 31.10.2021, ob 17.00 | Celje | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 6.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 22.08.2021, ob 20.15 | Mura | - | Celje | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 28.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.04.2021, ob 19.00 | Mura | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 19.krog | Celje, Arena Z'dežele, 20.12.2020, ob 15.00 | Celje | - | Mura | 1:3 | (0:1) |
20/21 | 10.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.11.2020, ob 17.00 | Mura | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 1.krog | Celje, Arena Z'dežele, 22.08.2020, ob 20.45 | Celje | - | Mura | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 28.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.06.2020, ob 19.00 | Mura | - | Celje | 3:1 | (2:1) |
19/20 | 19.krog | Celje, Arena Z'dežele, 30.11.2019, ob 13.50 | Celje | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
19/20 | 10.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 22.09.2019, ob 18.00 | Mura | - | Celje | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 1.krog | Celje, Arena Z'dežele, 14.07.2019, ob 19.00 | Celje | - | Mura | 2:2 | (0:2) |
18/19 | 36.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 25.05.2019, ob 17.55 | Mura | - | Celje | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 27.krog | Celje, Arena Z'dežele, 14.04.2019, ob 14.30 | Celje | - | Mura | 0:2 | (0:2) |
18/19 | 18.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.12.2018, ob 13.00 | Mura | - | Celje | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 9.krog | Celje, Arena Z'dežele, 23.09.2018, ob 16.00 | Celje | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
28. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 0 : 0 | Maribor |
Mura | 0 : 0 | Celje |
Bravo | 2 : 2 | Domžale |
Gorica | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Koper | 1 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 36 | 63 | |
2 | Maribor | 36 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 59 | |
4 | Domžale | 36 | 55 | |
5 | Bravo | 36 | 45 | |
6 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 44 | |
7 | Celje | 36 | 43 | |
8 | Aluminij | 36 | 43 | |
9 | Koper | 36 | 42 | |
10 | Gorica | 36 | 29 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jan Mlakar | 14 |
Nardin Mulahusejnović | 14 | |
3. | Dario Kolobarić | 12 |
4. | Andres Vombergar | 11 |
Luka Bobičanec | 11 | |
Đorđe Ivanović | 11 | |
7. | Filip Dangubić | 10 |
Milan Tučić | 10 | |
9. | Christos Rovas | 9 |
10. | Arnel Jakupović | 7 |
Aljoša Matko | 7 | |
Mustafa Nukić | 7 | |
Dare Vršič | 7 | |
Rok Kronaveter | 7 | |
Rudi Požeg Vancaš | 7 | |
16. | Nino Kouter | 6 |
Jan Repas | 6 | |
Damjan Vuklišević | 6 | |
Mičo Kuzmanović | 6 | |
Ivan Božić | 6 |